Zengin Çiftçi

Zengin Çiftçi Oyunu Oyna

Zengin Çiftçi ; Zengin bir çiftçi olabilmek için tarlalarınızı genişletip en pahalı tohumları ekip biçmelisiniz. Çeşitli çiftlikler yapıp hayvancılığada önem vermelisiniz. Mause kullanarak aşağıdaki menüden paranıza göre çiftlikler yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Zengin Çiftçi Kral Oyunu 1727 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 14 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Beceri Oyunları

Zengin Çiftçi Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zengin Olma Zengin Olma Zengin oyunu oynamak istermisiniz ? Oyun içinde çeşitli yatırımlar yapabilir, paranızı geekirse bankada değerlendirebilir ve borsada oynayabilirsiniz.Oyunu fare ile oynayabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Zengin Çiftçi Zengin Çiftçi Zengin bir çiftçi olabilmek için tarlalarınızı genişletip en pahalı tohumları ekip biçmelisiniz. Çeşitli çiftlikler yapıp hayvancılığada önem vermelisiniz. Mause kullanarak aşağıdaki menüden paranıza göre çiftlikler yapabilirsiniz.

Çiftçi Pepee Çiftçi Pepee Pepee tarlasında çeşit çeşit sebze ve meyve ekiyor. Pepee ile tarlanıza bakarak güç göstergesini yükseltin. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Çiftçi Max Çiftçi Max Çiftçi max ve karısı ile çiftliğe ürün ekerek tavukların bulunduğu alanı daraltarak hareket etmelerini engelle.

Çiftçi Mario Çiftçi Mario Yön okları ile traktörü kontrol ediniz. Tüm altınları toplayıp traktörün kasasına atıp düşürmeden yolun sonuna ulaşmaya çalışın. En kısa sürede en az kayıp ile altınları çıkışa ulaştırarak en yüksek puanı kazanabilirsiniz.

Çiftçi Kızı Giydir Çiftçi Kızı Giydir Çiftçi kızımızı giydirmek ister misin? Çiftçilik mesleğiyle uğraşan kız ne olursa olsun dış görünüşünden taviz vermiyor. Çiftçi kızı süsleyerek dikkatleri üzerine çekmesini sağlamalısın. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Çiftçi Kız İle Atını Süsle Çiftçi Kız İle Atını Süsle Çifçi kızımızın atı var. Ve süslemisi için sizden yardım istiyor. İyi oyunlar arkadaşlar

Çiftçi Çocuk Çiftçi Çocuk Oyunumuzda, zor çiftlik işlerinde yapmaya çalışan çocuğa yardım edin.Mouse(Fare) ile çiftçi çocuğu yönlendirin.

Çiftçi Çiftçi Her gün çiftliğinizde bir sürü iş var. bu işleri sıra ile yapmanız gerek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bombacı Çiftçi Bombacı Çiftçi bombacı çiftçi