Dövüş Oyunları

1/2

Kızgın Büyücü Kızgın Büyücü Kızgın büyücü hem sihirli ilaçları topluyor hem de dövüşüyor. A tuşuyla vuruş yapıyor, ok tuşlarıyla hareket ediyor ve S tuşuyla zıplıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Denizkızını Kurtar Denizkızını Kurtar Denizkızını, onu kaçırmaya çalışan hayvanların elinden kurtaracaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Dövüş Eğitimi Dövüş Eğitimi Dövüş eğitimi iyi bir dövüşçü olabilmek için gereklidir. Burada kendinizi geliştirebilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Cesur Gladyatör Cesur Gladyatör Cesur gladyatör, arenada dövüşüyor. Kalvyenin ok tuşları ileri geri hareket ediyor, A, S, D, W tuşları çeşitli vuruşlar tapıyor. Çok dayanıklı olması gerek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

İkonlar Savaşı İkonlar Savaşı İki büyük sohbet programının ikonları birbirlerine rakipler. Normal olarak ta birbirlerini hiç sevmiyorlar. Oyuna başlarken hangi ikon olmak istediğinizi seçin ve dövüşe başlayın. Ok tuşları ve SPACE ile oynuyorsunuz. Her galip gelişinizde farklı güçler kazanıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hanedan Savaşcısı Hanedan Savaşcısı Hanedan savaşcısı, Kızılderililere karşı dövüşüyor. W, A, S, D tuşlarıyla hareket edeceksiniz. J ve K tuşlarıyla da vuruş yapacaksınız. Kutuları kırın. İçinden işinize yarayacak şeyler çıkıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bushido Dövüşçüleri Bushido Dövüşçüleri Bu dövüş oyununda iki taraf karakteri de siz seçeceksiniz. Klavyenin yön tuşlarıyla hareket edeceksiniz. 2, Q, W, A, S tuşlarıyla da vuruşlarınızı yapacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bosozoku Kızı Bosozoku Kızı Bosozoku kızı, sokaklarda dövüşüyor. Rakiplerini yenmesi gerek. Yön tuşlarıyla hareket ediyor ve zıplıyor. İleri ok tuşuna arka arkaya iki kez basınca koşuyor. Ctrl tuşuyla vuruş yapıyor. Ctrl ve ok tuşlarını birlikte kullanırsanız, farklı vuruşlar yapıyor. Ctrl tuşuna arka arkaya üç kez basınca en kuvvetli vuruşu yapıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Düşmanın Gücü Düşmanın Gücü Oyuna başlamadan önce dövüşmek istediğiniz düşman kahramanı seçeceksiniz. Her kahramanın gücü farklı ve hepsi de çok güçlü. Klavyenin yön tuşları hareket, Z,X,C,V tuşları farklı vuruş teknikleri ve space tuşu da enerji yüklüyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ninja Kaplumbağa Yer Altı Ninja Kaplumbağa Yer Altı Ninja kaplumbağa yer altı dünyasının azgın kötü kalpli ninjaları ile karşı karşıya geldi. Birbiri ardına gelen diğer ninjalar kolay lokma değil.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kankalar Müsabakada Kankalar Müsabakada Kankalar kendi aralarında müsabaka ve dövüşe başlıyor. Önce kahramanınızı seçiniz. Daha sonra birbirlerine sataşacakları ortamı.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Horoz Dövüşü Horoz Dövüşü Komik bir dövüş oyunu. Adam oyunda tavuk ile dövüşüyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Boksör Duffy Duck Boksör Duffy Duck Çok komik bir karakter olan Duffy duck ringe çıktı. Diğer çizgi film kahramanlarına karşı ağırsiklet turnuvaya katılıyor. Sağ ve sol tuşlar ile sağ sol hareketleri - A S tuşları ile sağ ve sol kroşe atın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Jackie Chan Jackie Chan Bakalım ne kadar iyi bir dövüşçüsün.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Boks Zamanı Boks Zamanı Minik boks oyunu. Ringe çıkın ve rakibinizi yenmeye çalışın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Arenada Son Turnuva Arenada Son Turnuva Güzel bir dövüş oyunu. Arenada rakiplerini eleyerek onları tek tek etkisiz hale getirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bikinili Kavga Bikinili Kavga Suyun üzerinde kavga ediyor. İlerlemeli bir oyun. Suya düşürdüğünüz kızdan sonra yeniside sizinle kavga etmeye gelecektir. Yön tuşları ile elinizdeki sopayı kullanabilirsiniz. Boşluk tuşuyla kıza doğru hamle yapma şansınız var.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çizgi Film Dövüşü Çizgi Film Dövüşü En sevdiğiniz çizgi film karakterleri ile dövüşe başlayabilirsiniz. Hulk, spiderman ve daha bir çok karakter bu oyunda sizi bekliyor. 1, 2, 3, 4, 5 tuşları ile saldırı yapabilirsiniz. Yön tuşları ile karakterinizi kontrol edebilirsiniz.

Elektrik Adam Elektrik Adam Elektirikli adam dövüşerek bütün düşmanlarını nakavt edecek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Şehir Eşkiyası Hulk Şehir Eşkiyası Hulk Çok sinirlenen ve önüne gelen ne varsa elindeki sopası ile onu arçalamaya çalışan hulku kontrol etmek. Gelen her aracı patlatarak altınlar kazanmaya çalışınız.

Kız Kavgası Kız Kavgası Kızlardan istediğinizi seçip kavgaya başlayın ve oynu tamamlayın level atlayın.YÖN TUŞLARI ile vuruşlarınızı yapıyorsunuz.

Kız Tokatı Kız Tokatı Kızlar birbirini tokatlıyor.Siz mavi renkli kıyafetli kızsınız.Verilen süre üzerinde duran yazıya basın ve nereye tokat atıcağınızı seçin.

Kavgacılar Kahramanlar Kavgacılar Kahramanlar Kavgacılar Kahramanlar Oyunumuzda, bu kahramanlar çok kavgacılar. İsterseniz 2 oyuncuyla da oynayabildiğiniz bu oyunda kullanacağınız tuş kombinasyonları oyunun başında açıklanıyor. Bazen dövüş alanında bonuslar oluyor,toplamayı unutmayın. Yok ettiğiniz rakiplerden de ganimet alabiliyorsunuz. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE yardımı ile oyunu oyna. Dövüş oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Japon Sumo Güreşi Japon Sumo Güreşi Japon Sumo Güreşi Oyunumuzda, sumo güreşi,kuralları değişik ve sporcuları çok farklı bir spordur. Bu değişik sporun nasıl yapıldığını oyunumuzda öğrenebilirsiniz. OYUN NASIL OYNANIR? OK TUŞLARI'yla hareket ediyor, A,S ve D tuşlarıyla atak yapıyor,SPACE TUŞU'yla özel vuruş yapıyorsunuz. Dövüş oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sumo Güreşi Sumo Güreşi Sumo Güreşi Oyunumuzda, birbirinden şişman dövüşçülerden birini seçmeli ve turnuvaya katılmalısınız. Zorlu turnuvada karşınızdaki rakibi yenmek için onu alandan dışarı atmalısınız. OYUN NASIL OYNANIR? A tuşunu kullanarak onu itebilir, S tuşuyla tekme atabilir ve D tuşuyla ileriye fırlatabilirsiniz. İleri fırlatmak için YÖN TUŞLARI ile hızlı bir şekilde basmanız gerekmektedir. Dövüş oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bacaksız Ninja Bacaksız Ninja Bacaksız komik ninjaları seçerek dövüşe başlayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Berlin Kaplanı Ata Berlin Kaplanı Ata Ata Demirer ile Berlin Kaplanı olduk bütün rakipleri deviriyoruz. Rakiplerini yenmek için yapman gereken W, A, S ve D tuşları ,şe sporcunun kontrol etmesini sağlamaktır. Bunların dışında rakibe hamleler yapabilmen için B, N ve M tuşlarını kullanmalısın. Space tuşu ile ise rakibinin hamlelerine karşı kendini savunabilirsin. Ayrıca oyunu iki kişilik oynayabilmenizde mümkün. Ana menüden Oyuncu vs Oyuncu yazan butona tıklarsan aynı bilgisayardan iki kişilik olarak oynayabilirsiniz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Dövüşçü Dede Dövüşçü Dede Dövüşçü dede evinin önünde ses yapan gençlere çok kızdı. Dövüşçü dede ile ses yapan gençleri vurun. Her dövdüğünüz yaramaz genç karşılığı bonus puan kazanacaksınız. Yön tuşlarıyla hareket ediyor, Z,X,C tuşlarıyla vuruş yapıyorsunuz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Avatar Avatar Avatar ile ateş kral olan düşmana karşı savaşın. Sol menüde verilen Avatar Güçleri'ni kullanarak rakibinizi yok edin. Rakibiniz size saldırırken kendinizi korumalısınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Kızgın Şerif Kızgın Şerif Kızgın şerif kendisini kızdıran suçlulardan intikam almak istiyor. Kızgın şerif ile bütün suçlular ile boks maçı yapın ve onları pataklayın. Z,X,C tuşları ile yumruk atarak Space tuşu ile gelen yumruklardan kendinizi koruyun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

1/2