Ben 10 Uzayda

Ben 10 Uzayda Oyunu Oyna

Ben 10 Uzayda ; Uzaya çıkıp oradaki canavarlara karşı çıkmaya çalışan ben 10'u bu oyunda siz yöneteceksiniz. Klavyenizin yön tuşları ile hareket edip boşluk tuşu ile ateş edebilirsiniz. Aşağıdan size yaklaşan canavarlara eğilerek eteş edebilirsiniz.İyi şanslar arkdaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ben 10 Uzayda Kral Oyunu 0 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 0 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Ben 10 Oyunları

Ben 10 Uzayda Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Uzaydaki Yaratık Uzaydaki Yaratık Uzaya keşfe giden insanlar hiç beklemedikleri bir anda uzaylı bir yaratıkla karşılaşırlar. Uzaydaki insanları korkutan bu yaratığı bir an önce öldürmek ister misin? Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Uzayda Gezegen Avı Uzayda Gezegen Avı Uzay yolculuğumuza sizde katılın ve gezegen avlayın iyi oyunlar arkadaşlar

Uçan Ben 10 Uçan Ben 10 Oynamak istediğimiz karakteri seçip oyuna başlıyoruz FARE kullanarak uçan aletimiz ile birlikte düşmanları vuruyoruz.

Uçak Süren Ben 10 Uçak Süren Ben 10 Uçak Süren Ben 10 Oyunumuzda, Pilot Ben 10 uçaktan uçağa atlayarak ilerliyor. Tabii bu arada bonusları da toplamalı. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE'yi kullanarak atlayacağınız yeri işaretleyin ve atlayın. Ben 10 oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Taksici Ben 10 Taksici Ben 10 Taksici olan Ben 10 ile müşterilerinizi verilen süre içerisinde istedikleri yere götürün. Ben 10 müşterilerini gezdirerek ve yolda ki engellere dikkat ederek çok para kazanmak istiyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Süper Kahraman Ben 10 Süper Kahraman Ben 10 Süper kahraman Ben 10 ile rakiplerinizle yarışmaya var mısın? Motora binin ve son sürat ilerleyin. Ben 10 ile bütün rakiplerinizi geçin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Paraşüt Askeri Ben 10 Paraşüt Askeri Ben 10 Süper kahraman Ben 10 ile paraşüt macerasına başlıyorsunuz. Ben 10 ile paraşütle bütün düşmanlarınızı yok edin. Öncelikle yüklenme ekranında oyunun yüklenmesini bekleyin. Paraşütçü Ben 10 çok güzel görsellere sahip olduğundan oyunun yüklenmesi biraz zaman alacaktır. Start butonu ile oyunu başlatarak sağ üst tarafta ki simge ile sesi kapatın. Play game yerine tıklayın ve Enter name yazan yere adınızı yazın. Örneğin biz kral oyun yazdık ve ardından Play butonuna tıklayın. W,A,S,D tuşları ile Ben 10'u kontrol edebilir, Q tuşu ile silah değişimi yapabilirsiniz. İlk levelde piston tabanca ve bıçapınız olacaktır. Verilen süreye çok dikkat edin. Sol üst tarafta kalan sağlığınız gösteriliyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Okçu Ben 10 Okçu Ben 10 Okçu Ben 10 arkadaşının başındaki elmayı vurmaya çalışıyor. Haydi ona yardımcı olun. Fakat dikkat edin, aşama ilerledikçe aralarındaki uzaklık artıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Motorcu Ben10 Motorcu Ben10 Motorcu Ben10 evlerin çatılarında motorsiklet kullanıyor. Bu çok tehlikeli. Haydi ona yardım edin ve düşmeden varışa ulaşmasını sağlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mario Ben 10 Mario Ben 10 Ben 10 Mario gibi engelleri aşarak kaleye ulaşmak istiyor. Esir tutulan Gwen'i kurtarmak için Ben 10 ile hızla ilerleyin. Yön tuşları ile hareket edebilir, Space tuşu ile oyunu açabilirsiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Kahraman Ben 10 Kahraman Ben 10 Kahraman Ben 10 Oyunumuzda, süper kahraman Ben 10 ile engelli yolları geçin. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Ben 10 oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Hero 108 Kahramanı Koru Hero 108 Kahramanı Koru Hero 108 Kahramanı Koru Oyunumuzda, Lin Chung'u tavşan saldırısına karşı korumak göreviniz. OYUN NASIL OYNANIR? Oyunun tanıtımını geçmek için SKIP yazısına tıklayın. Sonra A ve D tuşları ile sağa sola ilerleyeceksiniz. W tuşu ile zıplayacaksınız. S tuşu ile silah çıkartabilirsiniz. Çizgi film oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Gizli Ben 10 İksiri Gizli Ben 10 İksiri Ben 10 laboratuvarda savaşarak düşmanların Gizli Ben 10 İksirini almasını engelliyor. Düşmanlardan iksiri saklamanız gerekiyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Daffy Duck Uzayda Daffy Duck Uzayda Daffy Duck Uzayda oyunumuzda, Daffy Duck dünyaya inmeye çalışıyor. Ancak yolda birçok tehlike var. Haydi ona yardım edin ve dünyaya indirin. Fare ile oynayacaksınız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Cambaz Ben 10 Cambaz Ben 10 Ben 10 Cambazlık yapmak istiyor. Engellerle dolu parkurda Süper Kahraman Ben 10 ile motorda akrobatik hareketler yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna