Taş Devri Mücadelesi

Taş Devri Mücadelesi Oyunu Oyna

Taş Devri Mücadelesi ; Taş devri hayatı kolay değildi. İnsanlar hayatta kalabilmek için bu yolda savaştılar. Oyunda maymun ve tavşanları avlayın. Ancak aslan yılan ve ejderhalardan kaçının. Ara sıra kuşlar geçecek. Onlardan da puan alabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Taş Devri Mücadelesi Kral Oyunu 5762 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 12 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Çizgi Film Oyunları

Taş Devri Mücadelesi Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yük Taşıma Treni Yük Taşıma Treni Yük treni ile verilen yükleri vagonlara yükleyin ve taşıyın. Yükleri eksiksiz bir şekilde dikkatlice aldıktan sonra varış noktasında ki kasabaya götüreceksiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Yılbaşı Pastası Yılbaşı Pastası Yılbaşı pastanızı süsleyin. Yan taraftaki pastada nasıl süsleyeceğinizi göreceksiniz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Ünlü Kurabiye Ustası Ünlü Kurabiye Ustası Dünyaca ünlü kurabiye ve pasta ustası mutfağa girdi. Sahip olduğu özel yetenek sayesinde birbirinden lezzetli yemekler yapacak.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Top Taşıma Kamyonu Top Taşıma Kamyonu Kamyonetinize yüklenen topları aldıktan sonra onları yere düşürmeyecek şekilde bitiş noktasına götürmelisiniz.Oyunu yön tuşları ile yönlendireceksiniz..

Taşra Hayatı Taşra Hayatı Taşra hayatı şehir hayatından çok daha farklıdır. Sizde oyun içinde bunu göreceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Taşıyıcı Tır Taşıyıcı Tır Taşıyıcı tır ile yeni sipariş edilen araçları fabrikadan galerilere taşımanız isteniyor. CRTL tuşu ile araçları tırın kasasına yükleyerek galeriye geldiğinizde yine CTRL tuşu ile aracı indireceksiniz. Yön tuşları ile tırı dikkatli bir şekilde sürün. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Taş Devri Savaşçısı Taş Devri Savaşçısı Taş devri dönemindeki silahlarınız ile yolda yürüyorsunuz ve önünüze çıkan tüm düşmanları yok etmelisiniz.

Taş Devri Mücadelesi Taş Devri Mücadelesi Taş devri hayatı kolay değildi. İnsanlar hayatta kalabilmek için bu yolda savaştılar. Oyunda maymun ve tavşanları avlayın. Ancak aslan yılan ve ejderhalardan kaçının. Ara sıra kuşlar geçecek. Onlardan da puan alabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Taş Devri Mantarı Taş Devri Mantarı Taş devrindeki minik uzaylının bütün mantarları ve şekerlemeleri toplamasına yardım edin. Göktaşlarını parçalayın ve içinden çıkanları toplayın. Tabii bu arada hırsız kuşu da kovalamanız gerekiyor. Yoksa hepsini o kapıyor. Ok tuşlarıyla hareket edip, space tuşuyla ateş ediyorsunuz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Taş Devri Kavgası Taş Devri Kavgası Taş devrinde kavgalar kızıştı. Birbirine mızrak fırlatan bu 2 avatardan soldaki siz olacaksınız. Sol yukarıdaki lastiği çekin ve Fire yazılı olan yere tıklayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Taş Devri Taş Devri Fred Çakmaktaş ve ailesi Taş Devrinde yaşıyorlar. Taş Devrinin güzelliklerini görmek için Fred ve Ailesi gezintiye çıkmak istiyor. Taş Devri Arabasına binin ve gezintiye başlayın. Gezinti de yolda gördüğünüz bonus puanları toplayın. Ne kadar çok bonus puanı toplarsanız o kadar başarılı olursunuz. Yön tuşları ile arabayı kontrol edin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Şirin Lokantası Şirin Lokantası Şirin Lokantasına gelen Şirinlerin isteklerini karşılayarak onları memnun edin ve mükemmel paralar kazanın. Lokantayı işletmek çok eğlenceli olacaktır. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Start butonuna tıklayın. Size verilen doksan saniyede Şirinlere yemekleri vermelisiniz. Şirinler masalara oturacaklar ve size sipariş verecekler. Kahve, hamburger, pasta, dondurma, yemek, pizza ve meyve suyu arasından Şirinlerin seçtiklerini verin ve para kazanın. Money mevcut paranızı, Goal ise leveli geçmeniz için gereken para miktarını göstermektedir. Verilen süre içerisinde istenilen parayı kazanırsanız diğer levele geçmiş olacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Seyahat Acentası Seyahat Acentası Öncelikle acenteye gelen müşterileri hangi ülkeye gidecekler hangi içecekler istiyorlar ve kaç yıldızlı tatil istiyorlar bunların hepsini seçin ve onlara güzel bir tatil ayarlayın.

Sevimli Kızı Tasarla Sevimli Kızı Tasarla Sevimli Kızı Tasarla oyunumuzda, çok şirin bir çizgi kahraman tasarlayacaksınız. Onun saçları, yüz ifadesi ve kıyafetleri sizin tasarımınız olacak. Haydi bu eğlenceli oyuna hemen başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Pizza Ustası Pizza Ustası Toto yine mutfağa dalış yaptı. Pizza yapmayı ve yemeyi çok seven Toto ile mutfaktaki pizza malzemelerini alın ve leziz bir pizza yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna