Çocuk Oyunları

1/5

Hello Kitty Yarışı Hello Kitty Yarışı Hello Kitty yarışı başlıyor. Hello Kity ve arkadaşları yarış yapıyorlar. Haydi önce hangi kahramanla yarışmak istediğinizi seçin ve sonra da birinci olmak için yarışa başlayın. Z ve X tuşalrına arka arkaya sürekli basarak yarışacaksınız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Hayvanları Bil Hayvanları Bil Hayvanları Bil oyunumuzda, kafaları, gövdeleri ve ayakları ayrı ayrı olan hayvanları tanıyıp oluşturmaya çalışın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Meteor Avı Meteor Avı Meteor Avı oyunumuzda, minik uzay aracımızla seyahat ederken, yoldaki göktaşlarını temizleyeceğiz. Bu arada mavi yakıtları ve kımızı bonusları toplamayı unutmayın. Fare ile hareket ve ateş ediyorsunuz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Eve Varış Eve Varış Eve Varış oyunu, minik köpeğin yolculuk macerası. Evine ulaşmaya çalışırken, yoldaki kemikleri ve diğer bonusları toplamasına yardım edin. Ok tuşlarıyla oynayacaksınız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Yıldız Avcısı Yıldız Avcısı Yıldız Avcısı oyunumuzda, çeşitli yaratıklara ve tuzaklara yakalanmadan bütün yıldızları toplamaya çalışacaksınız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Mücevherleri Topla Mücevherleri Topla Mücevherleri topla ve yolu tamamla. Bu arada düşmanlara dikkat edin ve gereken bazı nesneleri de toplamayı unutmayın. Klavye ile oynayacaksınız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Peynir Avcısı Peynir Avcısı Peynir avcısı sevimli fare, yolundaki peynirleri toplayıp yemeye çalışıyor. Ok tuşlarıyla oynayacaksınız. Bazı nesneler sizi zıplatabiliyor, ilerlerken onları kullanın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Kahraman Zebra Kahraman Zebra Kahraman Zebra, arkadaşlarını kurtarmak için türlü numaralar yapıyor. Zıplıyor, tutunuyor ve atlıyor. Haydi onun arkadaşlarını kurtarmasına yardım edin. Ok tuşlarıyla oynayacaksınız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Dönüşüm Dönüşüm Bu dönüşüm oyununda bazen bir ejderhaya, bazen bir köpek balığına bazen de kaplana dönüşüyorsunuz. Hepsinde de bombaları patlatıp puan kazanmalısınız. Ok tuşlarıyla hareket edip, SPACE tuşuyla ateş edeceksiniz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Bayrak Yarışı Bayrak Yarışı Bayrak yarışı bir takım oyunudur. Önce kendi takımınızı, sonra da karşı takımı belirleyin ve yarışa başlayın. Ok tuşlarını kullanacaksınız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Matematik Puzzle Matematik Puzzle Matematik puzzle sizlerin oynamasını bekliyor. Matematiği ne kadar seviyorsunuz? Peki, hem yapboz ve hem de hayvanlarla birlikte olursa? Haydi durmayın, oynamaya başlayın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Uçan Biberonlar Uçan Biberonlar Oyununda, biberonları paraşüte değmeden bebeğe yakalatın. Bulutları da bebeğe değmeden paraşüte alın. Sol taraftaki çubuk kırmızı olduğunda, bebeği sallayarak balonların üstüne kusturun ve balondaki puanı da kazanın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Koyunlara Çarpma Koyunlara Çarpma Karşıdan koşarak gelen koyunların çarpmaması için köpeği zıplatın. Koyun ne kadar yakınken zıplarsanız o kadar çok puan alıyorsunuz. Aman dikkat, koyun çarparsa, canınız gidiyor. Zıplamak için SPACE tuşunu kullanacaksınız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Haydi Fırla Haydi Fırla Haydi durmayın, en yükseğe siz fırlayın. Fareyi kullanarak oynayacaksınız. Yükselirken çeşitli sürprizlerle karşılaşacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kayıp Telefon Kayıp Telefon Cep telefonu kayıp ve sizin onu arkadaşlarınızdan önce bulmanız gerekiyor. Bütün çalıların arasına bakın. Fare ile oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hediyeleri Topla Hediyeleri Topla Yavru kedi ve köpek hediye almayı çok seviyor. Bütün hediye paketlerini toplamalarına yardım edin. Yoldaki taşlara ve arılara da dikkat edin. Fare ile üzerlerine geldiğinizde zıplıyorlar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kar Canavarı Kar Canavarı Bu canavar karnı acıkınca kar tanelerini yiyor. Ok tuşlarıyla onu sağa sola hareket ettirin. Dikkat edin, kartopları ve buz sarkıtları kafasına düşerse puan kaybediyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Koş Ronaldo Koş Koş Ronaldo Koş Ronaldo top peşinde koşuyor. Ama yoluna hamburgerler ve kolalar çıkıyor. Onları yerse şişmanlıyor ve topu kaptırıyor. Altın ayakkabı hızlanmasını sağlıyor. Yukarı ve aşağı ok tuşlarıyla hareket ediyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Uçan Karınca Uçan Karınca Karıncanın uçarak yiyecek toplamasını sağlayın. Fare ile oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Fasulye Fırlat Fasulye Fırlat Silahınızla, kokmuş fasulyeler fırlatarak düşmanlarınızı yok edin. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, fare ile ateş ediyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Küçük Arı Küçük Arı Küçük arı çiçek toplamaya çıkmış. Ona yardım edelim. Önce bir rengin çiçeklerinin tamamını toplamanız gerek. O renk çiçeklerin tamamı bittikten sonra diğer renge geçin. Çiçeklerin arasından geçerken sıkışmamaya dikkat edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hangi Gölge Kimin Hangi Gölge Kimin Ortada çıkan gölgeler, yandaki resimlerden hangisine ait?Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yanlışları Düzelt Yanlışları Düzelt Resimdeki yanlışları düzeltin. Fare ile oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sihirli Atışlar Sihirli Atışlar Sevimli cadının arkadaşları canavara dönüşmüş. Onları sihirli iksirle kurtarması gerek. Klavyenin ok tuşlarıyla hareket edip SPACE tuşuyla iksiri atacaksınız. Haydi, ona yardım edin ve arkadaşlarını kurtarın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hangi Farede Hangi Farede Elması hangi farenin yuttuğunu bulacaksınız. Çok eğlenceli bir dikkat oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

En Güzel Kale En Güzel Kale Yazın denizdeki eğlencelerden biri kumdan kaleler yapmaktır. Bu arada da güneşten de korunmak gerekir. Şimdi çantanızı dikkatle toplayın ve kumdan kale yapmaya gidin. Bakalım en güzel kuleyi yapabilecekmisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Plaj Savaşı Plaj Savaşı Bu plaj savaşı çok eğlenceli. İster tek oyuncuyla, ister hem kediye hem köpeğe atış yaptırabileceğiniz iki oyuncuyla oynayın. Yukarıda rüzgarın şiddetini ve estiği yönü gösteriyor. Kontrol etmeyi unutmayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tom Jerry Macerada Tom Jerry Macerada Tom ve jerry macerada yine. Her zamanki gibi bir Jerry peynirleri götürmeye çalışıyor. Tom da ona top fırlatarak vurmaya çalışacak. Komik bir çizgifilm oyunu.

İncileri Topla İncileri Topla Denizin dibindeki incileri toplayacaksınız. Balıkara ve denizanalarına çarpmamalısınız. Bu arada hava almayı da unutmayın. Klavyenin ok tuşlarıyla hareket edeceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kayaları Kır Kayaları Kır Roketinizin parçalarını toplayıp gideceksiniz. Ancak kayalar buna izin vermiyor. Onları ateş ederek yok edin. Ok tuşlarıyla hareket edip space tuşuyla ateş edeceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

1/5