Altın Ok

Altın Ok Oyunu Oyna

Altın Ok ; Altın Ok oyununda rüzgarı da dikkate alarak hedeflere atış yapacaksınız. Ne kadar usta bir okçu olduğunuzu gösterin.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Altın Ok Kral Oyunu 2294 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 8 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Hedef Oyunları

Altın Ok Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zombi Yok Et Zombi Yok Et Yer altı tünelinde bulunan zombileri yok etmeniz gerekiyor. Oyun kaliteli grafiklere sahip olduğundan yüklenmesini biraz beklemeniz gerekmektedir. Oyunun yüklenmesinin ardından sağ alt köşe de bulunan Play game butonu ile oyuna giriş yapabilirsiniz. Start butonuna tıklayın ve oyunu başlatın. New game seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Skip ile boş olan introyu geçersiniz. Zombiler sizi yok etmek için savaşıyorlar. Zombilerin hepsini tek tek silahınız ile vurmalısınız. Yön tuşları yardımı ile hareket ederek size doğru saldıran zombileri vurmak için Mouse ile ateş edin. R tuşu ile mermi doldurması yapabilirsiniz. Zombilere kafadan ateş ederseniz daha kolay öleceklerdir. Kafalara ateş ederek zombileri tamamen yok edin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Zombi Doktoru Zombi Doktoru Zombi doktoru ile yeni nesil bir zombi oluşturmak için diğer zombileri yenmeniz gerekiyor. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Continue butonuna tıklayın. Play game ile oyuna girebilirsiniz. Ardından yarış pistine giriş yapmış olacaksınız. Kahramanımız ile bütün yarışçıları yenmeniz gerekiyor. Zombi doktoru ile mükemmel zombiler yetiştireceksiniz. Kral oyun ekibi zombileri motor pistinde seçiyor. Motora binin ve diğer bütün zombileri yenerek mükemmel zombileri oluşturun. Motorsikleti Yön tuşları ile sürerek Space tuşu ile nitro hıza ulaşabileceksiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Zihin Okuma Zihin Okuma Oyun oldukça eğlenceli bir zeka oyunudur. Oyun türkçe olduğundan açıklamaları okuyunuz.

Yokuş Aşağı Yarış Yokuş Aşağı Yarış Saldım çayıra mevlam gayıra Aslında bu oyunun ismini bunu yapmalıydık. Oyunda amaç hareketli yük arabasına binen çocuğu kontrol edeceksiniz. Oyun yüklenince PLAY deyin ardından kız mı yoksa erkek mi seçmek istiyorsanız onu seçin sonrasında vagonla yoldan aşağıya kaymaya başlayacaksınız. Tabi bu oyuncak vagonun üzerinde birde sizin seçtiğiniz çocukvar oyun 3 farklı etapta yarıştan oluşuyor kontrolleri yön tuşları ve boşluk tuşu ile sağlayacaksınız. İlerlemek için araba kendisi gidiyor ancak sağ sol yapmak için yön tuşlarını kullanaın zıplamak içinde boşluk tuşu işinizi görecektir.

Yaramaz Çocuk Doktoru Yaramaz Çocuk Doktoru Yaramazlık yapan bu çocuklar acil servise geldi. Yaramaz çocukları acil serviste tedavi ederek anne ve babalarının sözünü dinleyerek yaramazlık yapmamaları gerektiğini onlara anlatacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Usta Okçu Sincap Usta Okçu Sincap Usta Okçu Sincap Oyunumuzda, usta okçu sincap ile elmaları tam ortadan vurun. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Hedef oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tokyolu Kızı Giydir Tokyolu Kızı Giydir Tokyolu güzel kızı giydir.Mauseyle oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Tokyo Yarış Tokyo Yarış Size verilen bu süper modifiyeli Tokyo Drift arabası ile yarışın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Tavuk Kroket Tavuk Kroket Travuk kroket yaparak bu en leziz kısmın yemeğini yapın. Verilen malzemeleri kullanın ve leziz bir tavuk kroket yemeği yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Surat Bloklar Surat Bloklar Oyunumuz klasik bir blok oyunu. Aşağıdaki bara topu çarptırarak, yere düşürmeden suratları yok edeceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Süper Okçular Süper Okçular Süper Okçular oyunumuzda, defansınıza saldıran düşmanlarınızı okçu hattınızla yok edeceksiniz. Haydi, süper okçuların başına geçin ve bütün düşmanları yok ederek hattınızı geçmelerine izin vermeyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sünger Bob Deniz Hokeyi Sünger Bob Deniz Hokeyi Sünger Bob ile bu sefer buz hokeyi değilde deniz hokeyi oynayacaksınız. Denizlerde yaşayan kahramanımız ile hamburgerleri kendi tarafınıza geçirmeye çalışacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sünger Bob Deniz Altında Sünger Bob Deniz Altında Süngerbob otobüsün benzini bitmeden varışa ulaşmalı. Bu arada bonusları toplamayı unutmayın. Tuzaklara yakalandığınızda, kurtulmak için ayrı beceri etapları var. Ok tuşlarıyla oynayacaksınız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Sokak Yarışçıları Sokak Yarışçıları Sokak yarışçıları en hızlı olduklarını kanıtlamak istiyorlar. Yarışçını seç ve arabana atla. Bütün rakiplerini yenerek en hızlının sen olduğunu kanıtla. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Sokak Kıyafeti Sokak Kıyafeti Dışarı çıkacağınız zaman nasıl giyinirsiniz? Tarzınıza en uygun kıyafeti seçin.En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.