Oyuncak Yap

Oyuncak Yap Oyunu Oyna

Oyuncak Yap ; Oyuncak Yap oyunumuzda çizimdeki parçalara göre istenen oyuncakları yapacaksınız. Süreniz sınırlı ve bu süre içinde oyuncağı tamamlamanız gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Oyuncak Yap Kral Oyunu 2835 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 16 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Fark Bulma Oyunları

Oyuncak Yap Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yemek yapan şirin Yemek yapan şirin Garson şirin oyununda yemek için gelen şirinlere servis yapıyoruz. Şirinleri bir yere oturtun ve servis yapın. Garson şirine servis de yardımcı olun. Oyun mouse ile oynanır.

Yaprak yiyen kurbağa Yaprak yiyen kurbağa Zıplayan kurbağamız önündeki yaprakların hepsini yemesi gerekiyor. Fakat kurbağa geri ve çapraz yükleyemiyor. Sadece ileri ve sağa sola zıplaya biliyor. Bu yüzden önce hangi yaprağı yiyeceğinize dikkat edin. Bir tek yaprak bile kalmaması gerekiyor.

Winx Club Perileri Yapboz Winx Club Perileri Yapboz Winx Club Perileri Yapboz Oyunumuzda, Winx Yapboz ile sevdiğiniz Winx kızlarının birbirinden güzel resimleri sizinle. Ha-di, dağınık olan parçaları yerlerine yerleştirin ve bu birbirinden güzel resimlerin keyfini çıkarın. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE yardımı ile oyunu oyna. Winx oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Winnie Resim Yapma Winnie Resim Yapma Winnie nin resmini ağaç üzerine kazıyarak güzel bir resim yapabilirsiniz. Güzel bir resim yapma oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Ütü Yapma Ütü Yapma START yazısına basıp oyuna başlıyoruz FARE kullanarak zamana karşı ütü yapıyorsunuz hızlı olup olabildiğince fazla ütü yapıyorsunuz.Kraloyunu.net size kolaylıklar diler..

Süngerbob Temizlik Yapıyor Süngerbob Temizlik Yapıyor Oyunumuzda, sevimli kahramanlarımız Sünger Bob ve Patrick mikropları ve çöpleri temizliyor. Haydi onlara yardım edin. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, fare ile çöpleri ve mikropları topluyorsunuz..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Spaketti Makarna yapımı Spaketti Makarna yapımı Bu oyunumuzda ağzınızı sulandıran nefis salçalı spaketti makarna yapmayı öğreneceğiz. Haydi gerekli malzemeleri hazırlayın da başlayalım...

Şirinler Araba Yapıyor Şirinler Araba Yapıyor Şirinler şimdide araba işine soyunda. Parçalara ayrılmış bu arabayı tek tek önce dingil - aks - teker - direksiyon derken tüm parçalarını sırası ile doğru yerlerine takın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Silvester Yapboz Silvester Yapboz Silvester ve minik kuş yine sahnede. Güzel bir yapboz oyunu olan bu oyun da tüm çocuklar eğlenecek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Shrek Yapboz Shrek Yapboz Shrek yapboz oyunlarından birisi. Resimdeki eksik parçaları tamamlayın ve oyunu bitirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sandviç Yapma Sandviç Yapma Oyun çok güzel bir sandviç yapma oyunu. Bu oyundaki farkı içi düşen malzemelerden en lezzetli sandviçi yapmaya çalışmanız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Pırt Yapma Pırt Yapma Sabah sabah işe giderken mideyi fena bozmuşsunuz, birazda kurufasulyenin etkisiyle pırtlama artık kaçınılmaz olmuş. Diğer insanlara farkettirmeden ve kafanıza odun yemeden pırtlamanın bir yolunu bulunuz.Arabalar geçerken sessizce osurun.Space (boşluk) tuşu- Pırtlama.Sol Ok - Serbest bırakma.Oyuna başlarken bilgisayarınızın sesini açın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Pizza Yapma Pizza Yapma En güzel pizza sizin yaptığınız olsun. Öncelikle içerik malzemelerini hazırlayın. Ve daha sonra pizza yapmaya başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Pizza Yapımı Pizza Yapımı Leziz bir pizza hazırlamak çok eğlenceli olacak. Malzemeleri gösterilen adımlara göre koyun ve lezzetli bir pizza yapın. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Play butonuna tıklayın ardından çıkan menüden nick (takma ad) yazın. Biz Kral Oyun yazdık. Ardından Free model ile oyuna giriş yapın. İlk olarak pizza hamurunu tavaya yerleştirin ve ardından sos dökün. Ardından pizza hamurunu oklava ile dövün ve güzelce yaptıktan sonra diğer adıma geçin. Daha sonra sebze ve diğer pizza malzemelerini tek tek tavaya doldurun. Print ile pizzanızın görüntüsünü alabilir, Menü ile oyun menüsüne girebilir, Play again ile tekrar oynayabilirsiniz. Mouse ile adımların hepsini yapın ve lezzetli pizzayı afiyetle servis yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Piggy Müzik Yapıyor Piggy Müzik Yapıyor Piggy müzik yapmaya çalışıyor. Çok neşeli ve zevkli bir çocuk oyunu.İlgili enstrümanlara tıklayarak müzik çalmaya çalışın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..