Fark Bulma Oyunları

1/2

Hayvanları Arabul Hayvanları Arabul Hayvanlar hayvanat bahçesinden kaçtı ve gizleniyorlar. Şimdi onları arayıp bulmak gerek.Oda içinde onları tektek arayarak bulun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Gizli Sayılar Gizli Sayılar Oda içinde gizlenmiş sayıları bulmaya çalışacağınız eğlenceli bir fark bulma oyunu.Oyun içinde fareyi kullanın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kayıp Pasaport Kayıp Pasaport Lucy tatile çıkacak ancak pasaportu kayıp. Ona pasaportu bulması konusunda yardım etmeniz gerekli.Oyunu fareyi kullanarak oynayınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

İki Resimin Farkı İki Resimin Farkı Oyun içinde verilen süre zarfında 3 farkı bumaya çalışın. Şayet ilk aşamayı tamamlayabilirseniz bir sonraki aşamaya geçeceksiniz.Fare ile alt resimde farklılık gördüğünüz yeri tıklayın.Barbie.gen.tr iyi oyunlar diler.

Resimlerin Farkı Resimlerin Farkı Süre dolmadan bu iki resim arasındaki farkı bulabilecekmisiniz ?Oyun fare ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kişisel Alışveriş Kişisel Alışveriş Kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için alışveriş merkezindesiniz. Mause ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Harfleri Buluyorum Harfleri Buluyorum Noel Babanın bulunduğu bir resimde harfleri bulabilecekmisiniz?Resim içinde gizli harfleri bularak tıklayın. Tüm alfabeyi tamamlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Gizli Eşyalar Gizli Eşyalar Yıkılmış köprü üzerinde gizlenmiş objeleri ve nesneleri bulmanı gerekli.Oyun içinde fareyi kullanarak eşyaların yerlerini tespit etmeye çalışın.

Kapakları Bul Kapakları Bul Oyun içinde gizli olan şişe kapaklarını bulmanız gerekli.Oyun fare ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Kayu Saklı Sayılar Kayu Saklı Sayılar Kayu ve minik kardeşi 1 den 25 e kadar olan saklanmış sayıları arıyorlar onlara yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sünger Bob Saklı Sayılar Sünger Bob Saklı Sayılar Sünger bob ve arkadaşı Patric bir maceraya atıldı.1 den 25 e kadar olan saklı sayıları arıyorlar onlara yardım edin.Kraloyunu.net iyi eğlenceler diler..

Ben 10 Saklı Sayılar Ben 10 Saklı Sayılar Ben 10 macerasında 1 den 25 e kadar olan salı sayıları bulunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Aradaki Farklar Aradaki Farklar Aradaki farklar oyununda yapmanız gereken iki resim arasındaki ince farkları bulup tıklamak olacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Genç Aşıklar Genç Aşıklar Oyunda yapmanız gereken iki resim arasındaki farkları bulmak olacak.

Şimşek McQueen Fark Şimşek McQueen Fark Şimşek McQueen fark bulma birçok araba kahramanı sizleri bekliyor. Haydi iki resim arasındaki farkları bulun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Piknikteki Harfler Piknikteki Harfler Piknikteki harfler resmin içinde saklanmış haldeler. Haydi onları bulun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Aradaki Farklar 2 Aradaki Farklar 2 Aradaki farklar oyununda çok dikkatli olarak aynı iki resim arasındaki ince noktaları bulmalı ve tıklamalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Vampir Farkları Vampir Farkları Vampir oyununda 2 vampir arasındaki farkları yakalamaya çalışacaksınız. Yakaladığınız her fark başına 1 kalp dolacaktır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Fark Var Fark Var Oyun klasik fark bulma oyunlarından biri. İki resim arasındaki farkları en hızlı şekilde bulmaya çalışacaksınız. Bölümleri ilerledikçe farkları bulmak o kadar zorlaşacaktır.

Sünger Bob Bulmaca Sünger Bob Bulmaca Her bölümde birbirine çok benzer ancak aralarında ince farklar bulunan iki resim arasındaki farkları bulmalısınız. Dikkatli gözlerle bakıp iki resim arasındaki farkları hızlıca bulmalı ve yanlış yapmamaya çalışmalısınız. Her bölümdeki resimler arası fark bir sonraki resimde çok daha zorlaşacak.

Güzel Kızın Farkları Güzel Kızın Farkları Güzel kız Lea Lilou ve Lee resimlerindeki farkları bul ve bir sonraki seviyeye geç. Her seviyede bütün farkları bulmayı dene, bütün farkları bulduğun zaman bir sonraki seviyeye geçeceksin.

Adam Bulmaca Adam Bulmaca Ekranın alt tarafında bize gösterilen insanın aynısını bulmalıyız dikkatli olursak onu bulmamız çok kolay olucaktır.

Dedektif Sisi Dedektif Sisi Dedektif iş başına geçti.Büyüteç yardımı ile hayvanları bulun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Cinderella Harfleri Bulma Cinderella Harfleri Bulma Cinderella nın bulunduğu resimde büyüteç yardımı ile harfleri bulmaya çalışacaksınız.

Çatlak Kuaför Çatlak Kuaför Çatlak kuaför kızın macerasını izleyin.izlerkende 2 resim arasındaki farkları bulun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Simpson Suratları Simpson Suratları Simpson karakterlerinin olduğu bu harika oyunda amacın, birbirine benzeyen ve yan yana olan kutuların üzerine tıklayarak puan kazanmaktır. Puan kazanabilmek için en az 2 benzer karakterin yan yana olması gerekmektedir, yoksa puan kazanamazsın.

Mutfak Aletleri Mutfak Aletleri Mutfak eşyalarıyla eşleştirme oyunu oynamaya hazır mısın? Verilen süre içerisinde birbirine yakın 2 benzer nesneyi eşleştir ve yok et. Zorlandığın zaman HINT butonuna tıklayarak yardım alabilirsin.

Uyurgezer Kız Uyurgezer Kız 2 resim arasındaki farklılıkları bulun.

Cadılar Bayramı Cadılar Bayramı Oyunumuzda cadılar bayramına özel olarak iki resim arasındaki farkları bulmaya çalışacağız.

Gizli Nesneler Hayvanat Bahçesi Gizli Nesneler Hayvanat Bahçesi Hayvanat bahçesinden kaçan hayvanları bulmanız gerekiyor.Hayvanların yanında bazı eşyalarda sizden isteniyor.Sol tarafta ingilizce yazılan listede yazanları bulun.

1/2