Yaya Trafik Polisi

Yaya Trafik Polisi Oyunu Oyna

Yaya Trafik Polisi ; Yaya Trafik Polisi Oyunumuzda, yapmanız gereken ise karşıdan karşıya geçmeye çalışan yayaları kontrol edeceksiniz. Araçların yayalara çarpmaması gerekiyor. O yüzden dikkatli bir şekilde geçmeye çalışın. Güvenli anı yakalamaya özen göstermelisiniz. OYUN NASIL OYNANIR? zorluk kolaylık ayarını MOUSE yardımı ile seçtikten sonra play butonuna tıklayıp başlatabilirsiniz. MOUSE'yi kullanarak yayaların üzerine tıklayabilir ve onları karşıdan karşıya geçirebilirsiniz. Beceri oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Yaya Trafik Polisi Kral Oyunu 1281 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları -1 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Beceri Oyunları

Yaya Trafik Polisi Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yaya Trafik Polisi Yaya Trafik Polisi Yaya Trafik Polisi Oyunumuzda, yapmanız gereken ise karşıdan karşıya geçmeye çalışan yayaları kontrol edeceksiniz. Araçların yayalara çarpmaması gerekiyor. O yüzden dikkatli bir şekilde geçmeye çalışın. Güvenli anı yakalamaya özen göstermelisiniz. OYUN NASIL OYNANIR? zorluk kolaylık ayarını MOUSE yardımı ile seçtikten sonra play butonuna tıklayıp başlatabilirsiniz. MOUSE'yi kullanarak yayaların üzerine tıklayabilir ve onları karşıdan karşıya geçirebilirsiniz. Beceri oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Uzay Polisi Uzay Polisi Uzayda polissiniz ve uçaktasınız. Karşınıza çıkan uçakları öldürmeniz gerekiyor.Mause ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Trafikte Kargaşa Trafikte Kargaşa Trafikte Kargaşa oyunumuzda, park yerinden hareket edip, işaretli alana ulaşacaksınız. Bu arada kaza yapmamaya gayret edin. Ok tuşlarıyla hareket ediyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Trafikte Kaos Trafikte Kaos Oyunumuzda, trafiği karıştırarak ulaşmanız gereken belli hedefler ve ayrıca bonus hedefler var. Öyle bir noktadan ateş edin ki bütün hedeflerinize ulaşın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Trafik Polisi Trafik Polisi Trafik polisi oldunuz. Trafik ışığını, arabaların yoğunluğunu dikkate alarak trafiği yönetin. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Trafik Kontrolü Trafik Kontrolü Karışık trafik güvenliğini sağlayacaksınız. Işıklarda ki arabaların geçişlerini kontrol edin ve kaza yapmamalarını sağlayın. Mouse ile tek tıklamada arabalar ilerler ve ikinci tıklama da dururlar. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Trafik Düzenleme Trafik Düzenleme Yoğun bir trafik var yayaların can güvenliği açısından trafiği denetlemelisin.Herşeyi yerli yerine koymalısın ki trafikte bir aksaklık olmasın.

Mafyaya Katıl Mafyaya Katıl Mafyaya Katıl oyunumuzda, mafyaya katılabilmek için mafya liderinin gözüne girmeniz gerekiyor. Bunun için çok iyi bir sürücü olmalı ve bunu babaya ispatlamalısınız. Ok tuşlarıyla oynayacağınız bu oyundan çok keyif alacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Gerçek Trafik Gerçek Trafik Gerçek Trafik oyunumuzda, aracınızla trafikte ilerlerken yayalara ve diğer araçlara karşı dikkatli olmalı ve tüm kurallara uymalısınız. Ok tuşlarıyla oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çılgın Trafik Çılgın Trafik Çılgın Trafik oyunumuzda, tek yön bir yolda ters yönde ilerliyorsunuz. Hiçkimseyle çarpışmadan ve bonusları toplayarak yolu tamamlayın. Ok tuşlarıyla oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..