Dövüşün Kralları

Dövüşün Kralları Oyunu Oyna

Dövüşün Kralları ; Oyunumuzda hem atak hem defans yapacaksınız. İsterseniz bilgisayara karşı, isterseniz iki kişi oynayabiliyorsunuz. Hareket ettiğiniz tuş kombinasyonları oyunun başında açıklanıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Dövüşün Kralları Kral Oyunu 10599 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 127 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Dövüş Oyunları

Dövüşün Kralları Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Kralların Savaşı Kralların Savaşı Kral Savaş bu sefer orduların askerlerinin başında krallar var ve kralların savaşı var. Kral ile büyük top ile ateş alın ve top mermisi ile karşı kralı ve düşmanları yok etmeye çalışın. Topa nişan alın ve eğimi ayarladıktan sonra güç seçimi yapın ve düşmana atın. Karşılıklı olarak ve ilk sizin ateşiniz ile başladığı için siz hedefi vuramazsanız bu sefer sıra karşı krala geçir ve sizi yok edebilir. Bu yüzden isabetli atış yapmaya dikkat edin ve düşmanı tek mermi ile yok edin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Dövüşün Kralları Dövüşün Kralları Oyunumuzda hem atak hem defans yapacaksınız. İsterseniz bilgisayara karşı, isterseniz iki kişi oynayabiliyorsunuz. Hareket ettiğiniz tuş kombinasyonları oyunun başında açıklanıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..