Dağ Prensesi

Dağ Prensesi Oyunu Oyna

Dağ Prensesi ; Elbiseleri de kendisine yakışır güzellikte. Haydi bu tatlı prensesi giydirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Dağ Prensesi Kral Oyunu 5541 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 78 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Giydirme Oyunları

Dağ Prensesi Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yıkıcı Dağ Arabası Yıkıcı Dağ Arabası Yıkıcı dağ arabası ile varış noktasına kadar yolda olan engeller, engebeler ve sizi yarıştan alıkoyacak bütün engelleri aşın. Yıkıcı dağ arabası ile engelleri görünce Space tuşuna basarak zıplayın. Dağ arabası ile varış noktasına ulaşın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Yanardağdan Kaçış Yanardağdan Kaçış Bulutlu havada uçağı yönlendirerek hedeflenen nesneleri bulutlara çarpmadan yakala ve kısa süre içinde bitiş noktasına ulaşmaya çalış. Oyunu fare ile oynayın.

Viking Prensesi Viking Prensesi Viking Prensesi hep çok güzel görünmeli. Tabii giysileri de çok şık olmalı. Haydi ona en çok yakışan giysiyi seçin ve giydirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Uludağda Öpüşme Uludağda Öpüşme Uludağda kayak yaparken bir yandan da sevgilinizle öpüşüyorsunuz. Ancak yanınızdan geçen insanların sizi öpüşürken görmemesi gerekiyor. Ona göre zamanlama yapmanızı gerekiyor.

Traktör Dağ Arabası Traktör Dağ Arabası Sarı renkli traktörün motoru çok güçlü. Engebeli ve zorlu dağ yollarında traktörünüz ile ilerleyin ve dağ yollarını verilen süre içerisinde aşarak varış noktasına ulaşın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Teen Titans Dağa Tırmanış Teen Titans Dağa Tırmanış Teen Titans ile engeller ve maceralar dolu bir dağa tırmanacaksınız. Siz dağa tırmanmak isterken düşmanlarınız tabi ki boş durmuyor ve sizi düşürmek istiyor. Sığınak gibi yerlere girin ve düşman saldırısı bitene kadar bekleyin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Süngerbob Prensesi Kurtar Süngerbob Prensesi Kurtar Kahraman Süngerbob geçmiş zamanda. Denizatının üzerinde, şövalyelerle savaşıyor. Prensesi kurtarmak için şövalyeleri yenip bonusları toplamalı. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, enter tuşuyla hamle yapıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Sarhoş Bardağı Sarhoş Bardağı Sarhoş adam bardağını düz tutamıyor. İçkisinin dökülmemesi için ona yardım etmeniz gerekiyor. Mouse(fare) ile bardağı dengede tutup sarhoşa yardımcı olabilirsiniz.

Prensesi Kurtar Prensesi Kurtar Tutsak Prenses kendisini kurtarmanız için sizi bekliyor. Haydi, gereken nesneleri bulup uygun biçimde kullanarak hem prensesi kurtarın hem de kendinizi.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Masal Prensesi Masal Prensesi Oyunumuzda, güzel prenses masal diyarında. Haydi ona bu hayaller dünyasına uygun giysileri giydirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Mario Prensesi Kurtar Mario Prensesi Kurtar Mario Prensesi Kurtar Oyunumuzda, Mario prensesi kurtarması için engelli yolları aşarak yolunun üzerinde bulunan kalpleri toplamalıdır. Tüm engelleri aşarak prensesin yanına gitmelisiniz. OYUN NASIL OYNANIR? oyuna giriş yapıp ilk bölümden başlayarak YÖN TUŞLARI yardımı sayesinde mario'yu kontrol etmelisiniz. Mario oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Mario Dağ Kaykayı Mario Dağ Kaykayı Mario engelli ve uçurumlarla dolu yollarda ilerliyor. Engelli dağ yollarında kaykayınız ile son hız ilerlemelisiniz. Yön tuşları ile kaykayı kontrol edin ve Space tuşu ile zıplayın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Madagaskar Yapboz Madagaskar Yapboz Madagaskar yapboz oyunu. Puzzle içindeki eksik parçaları tamamlayın. Oyun fare yardımı ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Küçük Prensesim Küçük Prensesim Şirin bir prenses ile birlikte tehlikelerle dolu ormanlarda maceralara atılmak istersen karakterini yönet.Ormanda prensesin önüne çıkan yaratıkları mouseyle tıklayarak yoket.

Kayu Dağ Arabası Kayu Dağ Arabası Kayu dağ arabasına bindiği gibi engeller ile dolu dağ yollarında ilerliyor. Kayu ile engelli dağ yollarını aşmalısınız. Arabanıza binin ve arabanız ile engelli yolları aşarak varış noktasına ulaşın. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.