Michael Jackson Giydir

Michael Jackson Giydir Oyunu Oyna

Michael Jackson Giydir ; Oyunumuzda, süper star Michael Jackson sıradışı kıyafetleri ile sizleri bekliyor. Kıyafetleri hep dikkat çekici olan yıldızı giydirmeye hemen başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Michael Jackson Giydir Kral Oyunu 1770 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 15 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Giydirme Oyunları

Michael Jackson Giydir Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yağmur kıyafeti giydirme Yağmur kıyafeti giydirme Yağmurlu günler için şık bir kıyafet giydirmek iste misiniz? Sevimli kızımız Asuman yağmurlu günler için kıyafet arıyor. Sizde dolapta yer alan (Bot, Şemsiye, Etek, Bluz, Pantolon, Saç Modeli, vs...) en güze kıyafetlerden birini seçerek kızımızı giydirin.

Winx Giydir Winx Giydir Winx Club perileri ile ünlü Winx Kızları sizin imajınızı bekliyor. Winx Perilerinden Stellanın sarı saçlarına uygun stili yaptıktan sonra elbise ve takı tasarımına geçin. Saç ve makyaja uygun elbise seçimi yaptıktan sonra Stellayı daha da güzelleştirecek takıları seçin ve SHOW butonuna tıklayarak imajı gösterin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Vampir Edward Giydir Vampir Edward Giydir Vampir Edward her haliyle çok yakışıklı tabii ki. En çok yakışan kıyafet sizce hangisi?En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Vampir Bella Giydir Vampir Bella Giydir Vampir Bella, en güzel vampir kız olmak istiyor. Sizce ona en çok yakışan kıyafeti hangisi?En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Tom ve Minik Jerry giydirme Tom ve Minik Jerry giydirme Tom ve Jerriyi sağdaki giysiler ile giydirmek istermisiniz. Haydi ozaman en kral tom ve jerri kıyafetleriniz giydirin.

Tokyolu Kızı Giydir Tokyolu Kızı Giydir Tokyolu güzel kızı giydir.Mauseyle oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Tilki Kızı Giydir Tilki Kızı Giydir Tilki Kızı Giydir oyunumuzda, güzel tilki kızın birbirinden etkileyici kıyafetlerini giydireceksiniz. Haydi durmayın hemen başlayın.En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Tatlı Kızı Giydir Tatlı Kızı Giydir Oyunumuzda sevimli kız sizi bekliyor. Haydi ona en çok yakışan giysileri seçin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sude Giydir Sude Giydir Giyeceği giysile de gideceği yere uygun ve şık olmalı. Haydi ona en çok yakışan kıyafetleri seçin.

Stella Giydirme Stella Giydirme Stellaya en yakışan kıyafetleri bulup giydirin.Fare ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Solist Kız Giydir Solist Kız Giydir Bir eğlence mekanında çalışan solist kızımızı giydirmek ister misin? Genç solist artık kendisini moda konusunda uzman kişilerin giydirmesini istiyor. Umarım genç soliste yardımcı olursun. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Şirine Giydir Şirine Giydir Bu oyunda yapmanız gereken ünlü çizgi film karakterlerinden birisi olan şirineyi giydirip süslemek olacak. Size verilen giysileri kullanarak şirineyi giydirmelisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Rihanna Giydirme Rihanna Giydirme Oyunumuzda sevdiğiniz süperstar ilginç kıyafetleriyle sizi bekliyor. Haydi onu giydirmeye hemen başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Pretty Asistanı giydir Pretty Asistanı giydir Bu sabah asistanımızın çalar saati çalmadı ve işe çok geç kaldı. Çok hızlı bir şekilde elbiselerini giyip işe gitmesi gerekiyor. Ve ne giyeceğini gerçekten bilmiyor. Asistanımıza yardımcı olunda üzerini giysin...

Potyum giydirme Potyum giydirme Potyumda izleyicilerin karşısına çıkacak olan sevimli kızımız hangi kıyafeti giyeceğine bir türlü karar veremiyor. Birbirinden şık güzel özellikler sarı renkli kıyafetler o kadar güzel gözüküyor ki mağazanın her tarafını aydınlatıyor. Siz kızımızı giydirmek istermisiniz...