Hapiste Kavga

Hapiste Kavga Oyunu Oyna

Hapiste Kavga ; Hapishanede, mahkumlar arasında kavga çıkıyor. Hem mahkumları hem de gardiyanları döveceksiniz. A tuşuyla yumruk, S tuşuyla tekme atıyorsunuz. Ok tuşlarıyla hareket ediyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Hapiste Kavga Kral Oyunu 10719 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 162 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Dövüş Oyunları

Hapiste Kavga Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Taş Devri Kavgası Taş Devri Kavgası Taş devrinde kavgalar kızıştı. Birbirine mızrak fırlatan bu 2 avatardan soldaki siz olacaksınız. Sol yukarıdaki lastiği çekin ve Fire yazılı olan yere tıklayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sokak Kavgası Sokak Kavgası Düşmanlarınız bazen tek tek, bazen de birlikte saldırıyorlar. Haydi ne kadar iyi bir dövüşçü olduğunuzu gösterin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Köpek Kedi Kavgası Köpek Kedi Kavgası START yazısına ardından  LET'S PLAY  yazısına basıp oyuna başlıyoruz.Bilgisayara karşı yarışıyorsunuz.Elimizdeki kemiği kediye fırlatıyoruz bunun içinde ekranda bulunan göstergenin dolamasını bekleyip BOŞLUK ( uzun tuş ) tuşuna basıyoruz.

Kız Kavgası Kız Kavgası Kızlardan istediğinizi seçip kavgaya başlayın ve oynu tamamlayın level atlayın.YÖN TUŞLARI ile vuruşlarınızı yapıyorsunuz.

Kedi Köpek Kavgası Kedi Köpek Kavgası Bu oyunumuzda da kavga eden kedi ve köpekleri ayırmak size düşüyor. Çok uzun kavga ederlerse enerjileri bitiyor ve bayılıyorlar. Oyun KLAVYE ile oynanıyor. Yön tuşları ile kızı yönlendiriyoruz ve BOŞLUK ( SPACE ) tuşu ile de hayvanları taşıyoruz.

Kavgacılar Kahramanlar Kavgacılar Kahramanlar Kavgacılar Kahramanlar Oyunumuzda, bu kahramanlar çok kavgacılar. İsterseniz 2 oyuncuyla da oynayabildiğiniz bu oyunda kullanacağınız tuş kombinasyonları oyunun başında açıklanıyor. Bazen dövüş alanında bonuslar oluyor,toplamayı unutmayın. Yok ettiğiniz rakiplerden de ganimet alabiliyorsunuz. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE yardımı ile oyunu oyna. Dövüş oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kardeş Kavgası Kardeş Kavgası Kardeşler kavga ediyor. Oğlan terlik kız taş atıyor bakalım kim kimi önce vuracak oyunu mouse ile oynayın mouse un sol tuşunu basılı tutun yeterli gücü ayarladıktan sonra yönüde ayarlayıp taşı/terliği fırlatın.

Hapiste Kavga Hapiste Kavga Hapishanede, mahkumlar arasında kavga çıkıyor. Hem mahkumları hem de gardiyanları döveceksiniz. A tuşuyla yumruk, S tuşuyla tekme atıyorsunuz. Ok tuşlarıyla hareket ediyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bikinili Kavga Bikinili Kavga Suyun üzerinde kavga ediyor. İlerlemeli bir oyun. Suya düşürdüğünüz kızdan sonra yeniside sizinle kavga etmeye gelecektir. Yön tuşları ile elinizdeki sopayı kullanabilirsiniz. Boşluk tuşuyla kıza doğru hamle yapma şansınız var.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..