Sumo

Sumo Oyunu Oyna

Sumo ; Sumo güreşleri, çok özel bir spor dalıdır. Siz de burada bir sumo güreşçisisiniz. Rakipleriniz ne kadar güçlü olursa olsun yenmelisiniz. Ok ve SPACE tuşlarıyla oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sumo Kral Oyunu 5073 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 36 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Dövüş Oyunları

Sumo Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Sumo Güreşi Sumo Güreşi Sumo Güreşi Oyunumuzda, birbirinden şişman dövüşçülerden birini seçmeli ve turnuvaya katılmalısınız. Zorlu turnuvada karşınızdaki rakibi yenmek için onu alandan dışarı atmalısınız. OYUN NASIL OYNANIR? A tuşunu kullanarak onu itebilir, S tuşuyla tekme atabilir ve D tuşuyla ileriye fırlatabilirsiniz. İleri fırlatmak için YÖN TUŞLARI ile hızlı bir şekilde basmanız gerekmektedir. Dövüş oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sumo Futbolcu Sumo Futbolcu Komik bir sumo futbolcu oyunu. Sumo futbolu oynayan bir futbolcu. Sumo güreşçisini fırlatarak gol atmaya çalışın. Çok komik oyun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Sumo Sumo Sumo güreşleri, çok özel bir spor dalıdır. Siz de burada bir sumo güreşçisisiniz. Rakipleriniz ne kadar güçlü olursa olsun yenmelisiniz. Ok ve SPACE tuşlarıyla oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Japon Sumo Güreşi Japon Sumo Güreşi Japon Sumo Güreşi Oyunumuzda, sumo güreşi,kuralları değişik ve sporcuları çok farklı bir spordur. Bu değişik sporun nasıl yapıldığını oyunumuzda öğrenebilirsiniz. OYUN NASIL OYNANIR? OK TUŞLARI'yla hareket ediyor, A,S ve D tuşlarıyla atak yapıyor,SPACE TUŞU'yla özel vuruş yapıyorsunuz. Dövüş oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.