Baloncukları Patlat

Baloncukları Patlat Oyunu Oyna

Baloncukları Patlat ; Can sıkıntısına karşı baloncuk oyunu. Canınız çok sıkıldıysa, baloncukları patlatın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Baloncukları Patlat Kral Oyunu 945 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları -2 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Çocuk Oyunları

Baloncukları Patlat Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zombi Patlatma Zombi Patlatma Play daha sonra Start Game,Easy,Play Level tıklamalısınız.Fare ile atacağınız bombayı zombilere nişan alıp,sol tuşuna bastığınızda üzerlerine atmaktır.Attığınız bomba yanına düştükten sonra geri sayımla patlayacaktır.

Woobiesleri Patlat Woobiesleri Patlat Woobiesler çok sevimliler. Woobisler ne kadar sevimli olursa olsunlar senin görevin aynı renge sahip üç veya daha fazla Woobiesi biraraya getirip patlatmak olacak. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Top Patlatmaca Top Patlatmaca En az üç renkli topu yan yana getirecek şekilde atış yapacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tarzan Meyveleri Patlat Tarzan Meyveleri Patlat Tarzan ormanların efendisi yine maceralar ile sizlerle. Ormanları çok seven sportmen Tarzan ile meyveleri balon gibi patlatacaksınız. Balon atma makinesi gibi meyve atan makineden gelen balonlara nişan alın ve ateş edin. Bütün balonları patlatın ve oyunu kazanın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Tarzan Balon Patlat Tarzan Balon Patlat Tarzan sevgilisi ile aynı renkteki meyve dolu balonları bir araya getirerek patlatmaya çalışıyor.

Süngerbob Baloncukları Süngerbob Baloncukları Sevimli kahraman Süngebob hava baloncuklarıknı yakalamalı. Fare ile ona yardım edin. İçinde patlayıcı veya dondurucu güç olan balonlar çok işinize yarayacaklar..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Sünger Bob Balon Patlatma Sünger Bob Balon Patlatma Sünger Bob balon avına çıktı. bütün balonları vurarak en yüksek puanı almak için çalışın. Deniz anası gibi düşmanlarınızdan kaçının. Space tuşu ile zıpkınla balonları vurun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Sivilceleri Patlat Sivilceleri Patlat Çok cips ve yağlı yiyecek yiyerek dengesiz beslenen bu genç arkadaşın sivilce sorunu var. Pat pat bütün sivilceleri patlatın. Yağlı ve dengesiz beslenmeyin çocuklar. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Sivilce Patlat Sivilce Patlat Oyunun başındaki animasyon biraz uzun sürüyor oyuna start tuşu ile başlayabilirsiniz mouse(fare) ile suratınızda çıkan sivilceleri sıkıyorsunuz

Renkli Balon Patlatmaca Renkli Balon Patlatmaca Aynı renge sahip üç balonu patlatmanız gerekiyor. Levellere göre oyun daha da zorlaşıyor. Zamana çok dikkat edin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Pixelleri Patlat Pixelleri Patlat Pixelleri patlatarak Cosmo ve Wanda ya yardım edin. Bloklar patladığında düşen bonuslar size farklı güçler kazandırıyorlar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Patlatıcı Minibüs Patlatıcı Minibüs Patlatıcı minibüs şoförü trafikte çok kızdı. Kızgın minibüs şoförü ile trafikteki araçları patlatarak trafiği birbirine katın. Yön tuşları ile ilerleyin ve X tuşu ile araçları patlatın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Mısırları Patlat Mısırları Patlat Mısırları patlatın. Belli sürede belli bir miktarda mısırı patlatmanız gerekiyor. Çeşitli tuzaklara ve bonuslara dikkat. Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Meyve Patlat Meyve Patlat Aynı meyvelerden en 3 tanesini yan yana dizerek puan topladığınız vede bir sonraki aşamaya geçtiğiniz neşeli bir oyun.Fare yardımı ile meyvelere tıklayarak yan yana getirmeye çalışın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Meteor Patlatma Meteor Patlatma Uzayda ki meteorları patlatman gerekiyor. Meteorlara nişan al ve aynı renge sahiplerini patlat. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.