Şirinler Mantarları Toplama

Şirinler Mantarları Toplama Oyunu Oyna

Şirinler Mantarları Toplama ; Şirinler ile kötü kediye yakalanmadan bütün mantarları toplamanız gerekiyor. Azman kötü kedi sizi yakalamak istiyor. Şirinleri W,A,S,D ile kontrol edebilirsiniz. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Şirinler Mantarları Toplama Kral Oyunu 0 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları -1 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Çizgi Film Oyunları

Şirinler Mantarları Toplama Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yıldızları Toplama Yıldızları Toplama Yıldızları Toplama oyunumuzda yoldaki tüm yıldızları topluyorsunuz. Konilere çarparsanız puanınız eksiliyor. Haydi yıldızları toplayın ve diğer aşamaların kilidini açın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Sporcu Şirinler Sporcu Şirinler Oyundaki göreviniz sağ taraftaki uygun spor aletini şirine vermektir. Oyun başladıktan sonra farenizle sağ taraftaki menüden spor aletlerini sürükleyerek doğru şirinle eşleştirmelisiniz. En kısa sürede tüm şirinlere spor aletlerini vererek oyunu bitirebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Şirinler ve Gargamel Şirinler ve Gargamel Şirinler ile zamana ve kötü Gargamel' i yenerek yapboz parçalarını tamamlayın. Mouse yardımı ile oyunu oynayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Şirinler Parkta Şirinler Parkta Şirinler park içinde bir oyuna daldılar. Amaç 30 saniye içinde en az 10 topu duvardaki şirine fırlatarak delikten geçirmek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Şirinler Mantarları Toplama Şirinler Mantarları Toplama Şirinler ile kötü kediye yakalanmadan bütün mantarları toplamanız gerekiyor. Azman kötü kedi sizi yakalamak istiyor. Şirinleri W,A,S,D ile kontrol edebilirsiniz. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Şirinler Fark Bulma Şirinler Fark Bulma Oyuna başlamak için sağ alt köşedeki Play Game yazan yere tıklayınız.Ardından Play yazan yere tıklayıp oyuna başlayabilirsiniz.Oyuna başladığınız da bulduğunuz her farka tıklayınız ve oraya sayı işareti otomatik olarak koyulsun.

Şirinler Araba Yapıyor Şirinler Araba Yapıyor Şirinler şimdide araba işine soyunda. Parçalara ayrılmış bu arabayı tek tek önce dingil - aks - teker - direksiyon derken tüm parçalarını sırası ile doğru yerlerine takın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Şirinler Şirinler Şirinler tüm sevimlilikleriyle karşınızda. Pastacı şirin yukarıdan yiyecekleri atıyor. Hepsini yakalayacaksınız. Ok tuşlarıyla hareket edeceksiniz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Şekerleri Toplama Şekerleri Toplama Yolunuzdaki şekerleri toplayın. Aşağı yukarı yön tuşlarıyla hareket edeceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Objeler Toplama Objeler Toplama Mümkün olduğunca fazla objeyi toplayarak bankaya atın. Engellere dikkat edin. Ok yön tuşları hareket edin Space tuşu ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mücevher Toplama Mücevher Toplama Ok tuşlarıyla oynayacağınız mücevher toplama oyununda, bütün mücevherleri toplamaya çalışın. Yoldaki arabalar, kaktüsler ve yılanlar sizin için tuzak. Dikkat edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mantarlarını Koru Mantarlarını Koru Mantarlarını Koru oyunumuzda çok eğleneceksiniz. Birçok sevimli hayvan yemek için mantar tarlalarınıza saldırıyorlar. Bu hayvanları mantarlarınızdan uzak tutun. Fare ile oynanıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Elma Toplama Elma Toplama Ağaçtan düşen elmaları MOUSE ile üzerine tıklayarak toplamaya çalışıyoruz.Bunun için hızlı ve seri olmalıyı.Çünkü elmalar yere hızla düşüyor.

Elbiseleri toplama Elbiseleri toplama Pinky Pickup oyunu; Sevgili Pinky arkadaşları ile parka gidecek fakat odasını öyle bir dağıtmışki her taraf heryerde. Bunu gören annesi odanı toplamadan asla parka gidemezsin der. Ve mecburen odasını toplaması gerekir. Haydi bakalım Pinky e yardım edinde biran evvel beraber parka gidin.