Bisikletli PSY

Bisikletli PSY Oyunu Oyna

Bisikletli PSY ; Dünyaca ünlü pop yıldızı PSY bisikleti ile doğa gezisine çıkıyor. Çimlerin üzerinde bisikletiyle ilerlerken engebeli yerlerden geçmesi gerekiyor. Bisikletten düşmemesi için sizin kontrolü iyi sağlamanız gerekiyor. Denge bu oyundaki en önemli şey. Bölüm sonuna ulaştığınızda daha zorlu bir yol sizi bekliyor olacak. Tabi bir önceki bölümde eğer bisiklet sürme konusunda kendinizi geliştirdiyseniz o kadar zorlanmayacaksınız.İyi oyunlar arkaşdaşlar PSY le

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Bisikletli PSY Kral Oyunu 0 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları -2 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Çizgi Film Oyunları

Bisikletli PSY Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

PSY Gangnam Style PSY Gangnam Style Gangnam Style bu sefer yeni oyunu ile karşınızda. Gangnam Style bu sefer çeşitli itemleri toplayarak oyunu kazanmak istiyor. Oyundaki engellere değerseniz oyunu kaybedersiniz. Gangnam Style ile bütün itemleri toplayın ve yüksek skorlar yapın. Oyun yüklendikten sonra Play butonuna tıklayın ve toplamda 12 tane Gangam Style olacak bundan sadece 1. olan karakteri seçebilirsiniz. Levelleri geçtikçe diğer Gangam Style da açılacaktır. Z tuşu ile hızlı gidiş moduna geçebilir, X tuşu ile zıplayarak helikopter gibi ilerleyebilir, A tuşu ile özel silahları kullanabilirsiniz. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Bisikletli Sue Bisikletli Sue Sue bisikletiyle gezintiye çıkıyor. Kaplumbağaları çarpılmaktan kurtaracak ama taşlara, çukurlara ve yoldaki diğer eşyalar dikkat etmeli. Ok tuşlarıyla hareket ediyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bisikletli PSY Bisikletli PSY Dünyaca ünlü pop yıldızı PSY bisikleti ile doğa gezisine çıkıyor. Çimlerin üzerinde bisikletiyle ilerlerken engebeli yerlerden geçmesi gerekiyor. Bisikletten düşmemesi için sizin kontrolü iyi sağlamanız gerekiyor. Denge bu oyundaki en önemli şey. Bölüm sonuna ulaştığınızda daha zorlu bir yol sizi bekliyor olacak. Tabi bir önceki bölümde eğer bisiklet sürme konusunda kendinizi geliştirdiyseniz o kadar zorlanmayacaksınız.İyi oyunlar arkaşdaşlar PSY le

Bisikletli Prenses Bisikletli Prenses Sarayın güzel prensesi kralın aldığı bisiklet ile dolaşmaya çıktı. Sepetindeki finosu ile engelli saray yolunda bisikleti kullanıyor. Çok hoş bir bisiklet oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bisikletli Kız 2 Bisikletli Kız 2 Kızı alıp istediğiniz 2 bisikletten birini seçmelisiniz. Daha sonra bisikleti sürerken yolunuza çıkan engellerden kurtulmanız gerekiyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bisikletli Kız Bisikletli Kız Sarışın kız bisikletini deli gibi kullanacak. İyi kullanmazsa kafa üstü çakılabilir. Dolayısı ile zaman zaman yavaşlatmanız gerekli. Rampalara da dikkat etmeliyiz..En kral oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Bisikletli Gezi Bisikletli Gezi Engel ve tuzaklara dikkat ederek bitiş noktasına ulaşınız.Yön Tuşları- Bisikleti sürme.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bisikletli Dora Bisikletli Dora Dora etrafı keşfetmeye bu sefer bisikleti ile çıkmış.Bisikleti kullanmasında ve ödülleri kazanmasında Doraya yardımcı olun.Oyunu yön tuşları veboşluk tuşu ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bisikletli Çocuklar Bisikletli Çocuklar Bisikletli çocuklar zorlu yollara çıkıyor. Oyunun ilk açıldığı anda kız çocuğu yada erkek çocuğu seçip bisiklet turuna başlayabilirsiniz. Önünüze taş çıktığında zıplamanız gerektiği size gösterilecektir.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bisikletli Çift Bisikletli Çift Bisikletli Çift oyunumuzda, genç aşık çift bisiklet gezisine çıkıyor. Bu gezi için uygun kıyafetleri seçin ve giydirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..