Büyük Çiftlik

Büyük Çiftlik Oyunu Oyna

Büyük Çiftlik ; Büyük çiftliğinizde ortalıkta gezen civcivleri toplayın. Bu arada süreniz kısıtlı. Bonusları toplayarak sürenizi uzatabilir ve puanınızı arttırabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Büyük Çiftlik Kral Oyunu 11125 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 41 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Çilek Kız Oyunları

Büyük Çiftlik Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Süper Büyükanne Süper Büyükanne Süper bakıcı büyükanne ikiz bebeklere bakıyor aileleri gelesiye kadar bebeklerle ilgilenmek zorunda.Onları mutlu etmek,karınlarını doyurmak,yaramazlık yapmasınlar diye başında durmak zorundadır.

Pepee Çiftlik Pepee Çiftlik Pepee arkadaşları ile çiftlikte yine çok eğleniyor. Okulların kapanması ile akıllı çocuk Pepee çiftliklere gezintiye çıktı. Pepeenin karnesi güzel olduğu için ailesi ona çiftlikte tatil hediyesi verdi. Akıllı çocuklar karneniz güzel olursa sizde tatil yapabilirsiniz. Pepee ile çiftlikte resmin parçalarını birleştirmeniz gerekiyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Minik Çiftlik Minik Çiftlik Minik çiftlik oyununda kurduğunuz çiftliği geliştirerek para kazanmalı ve çiftliğinizi zarara uğratmadan ayakta tutmalısınız.

Kral Çiftlik Kral Çiftlik Çiftlikteki hayvanlarınız ve tarlanızı geliştirerek verimliliğinizi arttırmanız gerekiyor. Çiftliğinize saldıracak olan yabani hayvanlara karşı da oldukça dikkatli olmalısınız. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Komşu Çiftlik Komşu Çiftlik Komşu Çiftlik Oyunumuzda, güzel bir çiftlik oyunu olan komşu çiftlik oyununda eğlenceli çiftlik işleri sizi bekliyor. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE yardımı ile oyun oyna. Beceri oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Dora Çiftlik Kızı Dora Çiftlik Kızı Dora Çiftlik Evinde çok mutlu. Şehir hayatından bıkan Dora bu sefer çiftlikte yaşıyor. Dora ile çiftlikteki ortama uygun en güzel kıyafetleri giydirin. Dora savaş ve makyajı da çiftlik dekoruna göre yapmak istiyor. Doraya yardım et ve onu çiftlik kızı olarak tasarla. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Çiftlikte Yardımcı Çiftlikte Yardımcı Çiftlikteki atların bakımından sorumlusunuz. Onların bakımını yapın ve ihtiyaçlarını karşılayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Çiftlikte Tembellik Çiftlikte Tembellik Çifliğimizde kızımız tembellik yapmak istiyor. İyi oyunlar arkadaşlar

Çiftlik Yarışı Çiftlik Yarışı START GAME ardından CONTINUE , EASY yazısılarına basıp oyuna başlıyoruz SAĞ ve SOL Yön tuşlarını kullanarak yarışıyoruz

Çiftlik Ürünleri Çiftlik Ürünleri Oyun yüklenmesinden sonra arabanızın rengini seçiyorsunuz.bayansanız female,erkekseniz MALE yazan yere tıklıyorsunuz.Oyun nickinizi girdikten sonra OK yazan yere tıklıyorsunuz.Yeni açılan panelde PLAY yazan yere tıklıyorsunuz.Oyunda çok kez karşınıza çıkan Continue ve Ok butonları olacaktır.Oyundaki amacınız malları kasalara mause(fare) ile taşıyarak yükleyip,kamyonun gerekli yere götürmesini sağlamalısınız.

Çiftlik Traktörü 2 Çiftlik Traktörü 2 Çiftlik traktörü serinin 2. oyunu ile karşınızdayız. Çiftçi adam birçok mahsul aldı ve bunları satarak para kazanmak istiyor. Çiftçi adam ile traktöre çiftliğinizden aldığınız sebze ve meyveleri yerleştirerek traktör ile yola çıkın. Traktörünüz ile kaza yapmamaya çok dikkat etmelisiniz. Engelli yollar olduğundan dolayı traktörünüz ile çok dikkatli olmalısınız. Sebze ve meyveleri dökmeden ilerlemelisiniz. Çiftlik traktörünü Yön tuşları ile kontrol ederek Space tuşu ile market yönetimini yapacaksınız. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Çiftlik Traktörü Çiftlik Traktörü Çiftlik traktörü ile çiftlikte gezmek çok eğlenceli. Traktör ile bir sürü iş yaptınız, şimdi ise çiftlikte gezerek traktörü park yerine götürüp verilen süre içerisinde park edeceksiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Çiftlik Tavukları Çiftlik Tavukları Oyunda tavuğunuzu besleyecek ve sağlıklı yumurtalar yumurtlamayı sağlayacaksınız. Daha sonra yumurtaları kaynatıp tavşanların istediği renge boyayıp satacaksınız. Fareniz ile tavukları besleyebilir ve temin ettiğiniz yumurtaları sürükleyerek satışa sunabilirsiniz.

Çiftlik Su Hattı Çiftlik Su Hattı Çiftlik sakinleri olan tavuklar ve inekler içecek su bekliyorlar. Onlara bu suyun iletilmesi için boruları doğru bir şekilde bir birine bağlamanız ve en sonunda suyu pompalamaya çalışın. Güzel bir çiftlik oyunu ve aynı zamanda bir zeka beceri oyunu.

Çiftlik Koyunları Çiftlik Koyunları Çiftlik koyunları çok bakımını istiyorlar. Çiftlik koyunlarına yiyecek ot, su ve bakım yaparak onları mutlu etmelisin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.