Çizgi Film Oyunları

7/7

Duffy Duck Duffy Duck Duffy Duck ile volkanda ilerlemen gerekiyor. Duffy Duck çok dikkatli olmalı yoksa ateşlerin içine düşebilir. Bastığınız basamaklar bir zaman sonra kayboluyor bu yüzden zekice ve mantıklı bir şekilde ilerlemeniz gerekiyor. Arkanıza baktığınız basamaklar geri döndüğünüzde yok oluyor bu yüzden hep ileriye gitmeniz gerekiyor. Yön tuşları ile Duffy Duck ile ateşlerden kaçabilirsiniz. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Örümcek Adam Örümcek Adam Örümcek Adam bu sefer motoru ile ilerliyor. Örümcek Adam motoru ile çok hızlı gidiyor ama engeller olduğundan dolayı çok dikkatli olması gerekiyor. Örümcek Adam ile motorda verilen etapların hepsini tamamlamanız gerekiyor. Örümcek Adam ile gidin ve oyundaki puanları toplayarak yüksek skorlar yapın. Oyun yüklendikten sonra Start, Play butonlarına tıklayarak oyuna giriş yapın. Yön tuşları ile Örümcek Adam Motorunu kontrol ederek etapları tamamlayın. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Batman Nitro Araba Batman Nitro Araba Batman arabaları ve kamyonları ile yarışıyor. Batman arabaları ve kamyonları çok hızlı. Batman kötülerin düşmanı kahraman ile süper hızlı araçlarda hız sınırlarını zorla. Arabalar ile kaza yapmaman gerekiyor, kaza yaparsan oyunu kaybedersin. Oyun yüklendikten sonra Play, Play butonlarına tıklayın ve Batman aracını seçin. Oyun levelli olduğundan dolayı levelleri ilerledikçe diğer araçlarda açılacaktır. Oyunda topladığın Batman İtemleri aracını hızlandıracak nitro güç olarak kullanacaksın. Ne kadar çok item toplarsan arabanı o kadar hızlı sürebilirsin. Alt tarafta nitro durumu gösterilir, Space tuşu ile nitro gücü kullan ve arabanı son sürat sür. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Scooby Doo Yiyecek Avcısı Scooby Doo Yiyecek Avcısı Scooby Doo her zaman olduğu gibi yine çok acıktı. Scooby Doo bu sefer kaykay yaparak karnını doyurmak istiyor. Kaykay yaparken karşınıza çıkan yemekleri mideye indirmelisiniz. Scooby Doonun karşısına düşman arıları çıkıyor. Arılara doğru zıplarsanız oyunu kaybedersiniz. Scooby Doo Yön tuşları ile kaykayı sürüyor ve Space tuşu ile de zıplıyor. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Kayu Dağ Arabası Kayu Dağ Arabası Kayu dağ arabasına bindiği gibi engeller ile dolu dağ yollarında ilerliyor. Kayu ile engelli dağ yollarını aşmalısınız. Arabanıza binin ve arabanız ile engelli yolları aşarak varış noktasına ulaşın. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

3D Iron Man 3D Iron Man İron Man ile düşmanlarınıza karşı savaşıyorsunuz. İron Man ve ordunuzu kontrol ederek askeri bölgenize düşman gelemeden onları yok etmeniz gerekiyor. Bütün düşmanlarınız ile savaşın ve hepsini yok edin. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Şirinler Mantarları Toplama Şirinler Mantarları Toplama Şirinler ile kötü kediye yakalanmadan bütün mantarları toplamanız gerekiyor. Azman kötü kedi sizi yakalamak istiyor. Şirinleri W,A,S,D ile kontrol edebilirsiniz. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Simpsons Fırlatma Simpsons Fırlatma Çocuk Simpsons babasına çok kızmış durumda. Çocuk Simpsons babayı uzaklara fırlatmak istiyor. Çocuk Simpsons ile babaya nişan alın ve beyzbol sopasıyla ona vurarak çok uzaklara fırlamasını sağlayın. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Noel babanın yeni hediyeleri Noel babanın yeni hediyeleri Oyunda noel babanın yeni yıl hediyelerinin tamamını toplamaya çalışıyorsunuz. Mouse ile bombayı patlatarak tüm kapalı kutuların açılmasını sağlayın. Çıkan hediyeleri de toplayarak istenilen skora ulaşmalısınız. İyi eğlenceler..

Yemek yapan şirin Yemek yapan şirin Garson şirin oyununda yemek için gelen şirinlere servis yapıyoruz. Şirinleri bir yere oturtun ve servis yapın. Garson şirine servis de yardımcı olun. Oyun mouse ile oynanır.

Cesur kahraman Cesur kahraman Bubbles dünyanın en şirin kahramanı. O cesur bir kahraman. Dünyanın iyilik meleği ve aynı zamanda o kadar masum olmasıyla herkesin sempatisini yakalar. Eğlenceli bu oyunu mouse ile oynanır. 

Dragon Ball Futbol Dragon Ball Futbol Dragon Ball çizgi filminin sevimli karakterleri ile futbol oynayabilirsiniz. Oyundaki sarı topu rakip kaleye sokarak gol atmaya çalışacaksınız. Taç vb. futbol kuralları bu oyunda geçerli değil. O sebepten dolayı duvara vurdura vurdura topu kaleye kadar sürükleyebilirsiniz. İyi oyunlar

Bisikletli PSY Bisikletli PSY Dünyaca ünlü pop yıldızı PSY bisikleti ile doğa gezisine çıkıyor. Çimlerin üzerinde bisikletiyle ilerlerken engebeli yerlerden geçmesi gerekiyor. Bisikletten düşmemesi için sizin kontrolü iyi sağlamanız gerekiyor. Denge bu oyundaki en önemli şey. Bölüm sonuna ulaştığınızda daha zorlu bir yol sizi bekliyor olacak. Tabi bir önceki bölümde eğer bisiklet sürme konusunda kendinizi geliştirdiyseniz o kadar zorlanmayacaksınız.İyi oyunlar arkaşdaşlar PSY le

İşe Yetişme İşe Yetişme İşe yetişmek için çok kısa bir süreniz kaldı. Yolda da sizi bir çok zorluk bekliyor. O engelleri aşarak işe yetişmelisiniz. Telefon kulübelerinin arabaların üzerlerinden atlayarak koşturun. Ayrıca yoldaki yıldızları toplamayı da unutmazsanız daha fazla puan kazanabilirsiniz. Patronunuzdan azar yememek için hızlı davranın.İyi Oyunları arkadaşlar

Çevik Ninja Çevik Ninja Küçük Ninja Oyunu bir Macera oyunudur. Küçük ninjamız gerçekten çok yetenekli ve çevik.Oyunda yapmanız gereken yoldaki mektupları toplamak ve hazineye ulaşmak. Ninjamızın özellikleri ise çok fazla mesela duvarlardan tırmanabiliyor, bir kere zıpladıktan sonra 2. kez havada iken zıplayabiliyor. Bu özellikler size hiç bir yerde mahsur kalmamanız konusunda yardımcı oluyor. Oyun Yön tuşları ile oynanıyor ayrıca "C" tuşu ile zıplıyor "X" tuşu ile de yoldaki düşmanlarını vuruyor Ninjamızın çok kuvvetli kafa darbeleri var düşmanlarımızı kafa darbeleri ile vuruyoruz. İyi Oyunlar arkadaşlar

Alaca Karanlık Alaca Karanlık Hepimizin yakından bildiği popüler bir dizi olan Alaca Karanlık Oyunu ile karşınızdayız. 300 Saniye zamanınız var ve gizli kalpleri bulmalısınız farklı resimlerde farklı kalpler var sağ ve sol oklar ile diğer resimlere geçiş yapabilirsiniz. İyi şanslar ve oyunlar arkadaşlar şansa ihtiyacınız olacak

Selena Gomez Gizli Harfler Selena Gomez Gizli Harfler Kızların idolü Selena Gomez. Hepimiz yakından tanıyoruz. Oynatsak Sizin için hazırladığı Selena Gozmez Oyununda yapmanız gerekenler çok basit ama çok dikkat istiyor. Büyüteç ile oyunun altında yer alan tüm harfleri bulmalısınız en yüksek puanı alabilmek için çok çevik olmanız gerekiyor. İyi oyunlar arkadaşlar

7/7