Hayvanları Bul

Hayvanları Bul Oyunu Oyna

Hayvanları Bul ; Hayvanları Bul ve resmin içinden çıkar. Sağda resmini gördüğünüz bütün hayvanları bulmanız gerekiyor..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Hayvanları Bul Kral Oyunu 10893 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 123 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Fark Bulma Oyunları

Hayvanları Bul Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yük Buldozeri Yük Buldozeri Yük buldozeriniz ile size verilen yükleri verilen süre içerisinde taşıyın. Yükleri başarı ile taşıdıkça diğer yükleri alacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Winx Bulmaca Winx Bulmaca Winx bulmaca oyununda winx çizgi film karakterlerini içinde bulunduran bir fotoğrafın puzzle parçalarını bir araya getirmelisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tom ve Jerry Obje Bulma Tom ve Jerry Obje Bulma Tom ve Jerry bu sefer resim de objeleri arıyorlar. Tom ve Jerry ile resimde gizlenen objeleri ne kadar kısa sürede bulursanız o kadar iyi puan alacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Timsah Bulma Timsah Bulma Resimlerde gizlenmiş olan çılgın timsahları kısa sürede bularak en yüksek puanı kazanmaya çalış. Bütün timsahları bulduğun zaman diğer seviyelere geçeceksin. Bulduğun timsahlar için 50 puan kazanırken gereksiz tıklamalar için 10 puan kaybedeceksin.

Teröristleri Bulmaca Teröristleri Bulmaca Aşağıda sizden istenilen teröristleri korku dolu yerden bulmak.. Size verilen süre içerisinde onların hepsini bulup öldürmelisiniz..Eğer süreniz yetişmezse oyun biter.. Ama süre içinde onların hepsini bulup vurursanız diğer bölüme geçmeye hak kazanacaksınız.

Sünger Bobları Bul Sünger Bobları Bul Resimlerin arasında duran Sünger Bobu bulmaya çalışacaksınız. Sünger Bob her yerde olabilir. Sizin yapmanız çok dikkatli etrafınıza bakmaktır.

Sünger Bob Köpeği Bul Sünger Bob Köpeği Bul Sünger Bob çok sevdiği köpeğinin kaybolmasının ardından köpeğini arama maceralarına dalıyor. Sünger Bob ile çok sevdiğiniz köpeği bulmalısınız. Sünger Bob ile deniz de ki kasabada bütün evleri tek tek dolaşın ve ev sahibinden köpeğin yerini öğreninin. Ev sahibini korkutmak için girdiğiniz evlerdeki aynı iki karakteri vurun böyle olunca ev sahibi sizden korkar ve köpeğin yerini söyler. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Play butonlarına tıklayın. Ardından zorluk seçimi Easy (basit) Normal (normal) Hard (zor) seçeneklerinden birini seçin ve başlayın. Mouse ile aynı iki karakteri vurun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sünger Bob Harfleri Bul Sünger Bob Harfleri Bul Sünger Bob ve arkadaşları ile sahilde karşınıza çıkan harfleri hemencecik tanıyın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Sünger Bob Bulmaca Sünger Bob Bulmaca Her bölümde birbirine çok benzer ancak aralarında ince farklar bulunan iki resim arasındaki farkları bulmalısınız. Dikkatli gözlerle bakıp iki resim arasındaki farkları hızlıca bulmalı ve yanlış yapmamaya çalışmalısınız. Her bölümdeki resimler arası fark bir sonraki resimde çok daha zorlaşacak.

Şirinler Fark Bulma Şirinler Fark Bulma Oyuna başlamak için sağ alt köşedeki Play Game yazan yere tıklayınız.Ardından Play yazan yere tıklayıp oyuna başlayabilirsiniz.Oyuna başladığınız da bulduğunuz her farka tıklayınız ve oraya sayı işareti otomatik olarak koyulsun.

Sevimli Hayvanları Boya Sevimli Hayvanları Boya Sevimli Hayvanları Boya oyunumuzda, minik sevimli hayvanları boyayacaksınız. Boyayabileceğiniz birçok güzel resim var. Haydi durmayın hemen boyaları alın..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Ramazan Bulmacaları Ramazan Bulmacaları Size verilen kelimelerin harflerini toparlayarak istenilen kelimeyi bulmalısınız.

Prensi Bul Prensi Bul Labirentin içinde elmasları toplayıp prense ulaşmanın yollarını bulmaya çalışıyoruz.YÖN TUŞLARI ile hızlı bir şekilde hareket ederek prense ulaşmaya çalışıyoruz.Prense giden yollar kapalı olduğunda OYUNUN ALT KISMINDAKİ PEMBELİ MAVİLİ SİLGİYİ MOUSE ile alıp kendimize yol açmak için siliyoruz. Bu silgiyi 1 defalığına kullandığımız için çok dikkatli olun.

Prenses Fark Bul Prenses Fark Bul Prenses Tali güzel bir zeka oyunu olup her iki resim arasındaki farkları bulmanız ve bir sonraki aşamaya geçmeniz beklenmekte.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Mini Fark Bulma Mini Fark Bulma İki resim arasındaki farkları bulmanız gereken güzel bir mini fark bulma oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...