Hedef Oyunları

0/3

Hedef Oyunları Silahınızla nişan oyunları, hedef oyunları, ok atma oyunları, düello oyunları, silah oyunları, sniper oyunları ve birçok kral oyun Kraloyunu.net de sizleri bekliyor.

Savaşçı Domuzcuk Savaşçı Domuzcuk Savaşçı Domuzcuk oyunumuzda, sevimli domuzcuğumuz düşman domuzcukları vurmaya çalışıyor. Fakat hepsini yok edebilmesi için sizin keskin nişancılığınıza ihtiyacı var. Haydi ona yardım edin. Fare ile atışın hızını ve yönünü ayarlayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Havadaki Hedefler Havadaki Hedefler Havadaki Hedefler oyunumuzda, havada asılı duran hedefleri vurmaya çalışacaksınız. Bu tahmininizden daha zor olabilir. Haydi ne kadar becerikli bir nişancı olduğunuzu gösterin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Süper Okçular Süper Okçular Süper Okçular oyunumuzda, defansınıza saldıran düşmanlarınızı okçu hattınızla yok edeceksiniz. Haydi, süper okçuların başına geçin ve bütün düşmanları yok ederek hattınızı geçmelerine izin vermeyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Özel Tim Nişancısı Özel Tim Nişancısı Oyunumuzda sniper olarak oynuyorsunuz. Birçok düşmanı öldürmeli ve kameraları yok etmelisiniz. Fakat dikkat edin alarm durumunda A tuşuna basarak kamufle olun. S tuşuyla tekrar ayağa kalkıp fare ile nişan alarak ateş edin. Space tuşuyla zoom yapıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kahraman Horoz Kahraman Horoz Kahraman Horoz, uçan sincapların saldırısına karşı tavuklarını koruyor. Haydi siz de ona yardım edin ve tavukları kurtarın. Ekranın sol alt köşesinden silah değiştirebiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Karpuz Bombası Karpuz Bombası Karpuz Bombası oyunumuzda, ağaçtaki meyvaları karpuz fırlatarak düşüreceksiniz. Topladığınız meyveleri satarak daha ağaç için daha çok meyve, vurmak için daha çok karpuz alabilir, karpuzunuzun vuruş alanını genişletebilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ağır Silahlar Ağır Silahlar Ağır Silahlar oyunumuzda, güçlü tankı kullanarak düşman hatlarını geçeceksiniz. Kazandığınız puanlarla tankınızı güçlendirin ve düşman hatlarının hepsini ele geçirin. Ok tuşlarıyla oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Zor Görev 2 Zor Görev 2 Oyunumuzda, ilkinde olduğu gibi yine patronlar keskin nişancımızı deniyorlar. Haydi ona yardım edin ve ne kadar iyi bir sniper olduğunuzu gösterin. Fare ile oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Polis Avcısı Polis Avcısı Polis Avcısı oyunumuzda, hedefiniz bir banka kasa aracını koruyan polisler. Hepsini yok etmelisiniz. Puan topladıkça silahlarınızı güçlendirebiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

İnekleri Kurtar İnekleri Kurtar İnekleri Kurtar oyunumuzda, uzaylılar inekleri çalıp gemileriyle kaçıyorlar. İnekleri çalmadan onları vurmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kaleleri Yık Kaleleri Yık Kaleleri Yık oyunumuzda, farklı cephaneler atabilen topunuzla kaleleri yıkacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hayalet Virüs Hayalet Virüs Hayalet Virüs, enerjisi tükenmeden gemilere bulaşıp yoluna çıkan diğer gemileri yok etmeli. Ok tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. A tuşuyla ateş ediyor, S tuşuyla bulaştığınız gemiyi patlatıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Zor Görev Zor Görev Zor Görev oyunumuzda, patronlar keskin nişancımızı deniyorlar. Bu deneme döneminde, verilen görevleri başarıyla tamamlamalı. Haydi ona yardım edin ve ne kadar iyi bir sniper olduğunuzu gösterin. Fare ile oynayacaksınız. SPACE tuşuyla normal görüş ve dürbün geçişlerini yapıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Delta Gücü Delta Gücü Delta Gücü oyunumuz, çok keyifli bir savaş oyunu. Göreviniz Blackhawk helikopteri korumak. Bu oldukça zor bir görev çünkü düşman çok güçlü ve hızlı ataklar yaparak onu yok etmeye çalışıyor. Aşamaları geçtikçe yeni silahlar alabiliyor ya da silahlarınızı güçlendirebiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Haydutlara Karşı Haydutlara Karşı Haydutlara Karşı oyunumuzda, yolunuzda ilerlerken sağdan soldan çıkan haydut zombileri yok ediyorsunuz. Numara tuşlarıyla silah değiştirebiliyorsunuz. Silahlar otomatik olarak doluyor. 6 Numaralı tuş ile gece görüş dürbününü kullanabilirsiniz. Fare ile nişan alıp ateş ediyor, WASD tuşlarıyla hareket ediyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kasabada Temizlik Kasabada Temizlik Kasabada Temizlik oyunumuzda kasabayı işgal etmeye çalışanlarla savaşacaksınız. Puan toplayıp para kazandıkça, yeni silahlar alabiliyorsunuz. Etapların arasında güçlü silahşörlerle düello yapmanız gerekiyor. Bakalım ne kadar iyi bir silahşörsünüz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Keskin Vuruş Keskin Vuruş Keskin Vuruş oyunumuzda, hedef adamı vurmanız gerekiyor fakat sınırlı sayıda merminiz var. Bu silahları çok dikkatli kullanmalı ve her attığınızı vurmalısınız. Space tuşuyla silah değiştiriyor, fare ile nişan alıp ateş ediyorsunuz. El ile de telefon etmek gibi şeyleri yapıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Siperdeki Asker Siperdeki Asker Siperdeki Asker oyunumuzda karargahınıza saldıran düşman askerlerini vuracaksınız. Siz, saklandığınız siperden nokta atışı yapıyorsunuz. Aşamalar ilerledikçe daha güçlü silahlarla geliyorlar. Topladığınız puanlarla yeni silah alın ve duvarlarınızı güçlendirin.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Gerçek Ateş Gerçek Ateş Gerçek Ateş oyunumuzda, gerçek bir mekanda ateş ediyorsunuz. Size ateş eden tüm düşmanlarınızı yok edin.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Sigara Düşmanı Sigara Düşmanı Sigara Düşmanı oyunumuzda, restorandaki tüm sigaraları dürbünlü tüfeğinizle vuracaksınız. Süreniz sınırlı ve bu süre içinde tüm sigaraları vurmalısınız. İyice araştırın çünkü oldukça iyi gizlenmiş olanları var.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Korsanlar Ninjalara Karşı Korsanlar Ninjalara Karşı Korsanlar Ninjalara Karşı oyunumuzda, bu iki savaşçı grubu da siz yönetiyorsunuz. Bakalım hangisinde daha başarılı olacaksınız. Fare ile nişan alıp ateş edeceksiniz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Vampir Avcısı Vampir Avcısı Vampir Avcısı oyunumuzda önce mezarlıktaki vampirleri avlayacaksınız. Eğer bir vampir avcısı olmak için yeterince hızlıysanız, büyük vampirle savaşabilirsiniz. Haydi ne kadar hızlı olduğunuzu gösterin.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Daffy Duck Uzayda Daffy Duck Uzayda Daffy Duck Uzayda oyunumuzda, Daffy Duck dünyaya inmeye çalışıyor. Ancak yolda birçok tehlike var. Haydi ona yardım edin ve dünyaya indirin. Fare ile oynayacaksınız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Harry Potter  Quidditch Harry Potter Quidditch Sevdiğiniz kahraman Harry Potter, Quidditch oynuyor. Süre ve top sayısı sınırlı. Haydi ona kazanması için yardım edin. Fare ile nişan alıp ateş ediyorsunuz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Altın Ok Altın Ok Altın Ok oyununda rüzgarı da dikkate alarak hedeflere atış yapacaksınız. Ne kadar usta bir okçu olduğunuzu gösterin.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Atmosferde Çarpışma Atmosferde Çarpışma Atmosferde Çarpışma oyununda, yerden uzaya kadar, tüm düşman uzay gemilerini yok edeceksiniz. A, S, D tuşlarını kullanarak ateş ettiğiniz bu oyunda, düşman gemileri renklerine göre vurmalısınız. Space tuşuyla yere bomba bırakabiliyorsunuz ve yön tuşlarıyla hareket ediyorsunuz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Düşman Cüceler Düşman Cüceler Düşman cüceler çok iyi nişancılar. Size bıçak fırlatıyorlar. Onları bıçak atmadan vurmalısınız. Space tuşuyla silahınızı dolduracaksınız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Kuğuları Koru Kuğuları Koru Av yasağı bitti ve avlanmaya çıktınız. Avlandığınız yerdeki tabela KUĞULARI KORU diyor. Güzel beyaz kuğular, koruma altında. Onların dışındaki hayvanları avlayabilirsiniz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Kaptan Zoro Ateş Kaptan Zoro Ateş Kaptan zoro ateş altında. Düşman güçlerini avlaması ve onlara silah ile ateş açması gerek.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Canavar Bebek Canavar Bebek Canavar Bebek çok garip. Seçeceğiniz sopa ile vurarak onu yere düşürmeden havada tutmaya çalışın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

0/3