Askeri Alan

Askeri Alan Oyunu Oyna

Askeri Alan ; Karşınıza kırmızı renkli deneme atışı yapabileceğiniz askerler çıkmaktadır. Bu askerleri en iyi şekilde nişan alarak kırmızı askeri vurmanız gerekmektedir. Askerleri sadece merminiz bitene kadar vurabiliyorsunuz. Eğer merminiz biterse oyuna en baştan başlamanız gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Askeri Alan Kral Oyunu 4321 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 19 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Hedef Oyunları

Askeri Alan Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Savaş Askeri Savaş Askeri Savaş askerleri ile düşmanlarınızı hezimete uğratmanız gerekiyor. Askeriniz çok güçlü. Düşman ordusunu perişan etmelisiniz. Düşmanlarınıza saldırı yapın ve hepsini yok edin. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Rambo Askeri Rambo Askeri Düşmanları ile savaşan Rambo Askeri kontrol edin ve sokakların tek savaşçısı olduğunuzu kanıtlayın. Bütün rakiplerinizi yenin. Yön tuşları ile hareket ederek A, S, D tuşları ile saldırı yapabilirisiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Paraşüt Askeri Ben 10 Paraşüt Askeri Ben 10 Süper kahraman Ben 10 ile paraşüt macerasına başlıyorsunuz. Ben 10 ile paraşütle bütün düşmanlarınızı yok edin. Öncelikle yüklenme ekranında oyunun yüklenmesini bekleyin. Paraşütçü Ben 10 çok güzel görsellere sahip olduğundan oyunun yüklenmesi biraz zaman alacaktır. Start butonu ile oyunu başlatarak sağ üst tarafta ki simge ile sesi kapatın. Play game yerine tıklayın ve Enter name yazan yere adınızı yazın. Örneğin biz kral oyun yazdık ve ardından Play butonuna tıklayın. W,A,S,D tuşları ile Ben 10'u kontrol edebilir, Q tuşu ile silah değişimi yapabilirsiniz. İlk levelde piston tabanca ve bıçapınız olacaktır. Verilen süreye çok dikkat edin. Sol üst tarafta kalan sağlığınız gösteriliyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Özel Sniper Askeri Özel Sniper Askeri Özel Sniper Askeri ile bütün hedefleri çok kısa sürede vurun. Öncü asker olarak kısa sürede bölgeyi temizleyin ve düşmanlara karşı askerlerinizi avantajlı konuma getirin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Özel Kuvvetler Askeri Özel Kuvvetler Askeri Özel Kuvvetler Askeri ile düşmanlar ile dolu bölgeyi ele geçirin. Mouse ile M16 tüfeğiniz ile ateş edip, Space tuşu ile şarjörü yenileyin. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Nokta Operasyon Askeri Nokta Operasyon Askeri Nokta operasyon yapacak olan bu asker çok eğitimli. Stratejik yerlere pusu kurarak düşmanların ile savaş. Düşmanların çok güçlü olduğunda sipere yatarak kendini koru. W,A,S,D tuşları ile hareket ederek Space tuşu ile mermi doldur. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Havaalanı Yolcuları Taşı Havaalanı Yolcuları Taşı Havaalanı Yolcuları Taşı Oyunumuzda, havaalanı servisi ile yolcuları uçaklarına yetiştirmelisiniz. Her etapta göreviniz değişiyor. Sınırlı sürede ve kaza yapmadan yolcuları taşıyın. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunu oyna. Araba oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Havaalanı Görevlisi Havaalanı Görevlisi Havaalanında görevli olmaya ne dersin? Uçak ile seyahat etmeye gelen insanlara istedikleri bileti verip daha sonra güvenlik kontrollerinden geçirmelisin. Umarım insanlar seni zor durumda bırakmazlar. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Görevlilere Yakalanma Görevlilere Yakalanma Yukarı doğru tırmanırken, kapılardan çıkan görevlilere yakalanmamanız gerekiyor. Alttaki işaretlerle hareket edeceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çatışma Alanı Çatışma Alanı Farklı güçlerdeki düşmanlarla dövüşeceksiniz. Yendikçe puan kazanıyorsunuz ve bu puanlarla yeni silahlar alıp, kendi gücünüzü arttırabiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Askeri Pusu Askeri Pusu Askeri birliğe komuta ederek ormandan sizin askeri bölgenize saldırıya gelen düşmanlara pusu kurun. Askerleri düşmanı yok edecek kilit noktaya yerleştirin. Düşman geldiğinde Fire butonu ile ateş edin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Askeri Jeep Askeri Jeep Askeri Jeep sürerek size saldıran düşmanları atlatmanız gerekiyor. Yön tuşları ile jeep süreceksiniz. Enter ve Space tuşu ile yön değiştiriyorsunuz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Askeri Hummer Askeri Hummer Askeri Hummer ile düşman bölgesinde düşmanları vura vura ilerlemeniz gerekiyor. Oyunun yüklenmesinin ardından Continue seçeneği ile oyun menüsüne giriş yapın. Toplamda 15 farklı level olacaktır ve bu leveller kilitli olduğundan levelleri geçtikçe kilit açılacaktır. W,A,S,D tuşları ile askeri hummer kontrolünü sağlayabilirsiniz. Merminiz kısıtlı olduğundan mermileriniz bitmeden düşmanlarınızı yok etmeniz gerekiyor. Bölümleri geçtikçe 1,2,3 tuşları ile yeni silahlara sahip olabilirsiniz. Askeri hummer ile bütün düşmanları yok edin. Mouse ile düşman hedeflerine zırhlı araçtan ateş edin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Askeri Eğitim Askeri Eğitim Keskin nişancı olmak isteyen asker ile nişan eğitimi yapın. Hedef mankenler hem hareketli hem hareketsiz olabilir. Hareketli hedefleri vurmak daha da zor. Bütün hedefleri başarı ile vurarak eğitimi tamamlayın ve süper nişancı olduğunuzu kanıtlayın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Askeri Birlik Savunma Askeri Birlik Savunma Askerimize yardım edin onun savunmasına, Maus yardımıyla oyunu oynaya bilirsiniz. İyi şanslar