Minik Chibi Giyimde

Minik Chibi Giyimde Oyunu Oyna

Minik Chibi Giyimde ; Minik Chibi giyinme konusunda çok karasız. Çok küçük olduğu için elbise seçemiyor. Ona yardım edin ve giyileri tek tek deneyin.Öncelikle fare ile gardrobunu açın. Daha sonra elbiselerini giydirmeye başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Minik Chibi Giyimde Kral Oyunu 5304 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 29 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Giydirme Oyunları

Minik Chibi Giyimde Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Tom ve Minik Jerry giydirme Tom ve Minik Jerry giydirme Tom ve Jerriyi sağdaki giysiler ile giydirmek istermisiniz. Haydi ozaman en kral tom ve jerri kıyafetleriniz giydirin.

NBA Minikleri NBA Minikleri Her 5 atışın 3 ünü sayıya çevirerek bir sonraki aşamaya geçeceğini bir basketbol oyunu.Oyun SPACE tuşu ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Mısırcı Minik Kuş Mısırcı Minik Kuş Minik kuşumuzla zorlu yollarda ilerleyip önümüzdeki engelleri yok edeceğiz.Yön tuşları ile oynayın.

Minikleri Koruyun Minikleri Koruyun Mini bir robot oyunu, küçük robot karakterini kontrol ederek uzaylıların zarar vermeye çalıştığı minik yaratıkları koru. iyi oyunlar.

Minik Ufo Macerası Minik Ufo Macerası minik ufo macerasında ona yardım etmek istermisiniz klavyedeki oklarla ona nereye gideceğini yönlendirebilirsiniz şimdi oyun zamanı

Minik Tırtıl Minik Tırtıl Minik tırtıl çok aç. Onun karnını en iyi bir şekilde doyurmanız gerek.Her ısırığını yaprak üzerinde doğru yere bırakın.Toplamda 25 ısırığı ve 3 canı var. Isırıkları en iyi bir şekilde yaprak üzerine bırakın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Minik Tarzan Yapboz Minik Tarzan Yapboz Tarzanın küçük halini bu resimde görebilirsiniz.Sol alt tarafdaki kırmızı buton ile yeni parçaları çağırınve doğru yerlerine koyun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Minik Prenses Boyama Minik Prenses Boyama Minik prensesi çeşitli renkler ile boyamak istermisiniz. Sağ taraf da bulunan palet içinden dilediğiniz rengi fırça ile seçerek, resmi dileğiniz gibi boyayabilirsiniz. Fare ila sağ tarafdan renk seçin ve resim üzerinde boyanmasını istediğiniz yere tıklayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Minik Mor Moda Minik Mor Moda Bu oyunda mor saçlı bir kızı saçlarıyla üstünü giydirme oyunu. Çok zevkli bir oyun iyi eğlenceler.

Minik Maymun Minik Maymun Minik maymun yine ormanda dolaşıyor. Mario gibi objeleri topluyor. Özellikle de muzları. Minik maymuna bu noktada yardım edin. PLAY ve START tuşları ile oyunu başlatın. Karakterinizi seçin. Sağ ve Sol ok tuşları yan hareketler, Yukarı ok ve SPACE tuşu zıplama içindir.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Minik Manav Minik Manav Minik Manavdaki meyveleri en az 3 tane olmak üzere patlatın.

Minik Köpeği Koru Minik Köpeği Koru Oyunumuzda, yolun ortasında kalmış minik köpeğe yardım etmeniz gerekiyor. Arabalar sürekli geçiyor ve siz küçük köpeği ezilmekten korumalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Minik Kız ve Köpeği Fark Minik Kız ve Köpeği Fark Minik kız ve köpeği parkta 2 farklı resimleri ile belirdir. Bu 2 resim arasındaki farkları bulmaya çalışın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Minik Kız Macerade Minik Kız Macerade Minik kız macerada. Yolu üzerinde küçük canavarlar peşlerine takılmış Oyunu fare vede 1-5 tuşları ile oynayınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Minik Kız Kuaförde Minik Kız Kuaförde Kızımız saçlarını yaptırmak için sizin işlettiğiniz kuaföre geliyor.Kızın saçlarını çok güzel yapmalısınız onu eve üzgün göndermeyin.