Hayalet Virüs

Hayalet Virüs Oyunu Oyna

Hayalet Virüs ; Hayalet Virüs, enerjisi tükenmeden gemilere bulaşıp yoluna çıkan diğer gemileri yok etmeli. Ok tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. A tuşuyla ateş ediyor, S tuşuyla bulaştığınız gemiyi patlatıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Hayalet Virüs Kral Oyunu 1553 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 7 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Hedef Oyunları

Hayalet Virüs Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Sünger Bob Hayalet Avı Sünger Bob Hayalet Avı Sünger Bob ile maceraya hazırmısınız. Yapmanız gerken hayalet avcıları filmindeki gibi hayalet süpürgesi ile hayaletleri yakalayıp saldırmalarını engellemek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sue Hayaletli Ev Sue Hayaletli Ev Bu oyunumuzda sue uykusundayken hayaletler onu rahatsız ediyor. Sizde buna izin vermeyeceksiniz. Hayaletlere elinizdeki çekiçle vurmanız onları kaçırmak için yeterli olacaktır.

Sevimli Hayalet Casper Sevimli Hayalet Casper Sevimli Hayalet Casper Oyunumuzda, Sevimli Hayalet Casper evde hapis kaldı. Bu evden kurtulması için sizin yardımınız gerekiyor. Tuzaklardaki bulmacaları çözün ve şirin hayaletin kaçmasına yardım edin. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE yardımı ile oyunu oyna. Çizgi film oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

ScoobyDoo Tavanarası Hayaleti ScoobyDoo Tavanarası Hayaleti Scooby Doo tavanarasındaki hayaletten saklanmak zorunda. Odadaki eşyalarda gizlenmiş elbiseleri, ön taraftaki heykel gibi giyinmesi gerek. Çabuk olun vakit az. Hayalete yakalanmamalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Scooby Hayalet Araba Scooby Hayalet Araba Scooby doo ile hayalet araba macerası sizi bekliyor olacak. Bu oyunda engelleri aşarak hayalet puanları toplamalısınız. Kraloyunu.net en yenı araba oyunları ile karşınızda olmaya devam edecek.

Scooby Doo Hayalet Avcıları Scooby Doo Hayalet Avcıları Scooby Doo ve hayalet yakalama ekibinden arkadaşları yorucu hayalet yakalamaların ardından dinlenmek için bir cafe de oturdukları sırada resim çektirdiler. Scooby Doo ve arkadaşlarına ait bu resmi çok güzel bir şekilde ve hayalet avcılarının renklerine uygun olarak boyaman gerekiyor. Scooby Doo ve arkadaşlarını istediğin gibi boyayabilirsiniz. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve ardından Play butonu ile oyuna giriş yapın. İntro geçtikten sonra tekrar Play butonu ile Scooby Doo ve arkadaşlarını boyamaya başlayın. Bütün seçimleri Mouse yardımı ile yapabilirsin. Sağ alt tarafta olan Next page ile Scooby Doo ve arkadaşlarına ait farklı resimleri de boyayabilirsiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Megaman Virüs 2 Megaman Virüs 2 Megaman oyunlarından birisi olan bu RPG oyunu içinde rakiplerinize karşı üstünlük sağlamaya çalışın.Fare ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Hayaletli Ev Hayaletli Ev Hayaletli Ev oldukça ürkütücü ve bir an önce buradan kurtulmalısınız. Bunun için gerekli olan neseneleri bulup, uygun biçimde kullanın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hayalet Virüs Hayalet Virüs Hayalet Virüs, enerjisi tükenmeden gemilere bulaşıp yoluna çıkan diğer gemileri yok etmeli. Ok tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. A tuşuyla ateş ediyor, S tuşuyla bulaştığınız gemiyi patlatıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..