Fark Bulma Oyunları

2/2

Mickey Mause Fark Bulma Mickey Mause Fark Bulma Çizgi film kahramanı mickey mouse ve arkadaşlarına ait resimlerle fark bulma oyunu oyna ve dikkat becerini geliştir.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Küçük Cadı Masalı Küçük Cadı Masalı Masalda sayfaları ilerletebilmek için ilk resimdeki 6 farkı bulmaya çalışıyoruz.İki resim arasındaki 6 farkı bulduktan sonra sayfa çevriliyor ve diğer sayfadaki iki resim arasındaki 6 farkı bulmaya çalışıyoruz.

Mickey Mouse ve Harfler Mickey Mouse ve Harfler Mickey Mouse ve arkadaşlarının resimdeki gizlenmiş harfleri bulun.

Şirinler Fark Bulma Şirinler Fark Bulma Oyuna başlamak için sağ alt köşedeki Play Game yazan yere tıklayınız.Ardından Play yazan yere tıklayıp oyuna başlayabilirsiniz.Oyuna başladığınız da bulduğunuz her farka tıklayınız ve oraya sayı işareti otomatik olarak koyulsun.

Gizli Eşyaları Bul Gizli Eşyaları Bul Dedektifler bu seferde ofiste gizli kalmış eşyaları aramaya başlıyorlar.Verilen sürede alt taraftaki eşyaları bulup bölüm atlayın.

Ormandaki Kız Ormandaki Kız Önünüze gelen ilk penceredeki iki resim arasındaki 6 farkı bulun.Bulduğunuz takdirde diğer bölümlerdeki resimlere geçeceksiniz.Bulamadığınız yerlerde alt köşedeki BÜYÜTEÇE tıklayın farkın nerede olduğunu MAVİ HALKA ile gösterecek ve sizde oraya MOUSE ile tıklayacaksınız.

Mickey Mause  Sayıları Bul Mickey Mause Sayıları Bul Start yazısına tıkladıktan sonra mause ile gizlenen sayıları bulmaya çalışcaksınız.

Pepee Resimdeki Farklar Pepee Resimdeki Farklar Pepee ile 4 resim arasındaki farklı 1 resmi bulmaya çalışıyoruz. Mouse ile oynayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Tom ve Jerry Tom ve Jerry Tom ve Jerry yine akıllı durmuyorlar. Sevimli Jerry yine Tom tarafından kovalanıyor. Jerry ile Tom yine çok eğlenceli bir resimde sizlerle. Resimler arasındaki farkı bulmanız isteniyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Tom ve Jerry Resimleri Tom ve Jerry Resimleri Tom ve Jerry her zaman maceralı bir kedi fare kovalamacası yapan sevimli çizgi film kahramanlarıdır. Tom ve Jerry resimleri arasındaki farkları bulacaksın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Karayip Korsanları Objeleri Karayip Korsanları Objeleri Karayip Korsanlarına ait resimdeki gizli objeleri bulun. Korsanlar gemileriyle gezerken çektikleri bu resimde gemide bulunan nesnelerin hepsini bulmalısınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Tom ve Jerry Obje Bulma Tom ve Jerry Obje Bulma Tom ve Jerry bu sefer resim de objeleri arıyorlar. Tom ve Jerry ile resimde gizlenen objeleri ne kadar kısa sürede bulursanız o kadar iyi puan alacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Honda Honda Honda arabanız çok hızlı ve çok mükemmel motora sahip. Arabanızın çekildiği resimler arasında ki farkları bulmakta bir o kadar eğlenceli olacak. Play butonu ile oyuna girin. Size verilen son model Honda yarış arabasının resimlerinin arasında ki farkı bulmanız gerekiyor. Level atlamalı ve toplamda dört level olan bir oyundur. Zamana karşı yarışıyorsunuz ve ne kadar kısa sürede farkları bulursanız o kadar iyi puan alacaksınız. Bonus puanlar almak isterseniz daha zor olan ayrıntıları bulmanız gerekir. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

2/2