Cehennem Dövüşçüsü

Cehennem Dövüşçüsü Oyunu Oyna

Cehennem Dövüşçüsü ; Oyunumuzda, çok güçlü düşmanlara karşı dövüşeceksiniz. Karakterinizi oyunun başında W ve X tuşlarıyla seçiyorsunuz. W,S,X,B,N tuşlarıyla da hareket edip dövüşüyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Cehennem Dövüşçüsü Kral Oyunu 3201 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 21 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Dövüş Oyunları

Cehennem Dövüşçüsü Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Hobo Cehennem Zebanileri Hobo Cehennem Zebanileri Hobo her zaman olduğu gibi yine maceralarda. Cehennem zebanileri ile dövüşmek istiyor. Hobo ile düşmanlarınızı yenin. Öncelikle oyunun yüklenmesini bekleyin. Sağ alt taraftaki hoperlör simgesine tıklarsanız oyunun sesini kısmış olursunuz. Oyun yüklendikten sonra Play seçeneğine tıklayın. Ardından tekrar Play seçeneğine tıklayarak zorluk seçimi yapın. Easy (basit), Normal, Hard (zor) seçeneklerinden birini seçin. Kral Oyun Ekibi Hard seçeneği ile oyunu oynadı. Düşmanlarınız da kırbaç olduğu için çok yaklaşmamanız gerekiyor. Yön tuşları ile kıvrak hareketler ile düşmana yaklaşın ve A,D tuşları ile atak yaparak onları pataklayın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Cehennemden Kaçış Cehennemden Kaçış Cehennemden kaçış hiç kolay değil. Ölmeden, esirleri kurtarmanız gerekiyor. CTRL tuşuyla ateş ediyorsunuz. Ok tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. SHIFT tuşuyla silah değiştiriyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Cehennem Motoru Cehennem Motoru Cehennem motoru ile zorlu yollarda ilerleyerek, akrobatik hareketler yapacaksınız. Başarılı bir şekilde bütün yolları geçin. Cehennem motorunu Yön tuşlarıyla kontrol ediyorsunuz. 1,2,3,4 ve 5 tuşlarıyla akrobatik hareketler yapacaksınız. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Cehennem Dövüşçüsü Cehennem Dövüşçüsü Oyunumuzda, çok güçlü düşmanlara karşı dövüşeceksiniz. Karakterinizi oyunun başında W ve X tuşlarıyla seçiyorsunuz. W,S,X,B,N tuşlarıyla da hareket edip dövüşüyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..