Dövüş Oyunları

0/2

Dövüş Oyunları Dövüşü bir spor olarak yapmaktır en doğrusu aksi halde herkesgibi bizde şiddete karşıyız. Simektan oyunları, kavga oyunları, dövüş oyunları, sokak dövüşleri, amerikan dövüşleri, ninja dövüşleri ve daha fazlası kral oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynayın.

Savaşçı İskelet Savaşçı İskelet Kendi kemiklerinin üstüne et ve kas oluşturmak için savaşıyor. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, A ve S tuşlarıyla vuruş yapıyor. Haydi onun gövdesini oluşturmasına yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Smakdown Smakdown Dövüş arenasında smackdown oyunları oynayacaksınız. Smakdown dövüşçüleri bunu çok iyi yaparlar. Smackdown oyunu oynamak için dövüşü ve kavgayaı iyi bilmeniz gerekli. Boks arenasına hemen çıkalım.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sokak Kavgası Sokak Kavgası Düşmanlarınız bazen tek tek, bazen de birlikte saldırıyorlar. Haydi ne kadar iyi bir dövüşçü olduğunuzu gösterin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Dövüşçü Powerfox Dövüşçü Powerfox Ninja at Zorro ile, Hannibal ve fili ile dövüşüyor. Bu dövüşlerden galip çıkmalı. Haydi ona yardım edin. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, A tuşuyla yumruk atıyor ya da ateş ediyor. Yukarıdan gelen kutularda silah var, alıp kullanabiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Dövüşün Kralları Dövüşün Kralları Oyunumuzda hem atak hem defans yapacaksınız. İsterseniz bilgisayara karşı, isterseniz iki kişi oynayabiliyorsunuz. Hareket ettiğiniz tuş kombinasyonları oyunun başında açıklanıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hızlı Yumruk Hızlı Yumruk Bütün rakiplerini yeniyor. Ortadaki butona arka arkaya ve çok seri olarak basarak vuruş yapıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Düşman Çukuru Düşman Çukuru Dövüş için hazırlandı. Siz tek başınıza dövüşeceksiniz fakat düşman sürekli geliyor. Hepsini alt etmeniz için çok hızlı davranmalısınız. Aşağıdaki yön ve vuruş butonları ile oynanıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ünlü Dövme Ünlü Dövme Oyununda, stres atmak için ünlülerden birini seçin ve dövün. Fakat kazanmak düşündüğünüz kadar kolay değil.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kung Fu Katları Kung Fu Katları Oyunun zorluk derecesi kung fu katları yükseldikçe değişiyor. Her katta ayrı güçte düşmanlarınız var. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, Z ve X tuşlarıyla vuruş yapıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kanlı Kılıç Kanlı Kılıç Ninjalar arasındaki amansız bir savaş oyunu. Düşman ninjalar sizi öldürmeden onları öldürün. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, A tuşuyla saldırıyor, S tuşuyla hızlanıyor ve D tuşuyla savunma yapıyorsunuz. A tuşuna uzun süre basılı tutarsanız, Sihirli ve öldürücü bir top oluşturup fırlatıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çubuk Adam Bitmeyen Dövüş Çubuk Adam Bitmeyen Dövüş Oyunumuzda, çubuk adamımız yine zorlu düşmanlarla dövüşüyor. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, ZXC tuşlarıyla vuruş yapıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Cehennem Dövüşçüsü Cehennem Dövüşçüsü Oyunumuzda, çok güçlü düşmanlara karşı dövüşeceksiniz. Karakterinizi oyunun başında W ve X tuşlarıyla seçiyorsunuz. W,S,X,B,N tuşlarıyla da hareket edip dövüşüyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ork Avcısı Ork Avcısı Oyunumuzda, karşınıza çıkan bütün orkları yok edeceksiniz. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, A ve S tuşlarıyla vuruş ve savunma yapıyorsunuz. Puan topladıkça köye dönüp özelliklerinizi yükseltebiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çukura Gönder Çukura Gönder Rakibini çukura gönder. Bu dövüş oyunu tam bir sokak dövüşü. Sağ sol ok tuşlarıyla hareket edip, alt ok ve space tuşuyla vuruş yapacağınız bu oyunda rakibiniz sizi çukura düşürmeden, siz onu düşürün.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çubuk Adam Zor Dövüş Çubuk Adam Zor Dövüş Oyununda, çubuk adam hem çok güçlü düşmanlarla dövüşüyor, hem de çok zor bir yolu aşmaya çalışıyor. Ok tuşlarıyla hareket edip zıplıyor, space tuşuyla kalkan kullanıyor, A, S, D, F tuşlarıyla vuruş yapıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çubuk Adam  Kung Fu Çubuk Adam Kung Fu Bu oyunda kung fu yapan çubuk adam gerçek bir dövüşçü. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, S, D, X, C tuşlarıyla vuruş yapıyor. Oyunun başlangıcında, farklı vuruş ve silah tuşları açıklanıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Muhteşem Dövüş Muhteşem Dövüş Çok eğlenceli bir dövüş oyunu. Farklı etaplarda ve farklı zorluk derecelerinde dövüşebiliyorsunuz. Dövüşlerden kazandığınız paralarla da yeni silahlar satın alabiliyorsunuz. Klavyenin tuşlarıyla oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sumo Sumo Sumo güreşleri, çok özel bir spor dalıdır. Siz de burada bir sumo güreşçisisiniz. Rakipleriniz ne kadar güçlü olursa olsun yenmelisiniz. Ok ve SPACE tuşlarıyla oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Dövüşçü Nacho Dövüşçü Nacho Farklı rakiplerle karşılaşıyor. Hepsini yenmesine yardım edin. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, 2, 4, 6, 8 tuşlarıyla vuruş yapıyor. İleriki etaplarda kilitli olan bazı vuruş tuşlarını da açabiliyorsunuz.Kraloyunu.net yi oyunlar diler..

Çubuk Adam Dövüşü Çubuk Adam Dövüşü Bu çizgi adam dövüş oyununda farklı düşmanlarla dövüşmeyi seçebiliyorsunuz. Klavyenin tuşlarıyla oynayacaksınız. Oyuna başlamadan önce, hem istediğiniz tuş kombinasyonunu, hem de istediğiniz bölümü seçin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çubuk Adam Çubuk Adam Çubuk adam dövüşleri serisinin bir oyunu daha. Başlangıçta düşmanınızı seçebiliyorsunuz. Ama sıralamaya göre zorluk derecesi artıyor. Klavyenin tuşlarıyla oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Savaşçı Baruto Savaşçı Baruto Çok zor düşmanlarla savaşıyor. Düşmanlarını yenmesine yardım edin. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, A, S, D ve W tuşuyla hamle yapıyorsunuz. Her hamlenin ayrı bir özelliği ve gücü var.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hapiste Kavga Hapiste Kavga Hapishanede, mahkumlar arasında kavga çıkıyor. Hem mahkumları hem de gardiyanları döveceksiniz. A tuşuyla yumruk, S tuşuyla tekme atıyorsunuz. Ok tuşlarıyla hareket ediyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Pendekar Pendekar A tuşuyla vuruş yapıyor, S tuşuyla zıplıyor, D tuşuyla çömeliyorsunuz. Ok tuşlarıyla da sağa ve sola ilerliyorsunuz. Kolay ve zevkli bir dövüş oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çatışma Alanı Çatışma Alanı Farklı güçlerdeki düşmanlarla dövüşeceksiniz. Yendikçe puan kazanıyorsunuz ve bu puanlarla yeni silahlar alıp, kendi gücünüzü arttırabiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Roboxer Roboxer Robotlarla boks yapmak için ringdesiniz. Z ve X tuşlarıyla yumruk atıyorsunuz, ok tuşlarıyla sağa-sola hareket ediyorsunuz. Rakipleriniz çok güçlü.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Barbar Bob Barbar Bob Barbar Bob, farklı özellikleri olan düşmanlarını yenmeli. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, A tuşuyla vuruş yapıyor, S tuşuyla kalkanını kaldırıyor ve D tuşuyla zıplıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yaratıklar Dövüşü Yaratıklar Dövüşü İsterseniz iki kişi, isterseniz bilgisayara karşı oynayabiliyorsunuz. Klavyenin tuşlarını kullanarak oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kabus Ninjalar Kabus Ninjalar Ninjalar kabus gibi saldırıyorlar. Size saldıran ninjaları yok edin. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, A tuşu ile vuruyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kızılderili Savaşçı Kızılderili Savaşçı Kızılderili savaşçı ilerlemesi gereken yolda karşısına çıkan canavarlarla savaşıyor. Klavyenin ok tuşlarıyla hareket edip, SPACE tuşuyla atak yapacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

0/2