Zıplayan Jack

Zıplayan Jack Oyunu Oyna

Zıplayan Jack ; Zıp zıp ile zıplayan jack karakterini yöneterek kısa süre içerisinde etrafta gezin ve karakterini düşürmeden oyunu tamamlamaya çalış.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Zıplayan Jack Kral Oyunu 754 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 7 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Çocuk Oyunları

Zıplayan Jack Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zıplayan Sebzeler Zıplayan Sebzeler Zıplayan sebzeleri masanın üstüne taşıyın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Zıplayan Rakun Zıplayan Rakun Afacan rakun çaılar ve ağaçların üzerinde zıplayarak 15 seviyeli bu eğlenceli oyunu oynayınız.Yukarı ok tuşu zıplama space tuşu yüksek zıplama.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Zıplayan Maymun Zıplayan Maymun Maymun ile yukarıdan gelen balonlara basarak en uç noktaya kadar çıkmaya çalışmalısınız. Arada geçen kuşların üstüne basmanız size avantaj sağlıyacaktır.KRALOYUNU.NET iyi oyunlar diler..

Zıplayan Kurbağa Zıplayan Kurbağa Oyun içindeki amacınız zıplayan kurbağa ile muhtelif objelerden toplamanız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Zıplayan Kız Zıplayan Kız Tüm çocukların bayılacağı bir zıplamalı oyun. Kanepe üzerinde zıplayacaksınız. Yükseldikçe puanınız artacak. Sağa sola dikkat etmelisiniz. Kırılacak eşyalar var.

Zıplayan Jack Zıplayan Jack Zıp zıp ile zıplayan jack karakterini yöneterek kısa süre içerisinde etrafta gezin ve karakterini düşürmeden oyunu tamamlamaya çalış.

Zıplayan Araba Zıplayan Araba Zıplayan Araba yukarılara tırmanmalı. Bütün bonusları toplayın ve bir sonraki aşamaya geçin. Bu arada dikkatli olun, çivili alanlardan uzak durmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Michael Jackson Giydir Michael Jackson Giydir Oyunumuzda, süper star Michael Jackson sıradışı kıyafetleri ile sizleri bekliyor. Kıyafetleri hep dikkat çekici olan yıldızı giydirmeye hemen başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Jackie Chan Puzzle Jackie Chan Puzzle Jackie Chan ve diğer yıldızların pazıl oyunu. Oyun içinde eksik resim parçalarını yerlerine yerleştirin.Kraloyunu.net iyi diler..

Jackie Chan Jackie Chan Bakalım ne kadar iyi bir dövüşçüsün.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Jacki İş Başında Jacki İş Başında Jacki tüm düşmanlarını bir kar topuna çevirmeye çalışıyor.Sol / sağ ok tuşları - Hareket.Yukarı ok tuşu - Zıplama.SPACE tuşu - Ateş et/ İttir.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..