Çizgi Film Oyunları

1/7

Süngerbob ve Sayılar Süngerbob ve Sayılar Sayıları aşağıdaki süngerbobların sırayla yerleştirin.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Süngerbob Deniz Canavarları Süngerbob Deniz Canavarları Süngerbob elindeki zıpkınla deniz altında canavar avlıyor. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, SPACE tuşuyla zıpkını kullanıyor.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Süngerbob ve Patrick Süngerbob ve Patrick Süngerbob ve Patrick kutuları yerleştirmeye çalışıyorlar. Patrick kutuları taşıyor, Süngerbob onları nereye koyması gerektiğini söylüyor. Haydi onlara yardım edin. Ok tuşları ile hareket ediyor, Space ile kutuyu yerine bırakıyorsunuz. Yolunuzdaki tuzakları da fare ile temizleyeceksiniz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Süper Spiderman Süper Spiderman Süper Spiderman oyunumuzda en sevdiğiniz kahraman Spiderman sizleri bekliyor. Efsane örümcek adam, ağı ile binalara yapışarak ilerliyor ve giysilerinin parçalarını topluyor. Fare ile ağını nereye atacağını belirliyorsunuz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Taş Devri Mantarı Taş Devri Mantarı Taş devrindeki minik uzaylının bütün mantarları ve şekerlemeleri toplamasına yardım edin. Göktaşlarını parçalayın ve içinden çıkanları toplayın. Tabii bu arada hırsız kuşu da kovalamanız gerekiyor. Yoksa hepsini o kapıyor. Ok tuşlarıyla hareket edip, space tuşuyla ateş ediyorsunuz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Tweety Denizi Temizliyor Tweety Denizi Temizliyor Bu eğlenceli oyunda, sevimli kahraman Tweety denizi temizliyor. Denizin dibindeki çöpleri teker teker toplayıp yukarıdaki gemiye çıkarmalı. Ok tuşlarıyla hareket edeceğiniz bu oyunda, yolunuzdaki tuzaklara ve balıklara dikkat edin. Haydi ona yardım edin ve denizi tertemiz yapın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Sünger Bob Deniz Altında Sünger Bob Deniz Altında Süngerbob otobüsün benzini bitmeden varışa ulaşmalı. Bu arada bonusları toplamayı unutmayın. Tuzaklara yakalandığınızda, kurtulmak için ayrı beceri etapları var. Ok tuşlarıyla oynayacaksınız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Şirinler Şirinler Şirinler tüm sevimlilikleriyle karşınızda. Pastacı şirin yukarıdan yiyecekleri atıyor. Hepsini yakalayacaksınız. Ok tuşlarıyla hareket edeceksiniz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Sünger Bob Midyeleri Sünger Bob Midyeleri Oyununda, Partick kovasını midyelerle doldurmak istiyor. Onun kovasına midyeleri atın. Ok tuşlarıyla sağa sola gidiyor, SPACE tuşuyla midye fırlatıyorsunuz. Bu arada gelen köpek balıklarını da midye atarak kovalayın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Scooby Doo Buz Kaykayı Scooby Doo Buz Kaykayı Scooby Doo buz kaykayı yapmak istiyor. Ama yapacağı atlayışlarda en yükseğe o çıkmalı. Haydi onu uçurun. Ok tuşlarıyla oynanıyor.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Sünger Bob Denizde Sünger Bob Denizde Sünger bob oyunlarını tüm çocuklar severek oynar. Zeki düşünce yapısı ile karşımıza çıkan kahramanımızı farklı maceralar bekliyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bugs Bunny Derbi Maçı Bugs Bunny Derbi Maçı Bugs bunny namı diğer bags banni derbi maçına çıkacak. Maç da ezeli ancak sevimli diğer kahraman karakterlerde var. Bu oyun çok hoşunuza gidecek ve vaktinizi alacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bakugan Bakugan Bakuganlardan iki ya da daha fazlasını biraraya getirip tıklayarak patlatın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Disney Dünyası Disney Dünyası Disney Dünyası bu ara hareketli. Mickey Mouse evini yeniliyor. Çok güzel bir ev olacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Duffy Duck Voleybolda Duffy Duck Voleybolda Duffy Duck voleybol maçında en iyi voleybolcu olduğunu bir kez daha ortaya koyacak. Çekişmeli bir oyun olacağa benziyor. PLAY tuşu ile başlayacağınız oyunda sağ ve sol ok tuşları ile ileri geri SPACE tuşu ile de topa vuracaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hulk Yüksekte Hulk Yüksekte Bu HULK oyununu iki farklı biçimde oynayabiliyorsunuz. Biri zamana karşı, diğeri de her seferinde kaç düşman vurduğunuzu gösteriyor. Mouse ile oynayacaksınız.

Tom Jerry Tom Jerry Tom ve jerry her zamanki gibi kapışacaklar. Mutfak dolabını açık gören Jerry içindeki peynirlerin peşinde. Tom da onu etkisi hale getirmeye çalışıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Speedy Gonzales Speedy Gonzales Speedy Gonzales silvesterden kaçacak. Çölde peşinde. Speedy ile 3 aşamalı bu oyunda tepeye tırmanarak aşamayı geçin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tom ve Jerry Bovling Tom ve Jerry Bovling Aslında birbirine zıt 2 karakter Tom ve Jerry bu sefer kozlarını bowling oyunu ile paylaşacaklar. Eğlenceli bir bowling oyunu sizleri bekliyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bugs Bunny Yarışıyor Bugs Bunny Yarışıyor Bugs bunny biraz kendini beğenmiş biraz da zıppır. Hızlı bir şekilde akıllı kaplumbağaya karşı yarışın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kaykaycı Sünger Bob Kaykaycı Sünger Bob Çocukların sünger kahramanı süngerbob kayak yarışlarında. Yapacağı en iyi atlayış ile rekorları kırabilir.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Simpsonlar Simpsonlar Simpson ailesini baştan oluşturun. Farklı karaktere sahip bir rokçu da olabilir yada bir ev adamı da. Eğlenceli bir simpson oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tweety Bambu Yolu Tweety Bambu Yolu Tweety bambularda yolculuk yapıyor. Fare ile oynayacağınız bu oyunda, fareya basılı tutarak bambulara tutunacaksınız. Fareyi bırakınca diğer bambuya zıplıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Powerpuff Girls Zombi Powerpuff Girls Zombi Powerpuff Girls zombiye karşı görev başında. Onların zombiye yenilmemesi için yardım edin ve sihirleri bozun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

ScoobyDoo Tavanarası Hayaleti ScoobyDoo Tavanarası Hayaleti Scooby Doo tavanarasındaki hayaletten saklanmak zorunda. Odadaki eşyalarda gizlenmiş elbiseleri, ön taraftaki heykel gibi giyinmesi gerek. Çabuk olun vakit az. Hayalete yakalanmamalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Scooby Doo Kaçıyor Scooby Doo Kaçıyor Scooby Doo hayalatlerden yine korkuyor. Aslında var olmayan hayaletler Scubidu da heyecan yarattı. Kayalıklara dikkat etmelisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sünger Bob ve Gangsterler Sünger Bob ve Gangsterler Süngerbob gangsterlere karşı panik içinde. Balon silahı ile onları etkisiz hale getirip daha sonra onlardan puanları kazanıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Süngerbob Macerası Süngerbob Macerası Süngerbob yine aynı bir macerada süzülüyor. Deniz altındaki bu maceraya sizin de katılımınız gerekli. Hemen süngerbob oynamaya başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sporcu Scooby Doo Sporcu Scooby Doo Scooby Doo spor aranasına indi. Bu topu zıplatıyor ve bu zıplatma ile puanlar kazanıyor. Dikkatli oynarsanız çok puan elde edebileceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Telaşlı Dino Telaşlı Dino Minik dinazorun telaşı var ve ona bu macerada yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

1/7