Dora Altın Avında

Dora Altın Avında Oyunu Oyna

Dora Altın Avında ; Dora ve Diego nun mağaraya girmeleri için etraftaki gizlenmiş altınları bulması gerekiyor. Altınlar etrafa dağılmış onları fare ile toplayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Dora Altın Avında Kral Oyunu 2935 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 13 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Çizgi Film Oyunları

Dora Altın Avında Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yıldız Avcısı Dora Yıldız Avcısı Dora Dora ile gökyüzü yıldızlarının hepsini toplamanız gerekiyor. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Trenci Dora Trenci Dora Play seçeneğine tıklayıp oyunu başlatın. Daha sonra ise sağ altta bulunan makinist hareket kollarını kullanmanız gerekecek. En sağda duran kol hareket hızını arttırmaya ve azaltmaya yarıyor. Hemen bir yanında bulunan kol ise ani fren içindir. Sonrasında tren kornası ve son olarak hız göstergesi bulunmaktadır. Bunları düzgün ve uygun şekilde kullanarak vagonunuza yüklediğiniz hayvanları sağlıklı bir şekilde bitiş noktasına götürün.

Sünger Bob Deniz Altında Sünger Bob Deniz Altında Süngerbob otobüsün benzini bitmeden varışa ulaşmalı. Bu arada bonusları toplamayı unutmayın. Tuzaklara yakalandığınızda, kurtulmak için ayrı beceri etapları var. Ok tuşlarıyla oynayacaksınız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Öğretmen Dora Öğretmen Dora Dora ders vermeden önce çok şık giyinmek istiyor. Öğretmen Dora olabilmesi için ona öğretmen kıyafetleri giydirin. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Play butonu ile oyuna başlayın. Öğretmen Dora ile orman da ki akııllı hayvancıklara ders vereceksiniz. Tahtanın yanında olan seçeneklerden Dorayı giydirebilir, ayakkabı, saç ve bileklik seçimi yapabilirsiniz. Dorayı öğretmen gibi giydirdikten sonra Show ile giydirdiğiniz kıyafetler ile Öğretmen Dorayı görebilirsiniz. Clear ile ise Doraya giydirdiğiniz kıyafetleri çıkartabilirsiniz. Tekrar oynamak isterseniz Replay ile oyuna tekrar başlayabilirsiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Minenin Altın Dükkanı Minenin Altın Dükkanı Minenin Altın Dükkanı Oyunumuzda, Mine'nin kuyumcu dükkanına gelen müşterilerin istedikleri takıları verip poşete koyup verin. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE yardımı ile oyun oyna. İşletme oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Mario Altınları Topla Mario Altınları Topla Mario bu süper hızlı moturu ile eğlenceli bir altın gezintisine çıkıyor. Motoru büyük bir dikkat ile sürerek yoldaki altınların hepsini toplayın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Mario Altın Yarış Mario Altın Yarış Süper mario çok sevilen oyunları ile tekrardan karşınızda. Bu oyunda yapmanız gereken yarışa başlamadan yarışacağınız adamı ve bölümü seçerek yarışı birinci sırada bitirmeye çalışmalısınız.

Mario Altın Toplayıcısı Mario Altın Toplayıcısı Marioyu bu sefer altın toplama görevinde buluyoruz. Space ve Yön Tuşları ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mario Altın Topla Mario Altın Topla Mario ile level de olan bütün altınları toplamanız gerekiyor. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Play butonuna tıklayın. Play game seçeneğine tılklayın ve level seçimi yapın. Toplam on beş level vardır ve levelleri geçtikçe son levele kadar geleceksiniz. İlk etapta level bir ile başlayacaksınız. Yön tuşları yardımı ile Marioyu kontrol edebilirsiniz. Space (boşluk) tuşu ile de ateş edebilirsiniz. Bütün altınların hepsini topladıktan sonra varış noktasına ulaşın ve diğer levele geçin. Karşınıza çıkan mantar ve böcekleri ateş ile yakmanız gerekiyor. Toplam üç hakkınız olacak ve aşağıya düşerseniz zıplayın kesinlikle yoksa aynı yerde diğer haklarınız da gider. Başarılı bir şekilde her leveldeki altınların hepsini toplayın. Zamana karşı yarışıyorsunuz bu yüzden acele edip bütün altınları toplamanız gerekiyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Mario Altın Avı Mario Altın Avı Maden ustası Mario şimdide altın madencisine benzer bir şekilde altın avına girişti. Altınları tek tek toplayıp puan ve para kazanması için çaba sarfedecek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Makinist Dora Makinist Dora Dora ile tren sürün, sevimli hayvanları istenilen yere götürün. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Kayıp Altınlar Kayıp Altınlar Maceraperest ruhlu amca altınlarını arıyor. Kayıp altınlar nerede olduğunu bulursa zengin olacak. Ancak ormanda çok tehlikeli unsurlar da var. Bu objelere dokunmadan onu yönlendirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kaşif Doranın Çiftliği Kaşif Doranın Çiftliği Sevimli Kaşif Dora ile çiftlik hayatının zorluklarını göreceğiz. Mouse ile oynayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Hokkabaz Dora Hokkabaz Dora Dora bu sefer hokkabaz oldu. Hokkabaz sihirbaz anlamındadır yani hızlı hareketler ile insanlara gösteri yapan sanatçılardır. Dora çıkacağı gösteri öncesi en güzel hokkabaz kıyafetleri giymek istiyor. Dorayı kategorilerden seçimler yaparak giyindir ve bu gösteri için hazırla. Dora ne kadar güzel olursa o kadar mutlu olacak. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Harry Potter Altın Yumurta Harry Potter Altın Yumurta Kahramanımız Harry Potter alıtn yumurtayı almak için ejderha ya karşı. Ejderhanın alevinden kaçın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...