Ceyda nın Salonu

Ceyda nın Salonu Oyunu Oyna

Ceyda nın Salonu ; Cleydanın salonunu dekore edeceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ceyda nın Salonu Kral Oyunu 3066 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 23 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Dekorasyon Oyunları

Ceyda nın Salonu Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Winx Kızlarının Dövüşü Winx Kızlarının Dövüşü Winx kızlarından bloom ile dövüşe başlayabilirsiniz. W, A, S tuşları ile rakibinize saldırabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tiananmen Meydanından Kaçış Tiananmen Meydanından Kaçış Çinde Tiananmen meydanında tanklar üzerinize geliyor. Ezilmemek için onlardan kaçmanız gerekli.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tessa Güzellik Salonu Tessa Güzellik Salonu Tessanın güzellik salonundasınız. Yaptıracağınız bakım ve saçlara uygun kıyafetleri seçin.

Spor Salonu Spor Salonu Spor salonuna kayıt yaptırmak için gelen müşterilere gideceği aletlere kadar eşlik edeceksiniz. Müşteriyi asansöre götüreceksiniz. Daha sonra katını belirtip alete doğru götüreceksiniz.

Senin Kahramanın Senin Kahramanın Mükemmel bir özelliklere sahip kahraman oluşturmak senin elinde. Levelleri geçerek kahramanını oluştur ve bu özellikler ile bütün rakiplerini yen. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve New game seçeneğine tıklayın. Mevcut paranız ile kahramanımıza geliştirmeler alabilirsiniz. Hız, zıplama gücü, vuruş gücü, zaman ve enerji bunlardan bazılarıdır. Öncelikle kahramanımızın hızlı koşması gerekiyor bunun için Speed ile hızları satın alın. Ardından Jump power ile kahramanın zıplama yeteneğini satın alın. Ne kadar iyi zıplarsanız altınları o kadar iyi toplayacağınızı unutmayın. Time limit ile zamana karşı geliştirme satın alabilirsiniz. Ardından helikopter gibi açan böcekler ve lazerlerden uzak durun. Onlara değerseniz oyun sonlacaktır. Kahramanın hızını, zıplamasını, enerjisiniz, zamana karşı yarışını satın alarak mükemmel bir kahraman oluşturun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Salonu Temizle Salonu Temizle Salonunuzdaki dağınıklığı toparlayın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Pucca'nın Kedisi Pucca'nın Kedisi Pucca kedisini kurtarmak için yol üzerindeki kalpleri toplamaya çalışıyor. Topladığı kalpler ile yolun sonunda kedisine kavuşabilecek. Sağ ok tuşu : hızlı koşmak için Sol ok tuşu : yavaşlamak için Yukarı ok tuşu : zıplamak için SPACE tuşu : süper hızlı gitmek Alt ok tuşu : frenleme için kullanın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Pandanın Macerası Pandanın Macerası Oyunumuz eğlenceli bir oda oyunu. Etap etap değişik mekanlarda geçen oyunda uygun nesneleri bulup kullanacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Odanın Çıkışı Odanın Çıkışı Oyunumuzda, gereken nesneleri bulmalı ve onları uygun biçimde kullanarak odadan çıkmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Noel babanın yeni hediyeleri Noel babanın yeni hediyeleri Oyunda noel babanın yeni yıl hediyelerinin tamamını toplamaya çalışıyorsunuz. Mouse ile bombayı patlatarak tüm kapalı kutuların açılmasını sağlayın. Çıkan hediyeleri de toplayarak istenilen skora ulaşmalısınız. İyi eğlenceler..

Kuaför Salonu işletme Kuaför Salonu işletme Kuaförünüze gelen müşterilerin isteklerini karşılayarak para kazanıyorsunuz para kazandıkça kuaför salonunu dahada büyütebilirsiniz.

Kuaför Salonu İşlet Kuaför Salonu İşlet Oyunumuzda, müşterilerin istediği saçları yapacaksınız. Ama sürelere dikkat edin. Çok beklemek istemiyorlar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Kovanını Koru Kovanını Koru Minik asker arı kovanını koruyor. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, fare ile ateş ediyor ve space tuşuyla el bombası atıyor.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Kaşif Doranın Çiftliği Kaşif Doranın Çiftliği Sevimli Kaşif Dora ile çiftlik hayatının zorluklarını göreceğiz. Mouse ile oynayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Güzellik Salonunda Bakım Güzellik Salonunda Bakım Güzellik Salonunda Bakım oyunumuz, çok eğlenceli bir kız oyunu. Haydi hemen başlayın ve cilt bakımınızı yaptırın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..