Uçan Hamster

Uçan Hamster Oyunu Oyna

Uçan Hamster ; Oyunumuzda minik hamsterları en uzağa fırlatmaya çalışacaksınız. Fareye tıklayınca zıplıyor, tekrar tıklayınca da sapanla atıyor.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Uçan Hamster Kral Oyunu 764 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 4 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Çocuk Oyunları

Uçan Hamster Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Uçan Süper Mario Uçan Süper Mario Bildiğimiz mario oyunlarından ama tek farkı mario uçuyor.Roketle uçuyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Uçan Kuzular Uçan Kuzular PLAY GAME yazısına tıklıyoruz ardından FARE kullanarak sapana koyduğumuz yumurtaları uçan kuzulara atıp onları düşürüyoruz

Uçan Kutucuk Uçan Kutucuk Uçan kutuyu çıkış noktasına fırlatmanız gerekiyor. Ama sadece ilk bölümde birkerede çıkış noktasına ulaşabilirsiniz. Daha ilerki bölümlerde kutuyu güzel fırlatmalısınız. Mouse ile kutuyu kontrol edebilirsiniz. Bazı bölümlerde ise birden çok kutu oyunun içinde olduğu için kafanız karışabilir.

Uçan Koyun Uçan Koyun Komik vede uçan bir koyun. Önce koyunu zıplatın. Sonra fare ile sağ sol yapmanız yeterli. Elmadan elmaya güç alarak en üst noktaya çıkaralım.En güzel oyunları kraloyunu.net de oynayın...

Uçan Köpek Uçan Köpek Köpek kemikleri toplamaya çalışıyor. Sizde onu top gibi fırlatıyorsunuz. En çok kemiği toplamaya çalışıp, en yüksek puana ulaşmaya çalışın.

Uçan Karınca Uçan Karınca Karıncanın uçarak yiyecek toplamasını sağlayın. Fare ile oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Uçan Kaplumbağa Uçan Kaplumbağa Sevimli yeşil kaplumbağayı en uzak noktaya fırlatmanız gerek. Bunun için bulunduğu yerin sol tarafını tutun ve sola çekin fırlasın..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Uçan Hamster Uçan Hamster Oyunumuzda minik hamsterları en uzağa fırlatmaya çalışacaksınız. Fareye tıklayınca zıplıyor, tekrar tıklayınca da sapanla atıyor.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Uçan Domuzcuk Uçan Domuzcuk Uçan Domuzcuk renkli şişeye ulaşmalı. Haydi, sol üstteki şişelerde bulunan renkleri kullanarak cisimleri oynatın ve domuzcuğu uçurun. Her renk değiştirdiğinizde, önceki hamleleriniz de tekrarlanacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Uçan Dango Uçan Dango Çok eğleneceğiniz komik bir oyun. Elinizdeki çivileri balonlara fırlatın.CLICK ZONE yazılı yere tıklayıp şişleri balonlara takın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Uçan Biberonlar Uçan Biberonlar Oyununda, biberonları paraşüte değmeden bebeğe yakalatın. Bulutları da bebeğe değmeden paraşüte alın. Sol taraftaki çubuk kırmızı olduğunda, bebeği sallayarak balonların üstüne kusturun ve balondaki puanı da kazanın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Uçan Ben 10 Uçan Ben 10 Oynamak istediğimiz karakteri seçip oyuna başlıyoruz FARE kullanarak uçan aletimiz ile birlikte düşmanları vuruyoruz.

Uçan Balonlu Macera Uçan Balonlu Macera İçi sıcak hava dolu olan bu uçan balon sizleri seyahate çıkarmaya hazırlanıyor. Güzel bir gezinti için havalanacağınız bu güneşli ve aydınlık günde balonun objelere çarparak patlamaması için azami çaba gösterin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Uçan Balon Uçan Balon Uçan balonun havada yaşayabileceği tehlikeler arasında kuşlar, yarasalar ve hatta balon ince ise sinekler bile olabilir. Hoş bir balon macerası.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Uçan Balık Uçan Balık Uçan balığa en çok puanı toplaması ve katil balinaya yakalanmaması için yardım etmelisiniz.Click Here to Play yazısına tıklayarak oyuna girebilirsiniz. Oyunda farenizi kullanarak akıllıca uçmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..