Ork Avcısı

Ork Avcısı Oyunu Oyna

Ork Avcısı ; Oyunumuzda, karşınıza çıkan bütün orkları yok edeceksiniz. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, A ve S tuşlarıyla vuruş ve savunma yapıyorsunuz. Puan topladıkça köye dönüp özelliklerinizi yükseltebiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ork Avcısı Kral Oyunu 3514 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 14 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Dövüş Oyunları

Ork Avcısı Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zombi Avcısı Zombi Avcısı Tehlikelerle dolu tünelde zombilerle savaşıyorsun. Zombileri tünelde yok etmek çok zor olacak. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve ardından Start game ile oyuna başlayın. Pompalı tüfeğiniz ile bütün zombileri öldürün. Sol üst tarafta Score aldığınız puanı, Bodycount öldürdüğünüz zombileri, Ammo kalan merminizi gösterir. İlerleyin ve bütün zombileri yok edin. Yolda ki ammo yazan itemleri alın bunlar size mermi kazandıracak. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Yumurta Avcısı Civciv Yumurta Avcısı Civciv Nişancı civciv ile yumurtaların hepsini vurun. Verilen yumurtaların hepsini vurarak daha çok puan kazanmak için çalışacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Yıldız Avcısı Dora Yıldız Avcısı Dora Dora ile gökyüzü yıldızlarının hepsini toplamanız gerekiyor. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Yıldız Avcısı Yıldız Avcısı Yıldız Avcısı oyunumuzda, çeşitli yaratıklara ve tuzaklara yakalanmadan bütün yıldızları toplamaya çalışacaksınız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Yarasa Avcısı Yarasa Avcısı Yarasa avcısı, yarasaların hepsini avlamak zorunda. Okuyla vurarak, geçmelerini engellemeli. Fare ile oynanıyor.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Vampir Avcısı Vampir Avcısı Vampir Avcısı oyunumuzda önce mezarlıktaki vampirleri avlayacaksınız. Eğer bir vampir avcısı olmak için yeterince hızlıysanız, büyük vampirle savaşabilirsiniz. Haydi ne kadar hızlı olduğunuzu gösterin.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Uzay Avcısı Uzay Avcısı Uzay Avcısı oyunumuzda, yukarıdan geçen uzay robotlarını avlayacaksınız. Bu arada dikkat edin size çarpan küçün ateş noktaları ölmenize neden oluyor. Ok tuşları ile hareket edip, SPACE tuşuyla ateş ediyorsunuz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Sünger Bob Balon Avcısı Sünger Bob Balon Avcısı Sünger Bob eline ok aldı ve bütün hedefleri vurmak istiyor. Sünger Bob ile çıkan balonları vurmanız gerekiyor. Çıkan balonların hepsini vurarak yüksek puan alabilirsiniz. Dikkatli olun ve hiç balon kaçırmayın. Oyun yüklendikten sonra Play ve Start butonlarına tıklayarak oyunu başlatın. Sünger Bob okları Mouse ile fırlatıyor. Bütün balonları vurun ve nişancılığınızı gösterin. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Sinek Avcısı Sinek Avcısı Kurbağa sineklerle besleniyor. Haydi koca göbekli kurbağanın sinekleri yakalamasına yardım edin. Bakalım kaç sinek avlayabileceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Şehir  Avcısı Şehir Avcısı Şehir Avcısı yollarda avlanıyor. Tüm düşman askerleri size ateş açıyor. Haydi, onların hepsini yok edin ve askerlerinizi kurtarın. Bunu jeep kullanırken yapacak kadar iyi bir sürücü olmalısınız. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, SPACE tuşuyla ateş ediyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Scooby Doo Yiyecek Avcısı Scooby Doo Yiyecek Avcısı Scooby Doo her zaman olduğu gibi yine çok acıktı. Scooby Doo bu sefer kaykay yaparak karnını doyurmak istiyor. Kaykay yaparken karşınıza çıkan yemekleri mideye indirmelisiniz. Scooby Doonun karşısına düşman arıları çıkıyor. Arılara doğru zıplarsanız oyunu kaybedersiniz. Scooby Doo Yön tuşları ile kaykayı sürüyor ve Space tuşu ile de zıplıyor. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Sayı Avcısı Sünger Bob Sayı Avcısı Sünger Bob Sünger Bob ile resimlerin arasına gizlenmiş olan arkadaşlarınızı ve sayıları bulacaksınız. Sünger Bob resimler ile oynamayı çok seviyor. Dikkatli olun ve herşeyi bulun. Resimdeki bütün sayıları bulun ve yüksek puanlar kazanın. Türkiyenin Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Polis Avcısı Polis Avcısı Polis Avcısı oyunumuzda, hedefiniz bir banka kasa aracını koruyan polisler. Hepsini yok etmelisiniz. Puan topladıkça silahlarınızı güçlendirebiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Peynir Avcısı Fare Peynir Avcısı Fare Peynir avlayan fare ile haritada bulunan bütün peynirleri almanız gerekiyor. Fare peynir yemeyi çok seviyor. Haritada ne kadar peynir varsa hepsini almalısınız. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Peynir Avcısı Peynir Avcısı Peynir avcısı sevimli fare, yolundaki peynirleri toplayıp yemeye çalışıyor. Ok tuşlarıyla oynayacaksınız. Bazı nesneler sizi zıplatabiliyor, ilerlerken onları kullanın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.