Domuzcuk Güreşi

Domuzcuk Güreşi Oyunu Oyna

Domuzcuk Güreşi ; Domuzcuk güreşi çok eğlenceli. Rakip domuzcukları saha dışına itmeniz gerekiyor ama bu arada siz çıkmayacaksınız. Ok tuşlarıyla oynanıyor.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Domuzcuk Güreşi Kral Oyunu 598 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 7 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Çocuk Oyunları

Domuzcuk Güreşi Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Uçan Domuzcuk Uçan Domuzcuk Uçan Domuzcuk renkli şişeye ulaşmalı. Haydi, sol üstteki şişelerde bulunan renkleri kullanarak cisimleri oynatın ve domuzcuğu uçurun. Her renk değiştirdiğinizde, önceki hamleleriniz de tekrarlanacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sumo Güreşi Sumo Güreşi Sumo Güreşi Oyunumuzda, birbirinden şişman dövüşçülerden birini seçmeli ve turnuvaya katılmalısınız. Zorlu turnuvada karşınızdaki rakibi yenmek için onu alandan dışarı atmalısınız. OYUN NASIL OYNANIR? A tuşunu kullanarak onu itebilir, S tuşuyla tekme atabilir ve D tuşuyla ileriye fırlatabilirsiniz. İleri fırlatmak için YÖN TUŞLARI ile hızlı bir şekilde basmanız gerekmektedir. Dövüş oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sevimli Domuzcuk Sevimli Domuzcuk Sevimli domuzcuk günlük yaşantısı içinde daldan dala ve tepelere çıkarak heyecan peşinde..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Savaşçı Domuzcuk Savaşçı Domuzcuk Savaşçı Domuzcuk oyunumuzda, sevimli domuzcuğumuz düşman domuzcukları vurmaya çalışıyor. Fakat hepsini yok edebilmesi için sizin keskin nişancılığınıza ihtiyacı var. Haydi ona yardım edin. Fare ile atışın hızını ve yönünü ayarlayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Japon Sumo Güreşi Japon Sumo Güreşi Japon Sumo Güreşi Oyunumuzda, sumo güreşi,kuralları değişik ve sporcuları çok farklı bir spordur. Bu değişik sporun nasıl yapıldığını oyunumuzda öğrenebilirsiniz. OYUN NASIL OYNANIR? OK TUŞLARI'yla hareket ediyor, A,S ve D tuşlarıyla atak yapıyor,SPACE TUŞU'yla özel vuruş yapıyorsunuz. Dövüş oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Domuzcuk Yemekte Domuzcuk Yemekte Aç bir domuzcuk var ve yemek peşinde.Oyun fare ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Domuzcuk Güreşi Domuzcuk Güreşi Domuzcuk güreşi çok eğlenceli. Rakip domuzcukları saha dışına itmeniz gerekiyor ama bu arada siz çıkmayacaksınız. Ok tuşlarıyla oynanıyor.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Bilek Güreşi Bilek Güreşi Rakibin iyi olduğunu söylüyor ondan daha iyi olduğunu göstermeye ne dersin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..