Ben 10 Keskin Nişancı

Ben 10 Keskin Nişancı Oyunu Oyna

Ben 10 Keskin Nişancı ; Ben 10 ok atışında çok usta. Siz de en sevdiğiniz süper kahramanla birlikte canavarlara ok atın ve ne kadar iyi bir nişancı olduğunuzu ispatlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ben 10 Keskin Nişancı Kral Oyunu 17688 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 70 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Ben 10 Oyunları

Ben 10 Keskin Nişancı Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Uçan Ben 10 Uçan Ben 10 Oynamak istediğimiz karakteri seçip oyuna başlıyoruz FARE kullanarak uçan aletimiz ile birlikte düşmanları vuruyoruz.

Uçak Süren Ben 10 Uçak Süren Ben 10 Uçak Süren Ben 10 Oyunumuzda, Pilot Ben 10 uçaktan uçağa atlayarak ilerliyor. Tabii bu arada bonusları da toplamalı. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE'yi kullanarak atlayacağınız yeri işaretleyin ve atlayın. Ben 10 oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tilki Nişancı Tilki Nişancı Sıkı bir nişan beceriniz var ise bu oyun tam size göre. Nişan alın ve hedefleri tek tek vurun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Taksici Ben 10 Taksici Ben 10 Taksici olan Ben 10 ile müşterilerinizi verilen süre içerisinde istedikleri yere götürün. Ben 10 müşterilerini gezdirerek ve yolda ki engellere dikkat ederek çok para kazanmak istiyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Süper Nişancı Süper Nişancı Teröristler üs bölgenize baskın verdi. Size verilen süre içerisinde üssün bölgelerini temizleyip diğer bölgelere geçin. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Süper Kahraman Ben 10 Süper Kahraman Ben 10 Süper kahraman Ben 10 ile rakiplerinizle yarışmaya var mısın? Motora binin ve son sürat ilerleyin. Ben 10 ile bütün rakiplerinizi geçin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Power Rangers Nişancı Power Rangers Nişancı Power Rangers kahramanı ile nişan alarak yiyeceklerin üzerine atlayın. Power Rangers kahraman ile yiyeceklerin hepsini yakalayın ve sonraki levelde bulunan yiyecekleri toplayın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Paraşüt Askeri Ben 10 Paraşüt Askeri Ben 10 Süper kahraman Ben 10 ile paraşüt macerasına başlıyorsunuz. Ben 10 ile paraşütle bütün düşmanlarınızı yok edin. Öncelikle yüklenme ekranında oyunun yüklenmesini bekleyin. Paraşütçü Ben 10 çok güzel görsellere sahip olduğundan oyunun yüklenmesi biraz zaman alacaktır. Start butonu ile oyunu başlatarak sağ üst tarafta ki simge ile sesi kapatın. Play game yerine tıklayın ve Enter name yazan yere adınızı yazın. Örneğin biz kral oyun yazdık ve ardından Play butonuna tıklayın. W,A,S,D tuşları ile Ben 10'u kontrol edebilir, Q tuşu ile silah değişimi yapabilirsiniz. İlk levelde piston tabanca ve bıçapınız olacaktır. Verilen süreye çok dikkat edin. Sol üst tarafta kalan sağlığınız gösteriliyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Özel Tim Nişancısı Özel Tim Nişancısı Oyunumuzda sniper olarak oynuyorsunuz. Birçok düşmanı öldürmeli ve kameraları yok etmelisiniz. Fakat dikkat edin alarm durumunda A tuşuna basarak kamufle olun. S tuşuyla tekrar ayağa kalkıp fare ile nişan alarak ateş edin. Space tuşuyla zoom yapıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Özel Harekat Nişancısı Özel Harekat Nişancısı Özel Harekat Nişancısı ile azılı suçlu bir gangsteri vurmanız isteniyor. Tam kafadan vurun. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Orman Nişancısı Orman Nişancısı Ormanın içinde sipere yatmış asker ile bütün düşmanlarınızı tek tek temizleyin. Süper asker ormanda çok gizli bir yere pusu yaptı ve bütün düşman askerlerini oradan keskin nişancı tüfeği ile öldürecek. Keskin nişancı tüfeğiniz ile nişan alın ve düşmanları tek tek yok edin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Okçu Ben 10 Okçu Ben 10 Okçu Ben 10 arkadaşının başındaki elmayı vurmaya çalışıyor. Haydi ona yardımcı olun. Fakat dikkat edin, aşama ilerledikçe aralarındaki uzaklık artıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Nişancı Sünger Bob Nişancı Sünger Bob Sünger bob ve oklarını kontrol ederek ormanda karşınıza çıkan hedefleri SPACE tuşu ile vuruyorsunuz. Dikkatli olun okunuz sayılı ve bütün hedefleri vurmalısınız.

Nişancı Şirin Nişancı Şirin Şirinler kasabasında bir nişancı şirin eksikti oda sayemizde oldu çocuklar. Nişancı şirin yaramazlık yapan şirinlere ceza veriyor. Etaplar değiştikçe silahlarınız da gelişiyor. A ve D tuşları ile hareket edip Mouse ateş ediyor, Space tuşuyla da silahınızı dolduruyorsunuz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Nişancı Noel Baba Nişancı Noel Baba Nişan alarak hedef tahtasını vurmaya çalışın. Her bir seviye tamamlandıktan sonra bir sonrakine geçmeniz gerek. Açı ve gücü doğru ayarlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..