Giydirme Oyunları

8/8

Süslü Öğrenci Süslü Öğrenci Okulların yarı yıl tatiline girmesiyle birlikte süslü öğrenci 2.dönem için farklı bir imaja bürünmek istiyor. Genç kızın cilt bakımını yapıp onu güzel bir şekilde giydirmelisin. Umarım genç kızı memnun edebilirsin. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Çiftçi Kızı Giydir Çiftçi Kızı Giydir Çiftçi kızımızı giydirmek ister misin? Çiftçilik mesleğiyle uğraşan kız ne olursa olsun dış görünüşünden taviz vermiyor. Çiftçi kızı süsleyerek dikkatleri üzerine çekmesini sağlamalısın. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Astranot Kızı Giydir Astranot Kızı Giydir Uzayda yeni keşifler yapacak olan astranot kızın ortama uyumlu bir şekilde giyindirilmesi gerekiyor. Umarım genç astranotumuza yardımcı olursun. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Solist Kız Giydir Solist Kız Giydir Bir eğlence mekanında çalışan solist kızımızı giydirmek ister misin? Genç solist artık kendisini moda konusunda uzman kişilerin giydirmesini istiyor. Umarım genç soliste yardımcı olursun. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Dalgıç Giydir Dalgıç Giydir Su altında yüzmeyi ve dalgıçlık yapmayı seven kızımız denizdeki kıyafetlerinden artık sıkılmış durumda. Dalgıç kızımızı istediğin şekilde giydirmekte özgürsün. Bakalım genç kız yeni kıyafetlerini beğenecek mi? Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Tom ve Minik Jerry giydirme Tom ve Minik Jerry giydirme Tom ve Jerriyi sağdaki giysiler ile giydirmek istermisiniz. Haydi ozaman en kral tom ve jerri kıyafetleriniz giydirin.

Paris te ne giysem Paris te ne giysem Sarışın ve esmer kızımız ucak ile Türkiye den Paris şehrine yolculuk edecekler. Fakat biliyorsunuz ki Paris çok klas bir şehir ve her insan orada kıyafetlerine dikkat etmek zorundalar. Bu yüzden kızlarımıza en şık kıyafetleri giydirmemiz gerekiyor. Bu güzel kızlarımıza siz yardımcı olur musunuz! :)

Peri Giydirme Peri Giydirme Hayalinizde peri kızını yaratın. Yalan değil gerçek. Her zaman rüyalarınıza giren hayallerinizi süsleyen dünyalar güzeli peri kızını giydirebileceğiniz harika bir kral oyundur.

Pretty Asistanı giydir Pretty Asistanı giydir Bu sabah asistanımızın çalar saati çalmadı ve işe çok geç kaldı. Çok hızlı bir şekilde elbiselerini giyip işe gitmesi gerekiyor. Ve ne giyeceğini gerçekten bilmiyor. Asistanımıza yardımcı olunda üzerini giysin...

Potyum giydirme Potyum giydirme Potyumda izleyicilerin karşısına çıkacak olan sevimli kızımız hangi kıyafeti giyeceğine bir türlü karar veremiyor. Birbirinden şık güzel özellikler sarı renkli kıyafetler o kadar güzel gözüküyor ki mağazanın her tarafını aydınlatıyor. Siz kızımızı giydirmek istermisiniz...

Elva tatile gidiyor Elva tatile gidiyor Elve erkek arkadaşlarından biri ile tatile gidecek ve orada nasıl bir tatil kıyafeti giyeceğine bir türlü karar veremiyor. Siz elva kızımız için güzel bir bikinili kıyafet seçer misiniz.

Modaya düşkün kızlar Modaya düşkün kızlar iki sevimli bayan modaya çok düşkündürler bu yüzden alışveriş merkezlerine gidip tüm mağazaları gezip oradaki en güzel kıyafetleri bulmak için çabalarlar. Böylece modaya ayak uydururlar

Sevimli Paskalya Tavşanı Sevimli Paskalya Tavşanı Sevimli tavşanımızı en güzel kıyafetler ile giydirip daha da sevimli hale getirmeye çalışacağız

Yağmur kıyafeti giydirme Yağmur kıyafeti giydirme Yağmurlu günler için şık bir kıyafet giydirmek iste misiniz? Sevimli kızımız Asuman yağmurlu günler için kıyafet arıyor. Sizde dolapta yer alan (Bot, Şemsiye, Etek, Bluz, Pantolon, Saç Modeli, vs...) en güze kıyafetlerden birini seçerek kızımızı giydirin.

Banyo Zamanı Banyo Zamanı Bebeğimizi yıkamak için banyoya giriyoruz. Annesi onu en iyi şekilde yıkayacaktır. Ama bebeğin annesinin banyoda hangi kıyafeti seçeceğine siz karar vereceksiniz. Kolay hareket edebilmesi için rahat kıyafetleri seçmeye özen gösterin. İyi oyunlar

Yeşil orman perisi Yeşil orman perisi Ormanda yürüyüş yaparken bir peri ile karşılaşıyorsunuz. O kadar güzel ki bakmaya kıyamayacaksınız. Bu peri sizden ormana uygun bir peri kıyafeti giydirmenizi istiyor. Haydi yeşil orman perisini giydirelim.

Maskeli Baloya Hazırım! Maskeli Baloya Hazırım! Bir baloya davetli kızımız. Ama ne giyeceğini bilmiyor ve sizden yardım istiyor. Onun balonun en güzel kızı yapın Arkadaşlar iyi oyunlar arkadaşlar

küçük cep perileri küçük cep perileri Bu cep periler görmek gerçekten yakından bakmak zorunda! O kadar küçük ve bu onları çok şirin görünmesini sağlar! Her gün onların Küçük minik giysiler giymek ve tüm dünyada bazı mutluluk yaymak için dışarı çıkmak! Biz bize neşeli günlük yapmak için onlara teşekkür etmeliyim!

Renkli Sonbahar Elbiseleri Renkli Sonbahar Elbiseleri Sonbahar geldi ve artık yağmurlu havalar başladı sizde sonbahar için kendinize renkli bir şemsiye ve cesaretli sonbahar kıyafetleri seçin.

Şanslı tatil bebeği Şanslı tatil bebeği Bu şanslı bebeğimiz ailesi ile beraber tatile gidecek. Bu yüzden bavulunu doldurması gerekiyor. Sizde bebeğimize tatile ne tür kıyafetler götürmesi için yardımcı olur musunuz. Haydi hep beraber tatile :)))

8/8