Sokak Kavgası

Sokak Kavgası Oyunu Oyna

Sokak Kavgası ; Düşmanlarınız bazen tek tek, bazen de birlikte saldırıyorlar. Haydi ne kadar iyi bir dövüşçü olduğunuzu gösterin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sokak Kavgası Kral Oyunu 5086 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 81 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Dövüş Oyunları

Sokak Kavgası Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Taş Devri Kavgası Taş Devri Kavgası Taş devrinde kavgalar kızıştı. Birbirine mızrak fırlatan bu 2 avatardan soldaki siz olacaksınız. Sol yukarıdaki lastiği çekin ve Fire yazılı olan yere tıklayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sokak Yarışçıları Sokak Yarışçıları Sokak yarışçıları en hızlı olduklarını kanıtlamak istiyorlar. Yarışçını seç ve arabana atla. Bütün rakiplerini yenerek en hızlının sen olduğunu kanıtla. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Sokak Kıyafeti Sokak Kıyafeti Dışarı çıkacağınız zaman nasıl giyinirsiniz? Tarzınıza en uygun kıyafeti seçin.En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Sokak Kavgası Sokak Kavgası Düşmanlarınız bazen tek tek, bazen de birlikte saldırıyorlar. Haydi ne kadar iyi bir dövüşçü olduğunuzu gösterin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sokak Dövüşçüleri Sokak Dövüşçüleri Sokak Dövüşçüleri kural tanımazlık ile ünlüdürler. Sokaklardaki dövüşçüler ile acımasız dövüşlere dalın. W,A,S,D tuşları ile hareket ederek J,K,L tuşları ile saldırı yapın. Saldırı tuşlarına aynı anda basarsanız süper güç atak yaparsınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sokak Çetesi Sokak Çetesi Silahlı arabanızla şehri yerle bir edin. İntoraları geçin ve sol alt köşedeki level 1 basarak sağ üst köşedeki playe basarak başlayın ve puan aldıkça silahınızı değiştirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Sokak Basketbolu Sokak Basketbolu Rakibiniz bilgisayar olabilir. Sokak basketbolu ile potaya düzgün açı ve güç ile topu basket topunu fırlatarak sayı alın ve iyi bir basketbolcu olduğunuzu ispatlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Mario Sokakta Mario Sokakta Farklı aşamaları olan bu maryo oyununda amacınız altınları toplamak!Ok yön tuşları - Hareket.A tuşu - Zıplama.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Köpek Kedi Kavgası Köpek Kedi Kavgası START yazısına ardından  LET'S PLAY  yazısına basıp oyuna başlıyoruz.Bilgisayara karşı yarışıyorsunuz.Elimizdeki kemiği kediye fırlatıyoruz bunun içinde ekranda bulunan göstergenin dolamasını bekleyip BOŞLUK ( uzun tuş ) tuşuna basıyoruz.

Kız Kavgası Kız Kavgası Kızlardan istediğinizi seçip kavgaya başlayın ve oynu tamamlayın level atlayın.YÖN TUŞLARI ile vuruşlarınızı yapıyorsunuz.

Kedi Köpek Kavgası Kedi Köpek Kavgası Bu oyunumuzda da kavga eden kedi ve köpekleri ayırmak size düşüyor. Çok uzun kavga ederlerse enerjileri bitiyor ve bayılıyorlar. Oyun KLAVYE ile oynanıyor. Yön tuşları ile kızı yönlendiriyoruz ve BOŞLUK ( SPACE ) tuşu ile de hayvanları taşıyoruz.

Kardeş Kavgası Kardeş Kavgası Kardeşler kavga ediyor. Oğlan terlik kız taş atıyor bakalım kim kimi önce vuracak oyunu mouse ile oynayın mouse un sol tuşunu basılı tutun yeterli gücü ayarladıktan sonra yönüde ayarlayıp taşı/terliği fırlatın.

Hobo Sokak Serserileri Hobo Sokak Serserileri Hobo sokak serserileri ile dövüşüyor. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Play butonu ile oyuna giriş yapın. Öncelikle zorluk seviyesini seçmeniz gerekiyor. Easy (basit), Normal (normal), Hard (zor) seçenekleri mevcuttur. Öncelike Plisi pataklayın ve ardından karşınıza çıkan herkesi pataklayın. A tuşu ile yumruk atabilir veya yerdeki şişeleri alıp fırlatabilir, S tuşu ile tekme atabilirsiniz. İlerledikçe rakipleriniz daha da çoğalacaktır. Asla birden fazla rakip varken aralarına girmeyin yoksa siz birisi ile dövüşürken diğer düşmanınız sizi pataklar. Sağlığınız sol üst tarafta görünüyor. Sesi kapatmak için ise sağ alt taraftaki ses butonuna tıklamanız yeterlidir. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna