Dövüş Eğitimi

Dövüş Eğitimi Oyunu Oyna

Dövüş Eğitimi ; Dövüş eğitimi iyi bir dövüşçü olabilmek için gereklidir. Burada kendinizi geliştirebilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Dövüş Eğitimi Kral Oyunu 714 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 6 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Dövüş Oyunları

Dövüş Eğitimi Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yaratıklar Dövüşü Yaratıklar Dövüşü İsterseniz iki kişi, isterseniz bilgisayara karşı oynayabiliyorsunuz. Klavyenin tuşlarını kullanarak oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Winx Kızlarının Dövüşü Winx Kızlarının Dövüşü Winx kızlarından bloom ile dövüşe başlayabilirsiniz. W, A, S tuşları ile rakibinize saldırabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

SWAT Eğitimi SWAT Eğitimi SWAT çok özel polislerin olduğu bir askeri birim. Bu özel polislerin eğitimini tamamladıktan sonra teröristelere operasyon yapacağız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Sokak Dövüşçüleri Sokak Dövüşçüleri Sokak Dövüşçüleri kural tanımazlık ile ünlüdürler. Sokaklardaki dövüşçüler ile acımasız dövüşlere dalın. W,A,S,D tuşları ile hareket ederek J,K,L tuşları ile saldırı yapın. Saldırı tuşlarına aynı anda basarsanız süper güç atak yaparsınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sniper Eğitimi Sniper Eğitimi Keskin nişancı asker ile savaş bölgesine gitmeden sniper tüfeğiniz ile hedefleri vuracaksınız. Ne kadar isabetli ateş yaparsanız o kadar iyi bir nişancı olduğunuzu kanıtlarsınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Plajda Dövüş Plajda Dövüş Plajda ki kavgacı adam ile rakibinizi dövmeye çalışıyorsunuz. Rakibinizi pataklayarak onu yenmeniz gerekiyor. Dövüşçünüzü Yön tuşlarıyla kontrol ediyor ve A,S tuşlarıyla saldırı yapıyorsunuz. Space tuşuyla düşmanın yumruklarından korunabilirsiniz. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Muhteşem Yüzyıl Dövüş Muhteşem Yüzyıl Dövüş Muhteşem Yüzyıl isimli dizide ki iki ezeli düşman olan Mahidevran Sultan ile Hürrem Sultan dövüşüyor. W,A,S ile dövüşerek, Yön tuşlarıyla hareket ediyor ve Space tuşuyla özel dövüş tekniği kullanıyorsunuz. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Muhteşem Dövüş Muhteşem Dövüş Çok eğlenceli bir dövüş oyunu. Farklı etaplarda ve farklı zorluk derecelerinde dövüşebiliyorsunuz. Dövüşlerden kazandığınız paralarla da yeni silahlar satın alabiliyorsunuz. Klavyenin tuşlarıyla oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mario Mantar Dövüşü Mario Mantar Dövüşü Mario bu sefer hep ezdiği mantarlarla dövüşmek istiyor. Mantarların diyarında Mario ile varış noktasında ki şatoya kadar ilerlemelisiniz. Öncelikle oyunun yüklenmesini bekleyin ve Continue seçeneğine tıklayın. Play seçeneğine tıklayın. W,A,S,D tuşları ile Marioyu yönlendirin ve J tuşu ile yumruk atarak K tuşu ile kafaya tek yumruk vurun ile ve DD tuşu ile hızla ilerleyerek KK tuşları ile de atak yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Horoz Dövüşü Horoz Dövüşü Komik bir dövüş oyunu. Adam oyunda tavuk ile dövüşüyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Dövüşün Kralları Dövüşün Kralları Oyunumuzda hem atak hem defans yapacaksınız. İsterseniz bilgisayara karşı, isterseniz iki kişi oynayabiliyorsunuz. Hareket ettiğiniz tuş kombinasyonları oyunun başında açıklanıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Dövüşçü Ronaldo Dövüşçü Ronaldo Ronaldo arkadaşları ile dövüşmeyi çok seviyor. Kızgın Ronaldo ile dövüş sahasına çıkın ve karşınıza gelen bütün rakiplerinizi pataklayın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Dövüşçü Powerfox Dövüşçü Powerfox Ninja at Zorro ile, Hannibal ve fili ile dövüşüyor. Bu dövüşlerden galip çıkmalı. Haydi ona yardım edin. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, A tuşuyla yumruk atıyor ya da ateş ediyor. Yukarıdan gelen kutularda silah var, alıp kullanabiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Dövüşçü Panda Dövüşçü Panda Kung Fu Panda rahat durmuyor. Düşmanlarınız ile savaşın bu sevimli ama bir o kadar da dövüşçü olan Kung Fu Panda ile levelleri geçerek dövüşün. Her level daha da zor olacak. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Dövüşçü Nacho Dövüşçü Nacho Farklı rakiplerle karşılaşıyor. Hepsini yenmesine yardım edin. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, 2, 4, 6, 8 tuşlarıyla vuruş yapıyor. İleriki etaplarda kilitli olan bazı vuruş tuşlarını da açabiliyorsunuz.Kraloyunu.net yi oyunlar diler..