İşe Yetişme

İşe Yetişme Oyunu Oyna

İşe Yetişme ; İşe yetişmek için çok kısa bir süreniz kaldı. Yolda da sizi bir çok zorluk bekliyor. O engelleri aşarak işe yetişmelisiniz. Telefon kulübelerinin arabaların üzerlerinden atlayarak koşturun. Ayrıca yoldaki yıldızları toplamayı da unutmazsanız daha fazla puan kazanabilirsiniz. Patronunuzdan azar yememek için hızlı davranın.İyi Oyunları arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

İşe Yetişme Kral Oyunu 0 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları -1 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Çizgi Film Oyunları

İşe Yetişme Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yıldız Elbiseleri Yıldız Elbiseleri Güzel yıldız gideceği tören için elbise seçmeye çalışıyor. Haydi ona en çok yakışan kıyafetleri ve saç stilini belirleyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Şişeyi Vur Bonus Şişeyi Vur Bonus Bu oyun da şişeyi vurun ve puan kazanın. İyi oyunlar arkadaşlar

Saray Elbiseleri Saray Elbiseleri Saray elbiseleri hep olduğu gibi yine çok güzel. Haydi bu güzel elbiseleri mankene giydirin ve defileye başlayın.En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Renkli Sonbahar Elbiseleri Renkli Sonbahar Elbiseleri Sonbahar geldi ve artık yağmurlu havalar başladı sizde sonbahar için kendinize renkli bir şemsiye ve cesaretli sonbahar kıyafetleri seçin.

Renkli Elbiseler Renkli Elbiseler Renkli elbiseler bu güzel kıza çok yakışıyor. Dışarıya çıkacak ve hangisini seçeceğine bir türlü karar veremiyor. Haydi ona yardımcı olun.En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Meyveleri Şişele Meyveleri Şişele Havadaki renkli baloncukları fare ile yakalayıp, aynı renkli şişelere doldurmanız gerekiyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Makyaj ve Elbiseler Makyaj ve Elbiseler Bu şeker kız, makyaj ve elbiseler konusunda çok titiz. Hep çok güzel görünmek istiyor. Haydi ona en çok yakışan kıyafetleri giydirin ve buna en uygun makyajı yapın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Kişisel Alışveriş Kişisel Alışveriş Kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için alışveriş merkezindesiniz. Mause ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

İşe Yetişme İşe Yetişme İşe yetişmek için çok kısa bir süreniz kaldı. Yolda da sizi bir çok zorluk bekliyor. O engelleri aşarak işe yetişmelisiniz. Telefon kulübelerinin arabaların üzerlerinden atlayarak koşturun. Ayrıca yoldaki yıldızları toplamayı da unutmazsanız daha fazla puan kazanabilirsiniz. Patronunuzdan azar yememek için hızlı davranın.İyi Oyunları arkadaşlar

işe Yetiş işe Yetiş En üste seviyede yaşayan ve yolda diğer herkese sinir olan kahramanımız onlara zarar vermekten çekinmiyor oyunda yön tuşlarini hareket etmek a tuşunu da ateş etmek için kullanacaksınız.

En Güzel Elbiseler En Güzel Elbiseler Oyunumuzdaki elbiseler gerçekten çok renkli ve şık. Tabii saçlar, makyaj ve takılarla uyumu da önemli. Haydi en çok hangisini beğeneceksiniz, denemeye başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Elbiseyi Süsleme Elbiseyi Süsleme Elbiseyi odadaki aksesuar ve objelerle süsleyin. Eğer isterseniz, tablodaki çiçekleri bile süsleme için kullanabiliyorsunuz. Çok eğleneceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Elbiseleri toplama Elbiseleri toplama Pinky Pickup oyunu; Sevgili Pinky arkadaşları ile parka gidecek fakat odasını öyle bir dağıtmışki her taraf heryerde. Bunu gören annesi odanı toplamadan asla parka gidemezsin der. Ve mecburen odasını toplaması gerekir. Haydi bakalım Pinky e yardım edinde biran evvel beraber parka gidin.

Elbise Saç Makyaj Elbise Saç Makyaj Üç güzel kızdan birini seçin ve giysilerinden saçlarına, maniküründen makyajına kadar yapın. Çok eğleneceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Elbise Katlayıcı Sue Elbise Katlayıcı Sue Mağazada tezgahtar olarak çalışan Sue kıyafetleri katlamanız gerekiyor.Önünüzdeki banttan geçen kıyafetlerdeki rakamlara sırasıyla basın.