Giydirme Oyunları

0/8

Giydirme Oyunları Giydirme oyunları, kız giydir, prenses giydirme, gelinlik giydirme oyunları, prenses giydirme oyunları, kızı süsle ve daha fazlası kral oyun Kraloyunu.net adresinde oynayabilirsiniz.

Rahat Giyisilerim Rahat Giyisilerim Spor giyisler her zaman rahat kıyafetlerdir ve her zaman kullanılabilirler. Şimdi sizde bu oyun içinde kendi tarzını yaratabilir, dileğiniz kombinasyonu oluşturabilirsiniz.Fare imleci ile giyisileri çekerek yeni kreasyonunuzu yaratabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Şirin Karin Giyiniyor Şirin Karin Giyiniyor Şirin Karin yeni elbiselerini test etmek için sabırsızlanıyor. Ona tercihleri konusunda yardım etmeniz gerekli.Fare ile sürükleyerek elbiseleri deneyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Minik Chibi Giyimde Minik Chibi Giyimde Minik Chibi giyinme konusunda çok karasız. Çok küçük olduğu için elbise seçemiyor. Ona yardım edin ve giyileri tek tek deneyin.Öncelikle fare ile gardrobunu açın. Daha sonra elbiselerini giydirmeye başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Okul Kıyafetlerim Okul Kıyafetlerim Hiç okula serbest gisiler içinde gitmeyi düşündünüzmü? İşte size fırsat. Eğer serbest kıyafet imkanı olsaydı hangi giyisileri tercih ederdiniz. Tercih sizin.Fare ile istediğiniz takı ve giyisileri sürükleyerek işe başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Geniş Gardrop Geniş Gardrop Oyunumuzdaki güzel kızın giysi gardrobunda birçok gece kıyafeti var. Bu güzel giysilerin arasından kendisine en çok yakışan stili seçmeye çalışan güzel kıza yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Pembeli Kızı Giydir Pembeli Kızı Giydir Oyunumuzda, şirin kızın neredeyse bütün kıyafetleri pembe renk ve tonlarında. Haydi onu uyumlu renklerdeki giysilerle giydirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sunucu Kız Sunucu Kız Her gün televizyonda hava durumu sunuyor. Ona en çok yakışan ve bir spikere uygun tarzı seçin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Alışveriş Meraklısı Alışveriş Meraklısı Oyunumuzdaki şirin kızın en çok sevdiği şey alışveriş merkezlerini dolaşmak. Haydi siz de tatlı kızla alışverişe çıkın ve ona alacağı giysiler konusunda yardımcı olun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Öğretmen Tarzı Öğretmen Tarzı Okulun en güzel öğretmenini derse hazırlayacaksınız. Okula gelirken çok şık olmaya dikkat eden öğretmene en çok yakışan kıyafetleri giydirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Paten Kıyafetleri Paten Kıyafetleri Çiftler kategorisinde yarışacak olan patenci çifti giydireceksiniz. Onlar için yapacakları gösteride giydikleri giysiler çok önemli. Haydi çarpıcı ve şık kıyafetlerden hangisinin bu çifte yakıştığını seçin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Balerin Giysileri Balerin Giysileri Güzel balerin kız her sahneye çıkışında ayrı bir kıyafet giymek istiyor. Oyunlarına uygun elbiseleri seçen sevimli balerine en çok hangi kıyafetin yakıştığını seçin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Düğün Mutluluğu Düğün Mutluluğu Güzel gelin en mutlu gününde çok şık ve göz alıcı olmak istiyor. Haydi ona en çok yakışan gelinlik modelini, duvağını, saçlarını ve takılarını seçin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kar Güzeli Kar Güzeli Birbirinden şık giysilerin içinden kendisine en çok yakışacak olanları seçmeye çalışıyor. Haydi ona yardım edin ve bu soğuk günde hem sıcak hem de şık kıyafetleri giydirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yeşilli Giysiler Yeşilli Giysiler Yeşilli Giysiler oyunumuzda, en sevdiği renk yeşil olan tatlı kızı giydirip süsleyeceksiniz. Birbiriyle uyumlu renkleri ve giysileri seçip bu güzel kızı giydirin.

Rihanna Giydirme Rihanna Giydirme Oyunumuzda sevdiğiniz süperstar ilginç kıyafetleriyle sizi bekliyor. Haydi onu giydirmeye hemen başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yıldız Elbiseleri Yıldız Elbiseleri Güzel yıldız gideceği tören için elbise seçmeye çalışıyor. Haydi ona en çok yakışan kıyafetleri ve saç stilini belirleyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ofis Kıyafetleri Ofis Kıyafetleri Güzel kadına iş yerinde giyeceği kıyafetler konusunda yardımcı olacaksınız. Haydi ona en çok yakışan tarzı bulun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Akşam Daveti Akşam Daveti Daveti için hazırlanan güzel kız ne giyeceğine karar veremiyor. Haydi bu akşam en güzel onun olmasını sağlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Güzel Kahraman Güzel Kahraman Kendisine en çok yakışacak kıyafet tarzını bulmaya çalışıyor. Haydi ona yardımcı olun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kış Bebeği Kış Bebeği Karla oynamayı çok seviyor. Ama bu soğuk havada çok sıkı giyinmeli. Üşütüp hasta olmaması için ona sıcacık giysilerini giydirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kayak Kıyafetleri Kayak Kıyafetleri Güzel kız hangisinin kendisine en çok yakıştığını bulmaya çalışıyor. Haydi deneyin ve karar verin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Köpek Eğiticisi Köpek Eğiticisi Güzel kızın giysileri çok rahat olmalı. Fakat güzel kız aynı zamanda şık görünmek istiyor. Haydi ona seçiminde yardımcı olun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Eski Zaman Gelini Eski Zaman Gelini Çok güzel ve şık. Haydi siz de ona en çok hangi gelinliğin yakıştığını bulmasına yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tatlı Kızı Giydir Tatlı Kızı Giydir Oyunumuzda sevimli kız sizi bekliyor. Haydi ona en çok yakışan giysileri seçin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Dağ Prensesi Dağ Prensesi Elbiseleri de kendisine yakışır güzellikte. Haydi bu tatlı prensesi giydirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kış Partisi Kış Partisi Kış Partisi çok eğlenceli olacak. Haydi güzel kızı bu parti için hazırlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Eğlenceli Karnaval Giysileri Eğlenceli Karnaval Giysileri Oyunumuzda birbirinden renkli ve süslü karnaval kıyafetleri var. Haydi güzel karnaval kızına bunları giydirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Michael Jackson Giydir Michael Jackson Giydir Oyunumuzda, süper star Michael Jackson sıradışı kıyafetleri ile sizleri bekliyor. Kıyafetleri hep dikkat çekici olan yıldızı giydirmeye hemen başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Güzel Gelinliğim Güzel Gelinliğim Güzel gelin düğününde giyeceği gelinliğe karar vermeye çalışıyor. Haydi onun kendisine en çok yakışan gelinliği seçmesine yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Popstar Bratz Popstar Bratz Popstar Bratz bu akşam sahneye çıkacak ve çok güzel görünmek istiyor. Haydi ona en çok yakışan kıyafetleri seçmesine yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

0/8