Okul Kıyafetlerim

Okul Kıyafetlerim Oyunu Oyna

Okul Kıyafetlerim ; Hiç okula serbest gisiler içinde gitmeyi düşündünüzmü? İşte size fırsat. Eğer serbest kıyafet imkanı olsaydı hangi giyisileri tercih ederdiniz. Tercih sizin.Fare ile istediğiniz takı ve giyisileri sürükleyerek işe başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Okul Kıyafetlerim Kral Oyunu 11091 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 155 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Giydirme Oyunları

Okul Kıyafetlerim Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Sindy Okula Gidiyor Sindy Okula Gidiyor Sindy ye okula gitmesi için yardımcı olmak istermisin?Önce anahtarı bulup kapıyı açın. Sonra trafik ışıklarından karşıya geçin. Köpeğe kemik verip ondan kurtulun. Otobüsteki ıslak yeri kağıt mendille silip, okula yetişin.

Okullu Kız Okullu Kız Okullu kız birbirinden güzel giysilerle okula gidiyor. Haydi dolabındaki giysilere uygun çantasını seçin.En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Okuldan Sonra Okuldan Sonra Oyunumuzda, güzel kızın okuldan sonraki programında giyeceği kıyafetleri seçeceksiniz. Arkadaşlarıyla gezmeye gidecek olan bu güzel kıza en çok yakışan giysileri beğenin.En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Okuldan Kaçma Okuldan Kaçma Oyunumuz üç aşamalı bir kaçma oyunu. Gerekli objeleri önce toplayıp sonra bir araya getirmeniz gerekiyor. Daha sonra da gerekli olan yerde kullanacaksınız. Bu arada süreye dikkat edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Okuldan Kaçış Okuldan Kaçış Okuldan sıkılmışınız. Koşarak kaçmaya çalışıyorsunuz. Ancak öğretmenlerinizve arkadaşlarınız sizi yakalamaya çalışıyor. Mouse ile onların arasından sıyrılıp okuldan kaçmay çalışmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Okuldan Kaç Okuldan Kaç Kaçamak yapmak için okuldan kaçan bu kıza yardım etmeniz gerekiyor.Ama kaçarken ışıklara yakalanmamanız gerekir.

Okuldaki Gizli Eşyalar Okuldaki Gizli Eşyalar Okuldaki gizli eşyaları bulmaya ne dersiniz. Biraz gizemli biraz da kafa yorucu eğlenceli bir saklı eşya bulma oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Okuldaki Aşkım Okuldaki Aşkım İlkokuldasınız, öğretmene yakalanmadan öpüşmeye çalışıyorsunuz. Öğretmen sağa ve sola gittiğinde sizde mouse(fare) un sol tuşuna basılı tutarak öpüşmeye başlıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Okulda Tükürük Okulda Tükürük Oyunda tükürük tabancası ile okulda bir macera sizi bekliyor oyunda mouse ile nişan alabilir şarjörü space iel doldurabilirsiniz dikkat edin savaşa katılmayan masum arkadaşlarınıza nişanlamayın.

Okulda Öpüşme Okulda Öpüşme Okulda öğretmenlere yakalanmadan öpüşmeye başlıyorsunuz. Ancak her an her yerden öğretmen çıkabilir. Biraz konuştuktan sonra öpüşmeye başlayabilirsiniz.

Okulda gizlice öpüşme Okulda gizlice öpüşme Okuldasınız, tarih öğretmeniniz size kitaptan ders anlatırken siz sevgilinize romantik bir öpücük kondurmak istiyorsunuz. Fakat biliyorsunuz ki okulda öpüşmek yasaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmak zorundasınız. Eğer öğretmen yakalarsa disiplin cezası alacaksınız. Haydi bakalım öğretmene yakalanmadan sevgilinizi öpebilecek misiniz. Dikkat edin ünlüm ! işareti çıktığında öpüşmeyi bırakın.

Okul Yolu Okul Yolu Okuluna gitmek isteyen bu sevimli kızımız ile okul yolundaki engelleri aşın. Yön tuşları ve Space tuşu ile ilerleyin. Kral oyun iyi eğlenceler diler. Yorum Ekle İsminiz; Yorumunuz; Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.

Okul Şoförü Okul Şoförü Okul Servisi ile sabah evlerinden aldığınız öğrencileri okula bırakmalısınız. Kısıtlı yakıt ile çok dikkatli olun ve yolda gördüğünüz benzin bidonlarını S tuşu ile toplayın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Okul Servisi Okul Servisi Mini mini çocukları okul servisi ile okula götürmek ister misin? Trafik kurallarına dikkat ederek Yön tuşları ile okul servisini kullan. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Okul Malzeme Dolabı Okul Malzeme Dolabı Gelen öğrencilere istedikleri malzemeler.Space ve Yön tuşları ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..