Kanlı Kılıç

Kanlı Kılıç Oyunu Oyna

Kanlı Kılıç ; Ninjalar arasındaki amansız bir savaş oyunu. Düşman ninjalar sizi öldürmeden onları öldürün. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, A tuşuyla saldırıyor, S tuşuyla hızlanıyor ve D tuşuyla savunma yapıyorsunuz. A tuşuna uzun süre basılı tutarsanız, Sihirli ve öldürücü bir top oluşturup fırlatıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kanlı Kılıç Kral Oyunu 1387 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 11 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Dövüş Oyunları

Kanlı Kılıç Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Millie Megavolt Kayıp Kılıç Millie Megavolt Kayıp Kılıç Bu oyunda Millie Megavolt kayıp kılıç peşinde. Kayıp kılıcı bulması gerekiyor. Bunun için çok zorlu bir yolda, tuzaklarla ve düşmanlarla savaşıyor. Haydi ona yardımcı olun. Ok tuşlarıyla hareket ediyor ve S, D, F tuşlarıyla hamle yapıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Kılıçlı Şövalye Kılıçlı Şövalye Kılıçlı Şövalye oyunumuzda çok eğleneceksiniz. Küçük şövalyelere düşmanları ile savaşta yardım edin. Klavyenin tuşlarıyla oynayacaksınız. Düşmanların öldüklerinde bıraktıkları bonusları toplamayı unutmayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kılıç Savaşı Kılıç Savaşı Önünüze çıkan yaratıkları ve iskeletleri kılıcınızla yerle bir edin. Mause ile darbe vururken SPACE tuşu ile birlikte vurursanız zıplayıp ölüm vuruşu yapıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Kanlı Kılıç Kanlı Kılıç Ninjalar arasındaki amansız bir savaş oyunu. Düşman ninjalar sizi öldürmeden onları öldürün. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, A tuşuyla saldırıyor, S tuşuyla hızlanıyor ve D tuşuyla savunma yapıyorsunuz. A tuşuna uzun süre basılı tutarsanız, Sihirli ve öldürücü bir top oluşturup fırlatıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kanlı Gün Kanlı Gün Bugün sokakta kan dökülüyor. Sokaktan geçen beyaz gölge adamları vurun, ne kadar iyi bir nişancı olduğunuzu ispatlayın. Space tuşuyla şarjörünüzü, 1, 2 ve 3 tuşlarıyla silahınızı değiştiriyorsunuz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.