Kızgın Büyücü

Kızgın Büyücü Oyunu Oyna

Kızgın Büyücü ; Kızgın büyücü hem sihirli ilaçları topluyor hem de dövüşüyor. A tuşuyla vuruş yapıyor, ok tuşlarıyla hareket ediyor ve S tuşuyla zıplıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kızgın Büyücü Kral Oyunu 494 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 2 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Dövüş Oyunları

Kızgın Büyücü Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Kızgın Şerif Kızgın Şerif Kızgın şerif kendisini kızdıran suçlulardan intikam almak istiyor. Kızgın şerif ile bütün suçlular ile boks maçı yapın ve onları pataklayın. Z,X,C tuşları ile yumruk atarak Space tuşu ile gelen yumruklardan kendinizi koruyun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Kızgın Küpler Kızgın Küpler Kızgın Küpler Oyunumuzda, sinirli küpleri uygun yerlere yerleştirin ve etabı geçin. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Zeka oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kızgın Garson Kızgın Garson Garson çok sinirli tabak çanak ne bulursa indirmek istiyor :) ona yardımcı olmanız gerekiyor.Fare sol tık ile nişan alıp atabilirsiniz

Kızgın Büyücü Kızgın Büyücü Kızgın büyücü hem sihirli ilaçları topluyor hem de dövüşüyor. A tuşuyla vuruş yapıyor, ok tuşlarıyla hareket ediyor ve S tuşuyla zıplıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..