Bugs Bunny Havuç Peşinde

Bugs Bunny Havuç Peşinde Oyunu Oyna

Bugs Bunny Havuç Peşinde ; Tavşan ülkesine gelen havuç kamyonu yolda havuçları düşürdü. Bunny tavşan bu havuçları toplayacak. Her topladığı havuç kendisine puanlar kazandırıyor. Sağ sol ok ile hareket fare tıklaması ile zıplayın.En güzel oyunları kraloyunu.net de oynayın...

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Bugs Bunny Havuç Peşinde Kral Oyunu 15584 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 115 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Çizgi Film Oyunları

Bugs Bunny Havuç Peşinde Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Winnie Bal Peşinde Winnie Bal Peşinde Winnie ile ormanda bal kovalarını toplamaya başlayacağız..İlerleyen bölümlerde balları almak zorlaşıyor. Önünüze engeller çıkacak onları sorunsuz olarak atlatmalısınız.. İlerlemek için yön tuşlarını kullanacaksınız. Zıplamak için boşluk tuşunu kullanın.

Tavşan Havuç Peşinde Tavşan Havuç Peşinde Bu sevimli tavşan havuç peşinde. Havuçları toplamaya çalışacak ancak köpek tehlike yaratıyor. Köpeğe yakalanmadan havuçları toplayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Maymun Muz Peşinde Maymun Muz Peşinde 2 farklı tip de maymun ormanda çok değişik bir muz macerasına atılıyor. Uzun soluklu bir oyun olan bu eğlence ormanında çeşitli zararlılar karışına çıkacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Maymun Ceviz Peşinde Maymun Ceviz Peşinde Maymunun yukarı tırmanarak cevizlere ulaşmasını sağlayın. Bu arada karşısına çıkabilecek düşmanlarını da eleyin.Ok yön tuşları - Hareket SPACE tuşu - Cevizi Al.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Havuçlarını Topla Havuçlarını Topla Çok sevimli bir tavşanımız var. Onun topladığı havuçlarını kaçırıyıorlar. Kaçırıken de düşürüyorlar. Sizde bu sevimli tavşanımıza yardım etmek istermisin toplamasına İyi şanslar

Havuçları Kurtar Havuçları Kurtar Tic Tac Too ülkesinde durum vahim. Göreviniz havuçları kurtarmak.Fareyi kullanarak oyunu izleyebilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Havuç Adam Havuç Adam Havuç adam havadaki havuçları düşürüyor ve aşağıdaki ikizide düşen havuçları toplamaya yardım ediyor. Tabiki iki adamıda siz yönetiyorsunuz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz.

Bunny Tavşan Puzzle Bunny Tavşan Puzzle Bunny tavşan pazıl oyunu. Bunny resim parçalarını tamamlayarak resmi bütün haline getirin.Sol tarafda bulunan kırmızı butoncuğa basarak yeni parçaları çağırın ve yeni gelen parçaları yerlerine yerleştirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bugs Bunny Yarışıyor Bugs Bunny Yarışıyor Bugs bunny biraz kendini beğenmiş biraz da zıppır. Hızlı bir şekilde akıllı kaplumbağaya karşı yarışın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bugs Bunny Puzzle Bugs Bunny Puzzle Bugs bunny tavşanları yapboz oyunu. Oyun içindeki eksik olan resim parçalarını doğru yerlerine taşıyınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Bugs Bunny Koşusu Bugs Bunny Koşusu Bugs Bunny ile rakibi kaplumbağa ile yarışmanız gerekiyor. Bugs Bunny ne kadar hızlı olursa olsun kaplumbağa da engelleri yarışta o kadar becerili bir karakterdir. Engellere kesinlikle takılmamanız gerekiyor çünkü takıldığınız her engel size puan kaybı olarak dönecektir. Kaplumbağayı yenmeniz gerektiğinden çok başarılı olmanız gerekiyor. Oyunun yüklenmesinin ardından Play butonu ile oyuna giriş yapın. Yarış etapları levelli olacaktır. Bu levellerin hepsini geçmeniz gerekiyor. Yön tuşları yardımı ile Bugs Bunny kontrolünü yapabilirsiniz ve Space (boşluk) tuşu ile de engelleri aşmanız gerekiyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Bugs Bunny Havuç Peşinde Bugs Bunny Havuç Peşinde Tavşan ülkesine gelen havuç kamyonu yolda havuçları düşürdü. Bunny tavşan bu havuçları toplayacak. Her topladığı havuç kendisine puanlar kazandırıyor. Sağ sol ok ile hareket fare tıklaması ile zıplayın.En güzel oyunları kraloyunu.net de oynayın...

Bugs Bunny Havuç Macerası Bugs Bunny Havuç Macerası Sevimli tavşan Bugs Bunny kargo arabasına yüklenmiş olan ve düşen havuçları toplamaya çalışıyor. Sizde bu oyun içinde kendisine yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bugs Bunny Dükkanı Bugs Bunny Dükkanı Bugs Bunny ile dükkanınıza gelen müşterilere isteklerini verin. Müşterileri memnun ettikçe daha çok para kazanıp dükkanı büyüteceksiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Bugs Bunny Derbi Maçı Bugs Bunny Derbi Maçı Bugs bunny namı diğer bags banni derbi maçına çıkacak. Maç da ezeli ancak sevimli diğer kahraman karakterlerde var. Bu oyun çok hoşunuza gidecek ve vaktinizi alacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..