Toplar Deliklere

Toplar Deliklere Oyunu Oyna

Toplar Deliklere ; Yukarıdaki topları, aşağıdan gelen resimlerdeki işaretli deliklere atacaksınız. Bir resimdeki tüm delikleri kapatabilirseniz, fazladan puanlar kazanıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Toplar Deliklere Kral Oyunu 284 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 0 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Beceri Oyunları

Toplar Deliklere Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zuma Pinbo Topları Zuma Pinbo Topları Zuma oyunu gibi pinbo topları da aynı renge sahip topların sizin sahanıza gelmeden yok edilmesi oyunudur. Elinizdeki top savar ile aynı renkleri bir araya getirin ki yok olsunlar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Wacky Topları Wacky Topları Wacky topları ile eğleceli bir top fırlatma oyunu karşınızda. Oyun içinde topu seçin. Daha sonra SET butonu ile fırlatma açısı ve yine ardından gücü netleştirin.En güzel oyunları kraloyunu.net de oynayın...

Topları Düşür Topları Düşür Oyunun için hep küpler hemde toplar bulunuyor. Üzerlerine tıklayarak onların yer değiştirmelerini sağlayabilirsiniz. Bir şekilde topların aşağıya düşmesini sağlamalısınız. Eğimli alanlara doğru onlara sürüklemeye çalışın. Bazı bölümlerde her yer düz oluyor, buralarda eğim yaratarak amacınıza ulaşabilirsiniz.İyi topları düşürme

Topları Böl Topları Böl Zıplayan topları size değmelerine fırsat vermeden parçalamalısınız. Parçalandıkları zaman size farklı silahlar veriyorlar.Oyunu yön tuşları ve space tuşu ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Toplar Deliklere Toplar Deliklere Yukarıdaki topları, aşağıdan gelen resimlerdeki işaretli deliklere atacaksınız. Bir resimdeki tüm delikleri kapatabilirseniz, fazladan puanlar kazanıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Toplar Bardaklara Toplar Bardaklara Bu eğlenceli oyunda, elinizdeki topları, karşıdakinin bardaklarına isabet ettireceksiniz. Rakibinizi yenince de onu boyayarak fotoğrafını çekin... İyi eğlenceler.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sihirli Toplar Sihirli Toplar Haydi onları patlatın. Bu tahmininizden daha zor olabilir. Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Renkli Toplar Renkli Toplar Aynı renkteki topları birlestirerek oyunu bitirmeye çalışın.Yön tuşları, Space tuşu ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Puket Topları Puket Topları Renkli puket toplarının kendi renklerindeki tüplere fırlatmak aslında epey çaba gerektirecek. Öncelikle renkli topa tıklayın. Daha sonra gücü ayarlayınca tekrar tıklayın. Aşamaları olan bir oyun.En güzel oyunları kraloyunu.net de oynayın...

Neşeli Toplar Neşeli Toplar Renkli topları aynı renkteki kovaya sokmak sizin elinizde. Oyunda tüm topların ipini doğru sırada keserek topları kovalara ulaştırmalısınız. İyi eğlenceler.

Kırmızı ve Mavi Toplar Kırmızı ve Mavi Toplar Kırmızı ve mavi toplar ile harika bir macera oyunu oynamaya ne dersin? adada mahsur kalan insanlara yardım etmelisin.

Işın Topları Işın Topları Işın Topları Oyunumuzda, karşılıklı toplar atarak rakibinizi alt etmeye çalışın. Karşı taraftan gelen her topa vurabilmeniz gerek. Aşamalar ilerledikçe oyun zorlaşıyor. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE'yi kullanarak karşılıklı ışın toplarını fırlatın. Beceri oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Denizalti Ve Toplar Denizalti Ve Toplar Aynı renkteki topları yan yana getiriniz ve deniz altına gelmesine engelleyiniz. Hedef almak ve denizaltının yönünü belirlemek için mouse kullanın. Space (boşluk) tuşu topun rengini değiştirir ve ateş etmek için mouse sol tuşunu kullanın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Deniz Topları Deniz Topları Deniz topları oyununda denizin içerisine yerleştirilmiş bir top düzenği bulunuyor olacak. Ve sizin kontrol ettiğiniz bir fırlatma makinası bulunuyor olacak. Bu makinadan fırlattığını toplarla aynı renkteki topları vurarak patlatmaya çalışmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Demir Toplar Demir Toplar Oyunumuzda, klasik bubble oyunlarında olduğu gibi üç ya da daha fazla aynı renk topu biraraya getirerek yok etmeye çalışacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...