Dövüşçü Powerfox

Dövüşçü Powerfox Oyunu Oyna

Dövüşçü Powerfox ; Ninja at Zorro ile, Hannibal ve fili ile dövüşüyor. Bu dövüşlerden galip çıkmalı. Haydi ona yardım edin. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, A tuşuyla yumruk atıyor ya da ateş ediyor. Yukarıdan gelen kutularda silah var, alıp kullanabiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Dövüşçü Powerfox Kral Oyunu 4003 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 22 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Dövüş Oyunları

Dövüşçü Powerfox Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Sokak Dövüşçüleri Sokak Dövüşçüleri Sokak Dövüşçüleri kural tanımazlık ile ünlüdürler. Sokaklardaki dövüşçüler ile acımasız dövüşlere dalın. W,A,S,D tuşları ile hareket ederek J,K,L tuşları ile saldırı yapın. Saldırı tuşlarına aynı anda basarsanız süper güç atak yaparsınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Dövüşçü Ronaldo Dövüşçü Ronaldo Ronaldo arkadaşları ile dövüşmeyi çok seviyor. Kızgın Ronaldo ile dövüş sahasına çıkın ve karşınıza gelen bütün rakiplerinizi pataklayın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Dövüşçü Powerfox Dövüşçü Powerfox Ninja at Zorro ile, Hannibal ve fili ile dövüşüyor. Bu dövüşlerden galip çıkmalı. Haydi ona yardım edin. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, A tuşuyla yumruk atıyor ya da ateş ediyor. Yukarıdan gelen kutularda silah var, alıp kullanabiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Dövüşçü Panda Dövüşçü Panda Kung Fu Panda rahat durmuyor. Düşmanlarınız ile savaşın bu sevimli ama bir o kadar da dövüşçü olan Kung Fu Panda ile levelleri geçerek dövüşün. Her level daha da zor olacak. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Dövüşçü Nacho Dövüşçü Nacho Farklı rakiplerle karşılaşıyor. Hepsini yenmesine yardım edin. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, 2, 4, 6, 8 tuşlarıyla vuruş yapıyor. İleriki etaplarda kilitli olan bazı vuruş tuşlarını da açabiliyorsunuz.Kraloyunu.net yi oyunlar diler..

Dövüşçü Mario Dövüşçü Mario Dövüşü seven Mario yine başını belaya soktu. Yön tuşları ile kontrol edip, J veya Z tuşuyla saldırı, K veya X tuşu ile silah, L veya C ile ölüm zıplaması, Space tuşu ile özel saldırı yapabilirsin. Kral oyun iyi eğlenceler diler. Yorum Ekle İsminiz; Yorumunuz; Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.

Dövüşçü Dede Dövüşçü Dede Dövüşçü dede evinin önünde ses yapan gençlere çok kızdı. Dövüşçü dede ile ses yapan gençleri vurun. Her dövdüğünüz yaramaz genç karşılığı bonus puan kazanacaksınız. Yön tuşlarıyla hareket ediyor, Z,X,C tuşlarıyla vuruş yapıyorsunuz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Cehennem Dövüşçüsü Cehennem Dövüşçüsü Oyunumuzda, çok güçlü düşmanlara karşı dövüşeceksiniz. Karakterinizi oyunun başında W ve X tuşlarıyla seçiyorsunuz. W,S,X,B,N tuşlarıyla da hareket edip dövüşüyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bushido Dövüşçüleri Bushido Dövüşçüleri Bu dövüş oyununda iki taraf karakteri de siz seçeceksiniz. Klavyenin yön tuşlarıyla hareket edeceksiniz. 2, Q, W, A, S tuşlarıyla da vuruşlarınızı yapacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ben 10 Dövüşçü Ben 10 Dövüşçü Ben 10 çok sinirlendi, bütün düşmanlarına karşı özel dövüş sanatını kullanıyor. W, A,S ve D ile Ben 10 yönlendirin, K tuşu ile saldırın. Kral oyun iyi eğlenceler diler. Yorum Ekle İsminiz; Yorumunuz; Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır.