Farkları Bulma

Farkları Bulma Oyunu Oyna

Farkları Bulma ; Farkları Bulma oyunumuzda, iki resim arasındaki 25 farkı belli bir sürede bulmanız gerekiyor. bakalım dikkatiniz ne kadar iyi.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Farkları Bulma Kral Oyunu 10752 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 42 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Fark Bulma Oyunları

Farkları Bulma Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Winx Bulmaca Winx Bulmaca Winx bulmaca oyununda winx çizgi film karakterlerini içinde bulunduran bir fotoğrafın puzzle parçalarını bir araya getirmelisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Vampir Farkları Vampir Farkları Vampir oyununda 2 vampir arasındaki farkları yakalamaya çalışacaksınız. Yakaladığınız her fark başına 1 kalp dolacaktır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tom ve Jerry Obje Bulma Tom ve Jerry Obje Bulma Tom ve Jerry bu sefer resim de objeleri arıyorlar. Tom ve Jerry ile resimde gizlenen objeleri ne kadar kısa sürede bulursanız o kadar iyi puan alacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Timsah Bulma Timsah Bulma Resimlerde gizlenmiş olan çılgın timsahları kısa sürede bularak en yüksek puanı kazanmaya çalış. Bütün timsahları bulduğun zaman diğer seviyelere geçeceksin. Bulduğun timsahlar için 50 puan kazanırken gereksiz tıklamalar için 10 puan kaybedeceksin.

Teröristleri Bulmaca Teröristleri Bulmaca Aşağıda sizden istenilen teröristleri korku dolu yerden bulmak.. Size verilen süre içerisinde onların hepsini bulup öldürmelisiniz..Eğer süreniz yetişmezse oyun biter.. Ama süre içinde onların hepsini bulup vurursanız diğer bölüme geçmeye hak kazanacaksınız.

Sünger Bob Bulmaca Sünger Bob Bulmaca Her bölümde birbirine çok benzer ancak aralarında ince farklar bulunan iki resim arasındaki farkları bulmalısınız. Dikkatli gözlerle bakıp iki resim arasındaki farkları hızlıca bulmalı ve yanlış yapmamaya çalışmalısınız. Her bölümdeki resimler arası fark bir sonraki resimde çok daha zorlaşacak.

Smiley Farkları Smiley Farkları Smiley Farkları oyunumuz bir fark bulmaca zeka oyunu. Haydi bu sevimli karakterin resimleri arasındaki farkları bulun.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Şirinler Fark Bulma Şirinler Fark Bulma Oyuna başlamak için sağ alt köşedeki Play Game yazan yere tıklayınız.Ardından Play yazan yere tıklayıp oyuna başlayabilirsiniz.Oyuna başladığınız da bulduğunuz her farka tıklayınız ve oraya sayı işareti otomatik olarak koyulsun.

Ramazan Bulmacaları Ramazan Bulmacaları Size verilen kelimelerin harflerini toparlayarak istenilen kelimeyi bulmalısınız.

Mini Fark Bulma Mini Fark Bulma İki resim arasındaki farkları bulmanız gereken güzel bir mini fark bulma oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Mickey Mause Fark Bulma Mickey Mause Fark Bulma Çizgi film kahramanı mickey mouse ve arkadaşlarına ait resimlerle fark bulma oyunu oyna ve dikkat becerini geliştir.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kayu Harf Bulma Kayu Harf Bulma Kayu ve arkadaşları ile istenilen harfleri buluyoruz. Mouse ile oyunu oynayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Güzel Kızın Farkları Güzel Kızın Farkları Güzel kız Lea Lilou ve Lee resimlerindeki farkları bul ve bir sonraki seviyeye geç. Her seviyede bütün farkları bulmayı dene, bütün farkları bulduğun zaman bir sonraki seviyeye geçeceksin.

Farkları Bulma Farkları Bulma Farkları Bulma oyunumuzda, iki resim arasındaki 25 farkı belli bir sürede bulmanız gerekiyor. bakalım dikkatiniz ne kadar iyi.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Fark Bulma Fark Bulma Fark Bulma oyunumuzda iki resim arasındaki farkları bulacaksınız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...