Temiz Dişler

Temiz Dişler Oyunu Oyna

Temiz Dişler ; Minik kahraman dişimiz mikroplarla savaşıyor. Oyuna başlarken hangi mikrop için hangi silahı kullanacağınız anlatılıyor. Bazen diş macunu, bazen sadece su kullanacaksınız. Haydi sağlıklı ve bembeyaz dişler için diş temizliğine başlayın, mikroplarla savaşarak hepsini yenin..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Temiz Dişler Kral Oyunu 3065 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 17 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Çocuk Oyunları

Temiz Dişler Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Tweety Denizi Temizliyor Tweety Denizi Temizliyor Bu eğlenceli oyunda, sevimli kahraman Tweety denizi temizliyor. Denizin dibindeki çöpleri teker teker toplayıp yukarıdaki gemiye çıkarmalı. Ok tuşlarıyla hareket edeceğiniz bu oyunda, yolunuzdaki tuzaklara ve balıklara dikkat edin. Haydi ona yardım edin ve denizi tertemiz yapın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Temizlikçi Sünger Bob Temizlikçi Sünger Bob Sünger Bob denizi kirleten kötü çocuklar yüzünden bu sefer denizi temizliyor. Çocuklar çevreyi temiz tutmak büyük bir erdemdir, sizde çevrenizi temiz tutun. Mouse ve Yön tuşları ile oyunu oynayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Temizlikçi Kadın Temizlikçi Kadın Temizlikçi kadın dağınık odayı toplamaya çalışıyor. Eşyaları doğru yerlere sürükleyerek bırakmalısınız. Ona göre puan kazanacaksınız.

Temiz Tavşan Temiz Tavşan Temiz Tavşan evi temizlemeye çalışıyor ama ev çok kirlenmiş. Onun için yardımınıza ihtiyacı var. Haydi ona yardım edin ve evi tertemiz yapın. Bu arada toplanması gereken şeyleri de yerlerine yerleştirmelisiniz..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Temiz Dişler Temiz Dişler Minik kahraman dişimiz mikroplarla savaşıyor. Oyuna başlarken hangi mikrop için hangi silahı kullanacağınız anlatılıyor. Bazen diş macunu, bazen sadece su kullanacaksınız. Haydi sağlıklı ve bembeyaz dişler için diş temizliğine başlayın, mikroplarla savaşarak hepsini yenin..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Tavşanla Ev Temizle Tavşanla Ev Temizle Sevimli tavşanımızın evi çok kirlenmiş. bütün evi temizlemeye hazırlanıyor.

Süngerbob Temizlik Yapıyor Süngerbob Temizlik Yapıyor Oyunumuzda, sevimli kahramanlarımız Sünger Bob ve Patrick mikropları ve çöpleri temizliyor. Haydi onlara yardım edin. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, fare ile çöpleri ve mikropları topluyorsunuz..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Sünger Bob Deniz Temizliği Sünger Bob Deniz Temizliği Sünger Bob insanlar tarafından kirletin deniz altını temizlemek istiyor. Sünger Bob çok bilinçli bir kahraman ve kötü insanlar tarafından kirletilen denizleri temizlemek istiyor. Çocuklar sizde sakın denizi kirletmeyin, denizi kirletmek çok kötüdür. Sünger Bob ve Patrick ile denizin altını topla ve oyunu başarı ile bitir. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Suçluları Temizle Suçluları Temizle Tüm suçluları temizlemeniz gerekiyor. Bu tahmin ettiğiniz kadar kolay olmayacak. Fare ile oynanıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Servis ve Temizlik Servis ve Temizlik Restoranda servis ve temizlik işinde çalışacaksınız ama çok hızlı olmanız gerek. Hem müşterilerinizin siparişlerini yetiştireceksiniz, hem de yerleri temizleyeceksiniz. Yön tuşlarıyla hareket edip, space tuşuyla işlemleri yapın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Salonu Temizle Salonu Temizle Salonunuzdaki dağınıklığı toparlayın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Plaj Temizliği Plaj Temizliği Plaj Temizliği sağlık açısından çok gereklidir. Haydi şirin kıza yardım edin ve plajı toplayıp temizleyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Parti Temizliği Parti Temizliği Parti Temizliği oyunumuzda, kız arkadaşlar evde çok eğlenceli ve büyük bir parti veriyorlar. Fakat parti sonrasında ev çok dağılıyor ve kirleniyor. Haydi onlara toplama ve temizlik işlerinde yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Parti Sonrası Temizlik Parti Sonrası Temizlik Kızlar partide çok dağıttılar. Havuz başında düzenlenen bu partide her şey dağınık halde ve toplanması için sizi bekliyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kasabada Temizlik Kasabada Temizlik Kasabada Temizlik oyunumuzda kasabayı işgal etmeye çalışanlarla savaşacaksınız. Puan toplayıp para kazandıkça, yeni silahlar alabiliyorsunuz. Etapların arasında güçlü silahşörlerle düello yapmanız gerekiyor. Bakalım ne kadar iyi bir silahşörsünüz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..