Oyuncak Dükkanı

Oyuncak Dükkanı Oyunu Oyna

Oyuncak Dükkanı ; Çok güzel bir işiniz var. İşiniz çocuklara oyuncaklar satmak. Haydi tüm çocuklar bu oyuna.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Oyuncak Dükkanı Kral Oyunu 546 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 3 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Çocuk Oyunları

Oyuncak Dükkanı Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Şekerci Dükkanı Şekerci Dükkanı Şekerci dükkanınıza gelen müşterilerin istediği şekerleri hazırlayıp kutulara koyun ve onlara verin. Çabuk olun çünkü beklemekten sıkılıyorlar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sandviç Dükkanı Sandviç Dükkanı Oyuna giriş yaptıktan sonra resume butonuna tıklayın ve oyuna başlayın. Gelen müşterilerin istedikleri siparişleri hazırlamak için telefonun solunda bulunan menüye tıklayarak yemeklerin tarifini öğrenmelisiniz. Daha sonra siparişleri hazırlamak için sırası ile seçeceksiniz. Yapacağınız sandviçi servis etmek için create butonuna tıklayın. Sıralamanın düzgün ve yanlış malzemeler olmamasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde siparişiniz çıkmayacak ve işletme zarar edecektir. Biten malzemeler için ise telefondan sipariş verebilirsiniz.

Pasta Dükkanı Pasta Dükkanı Oyunu oynarken aynı 2 resimi bulup ortadan kaldırmaya çalışın. Oyun içinde zaman geçtikce ilave pastalar çıkacaktır. Üst limite ulaşmadan bitirmeye çalışın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Parfüm dükkanı Parfüm dükkanı Kendi parfüm mağaza açın ve kokuları konusunda uzman olmak! Müşterilerinize sadece en kaliteli marka satmak! Yeni parfüm keşfedin ve sarf malzemesi bunları eklemeyi unutmayın! Mükemmel bir hizmet sunmak için mağaza günlük yükseltin! Şehirdeki en iyi kokulu mağaza olun!

Oyuncak Yap Oyuncak Yap Oyuncak Yap oyunumuzda çizimdeki parçalara göre istenen oyuncakları yapacaksınız. Süreniz sınırlı ve bu süre içinde oyuncağı tamamlamanız gerekiyor.

Oyuncak Uçak Oyuncak Uçak Oyuncak uçak ile zorlu mağara yollarından geçerken dikkatli olmalısınız kaza yapmamaya özen göstermelisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Oyuncak Traktörü Oyuncak Traktörü Oyuncakçı kız oyuncak dükkanına sevimli minik ayıcıklar götürüyor.Traktöründeki ayıcıkları yolda düşürmeden dükkana yetiştirmesi gerekiyor.

Oyuncak Odasından Çık Oyuncak Odasından Çık Oyunumuz klasik bir oda oyunu. Gerekli nesneleri bulup uygun biçimde kullanarak odadan çıkın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Oyuncak Mağazası Oyuncak Mağazası Müşterileriniz çocuklar. Kız ve erkek çocukları için istedikleri oyuncakları hazırlayın ve satın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Oyuncak Kız Giydirme Oyuncak Kız Giydirme Oyuncak Kız Giydirme oyunumuzda, oyuncak bebeğe elbise deneyeceksiniz. Tabii takılarını ve makyajını da değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca çeşitli yüz ifadelerinden birini seçerek daha çok eğleneceksiniz.En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Oyuncak Hikayesi Bovling Oyuncak Hikayesi Bovling Oyuncak hikayesi ünlü filmi kahramanlarının hepsi tek bir oyunda bir araya geldi. Güzel bir bovling oyunu olan bu oyunda, sol tarafdan önce karakterinizi seçin. Daya sonra orta altta Bowl tuşuna basarak oynayın. Ayrıca bovling topunu oyunun altında bulunan sağ sol ve güç simgeleri ile ayarlayın..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Oyuncak Hikayesi Oyuncak Hikayesi Bu oyunda oyuncak hikayesi filminin flash oyunudur.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Oyuncak Düşmanlar Oyuncak Düşmanlar Oyunumuzda, küçük çocuk uyumadan önce okuduğu kitaptan etkileniyor ve rüyasında oyuncakların kendisine saldırdığını görüyor. Haydi bu sevimli küçük çocuğa rüya savaşında yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Oyuncak Dükkanı Oyuncak Dükkanı Çok güzel bir işiniz var. İşiniz çocuklara oyuncaklar satmak. Haydi tüm çocuklar bu oyuna.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mücevher Dükkanı Mücevher Dükkanı Mücevher satan kız ile işyerine gelen müşterilere istedikleri takıları vermeniz gerekiyor. Oyunun dili Türkçe olduğundan dolayı çok eğleneceksiniz.Oyunun yüklenmesini bekleyin ve ardından Atla butonu ile oyuna başlayın. Çeşit çeşit hediyelik eşyaların olduğu işyerini işleteceksiniz. Yüzükler, kolyeler, yiyecekler, pastalar ve daha birçok eşya var. Bunların hepsini satarak paza kazanacaksınız. Müşterilerin istedikleri eşyaları Mouse ile alın ve müşterilere verin. İstenilen eşyaları verdikçe üst tarafta bunlar gözükecektir. Mücevherci kız ile bütün müşterileri memnun edin ve mükemmel paralar kazanın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna