Elma Vurmaca

Elma Vurmaca Oyunu Oyna

Elma Vurmaca ; Wilhelm Tell hikayesinden alıntı olan bu oyunda hedefiniz her aşamadan sonra mesafesi arttırılan elmayı vurmaktır. Yay gerginliği ve açısını iyi ayarlayarak nişan alarak atış yapın.Fare ile ok açısını ayarlayın. Fareye basılı tuttuğunuzda yay gerilir. Bıraktığınızda fırlatın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Elma Vurmaca Kral Oyunu 1637 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 5 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Beceri Oyunları

Elma Vurmaca Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Velma Görüşü Velma Görüşü Velmanın gördüğü yüzün robot resmini çizmeniz gerekiyor.Mause ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tweety Elma Kurdu Tweety Elma Kurdu Tweety ile elmanın içinden kurtları yok etmeye çalışacaksınız.Fare ile oynayın.

Süper Mario Yer Elması Süper Mario Yer Elması Süper Mario bu sefer yer elmalarına karşı savaş açtı. Her zaman olduğu gibi kahramanımız Süper Mario düşmanlarını yok ediyor. Düşmanlarınız da çok güçlü çünkü onlar yer alması bir tosbağa. Dikkat edin tosbağalar size değer ise oyunu kaybedersiniz. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Play, Play butonlarına tıklayarak karakter seçimi yapın. Giuseppe, Bruno ve Maria bunlardan birini seçebiliyorsunuz. Toplamda 5 canınız olacaktır. Bu süre içerisinde rakip tosbağaları öldürmeniz gerekiyor. Yerdeki elmaları alın ve tosbağaların üzerine atın. Yön tuşları ile hareket ederek A tuşu ile elmaları alın ve fırlatarak onları yok edin ve leveli geçin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Mavi Elmas Kamyonu Mavi Elmas Kamyonu Maden çıkışından alarak zorlu ve engebeli yollarda en az elmas kayıbı ile elmasları teslim noktasına ulaştırmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kayu Elma Topluyor Kayu Elma Topluyor Kayu bu seferde bahçede elma topluyor.Kayu ya yardım edin sepetini doldursun.Yön tuşları ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Elmasları Yerleştir Elmasları Yerleştir Oyunumuzda, bütün elmasları işaretli yerlere yerleştireceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Elmasları Topla Elmasları Topla elmasları toplama zamanı şimdi engelleri geçerek elmasları teker teker toplayalım ve sonra başka bir bölüme geçebilirmisiniz şimdi toplayalım

Elmas Madencisi Elmas Madencisi Elindeki çekiç ile karşısından gelen aynı renkteki elmasları ve madenleri vurması ve azaltması gerekiyor. Oyunu başlattıktan sonra mouse yardımı ile  atışlarınızı yapmak istediğiniz yerlere tıklayın. Aynı renkte olan bölümlere yoğunlaşarak oyunda başarı sağlayabilirsiniz.

Elmas Bulmaca Elmas Bulmaca Adamların karıştırdığı kutuların altındaki elması bulmaya çalışıyorsunuz. Ne kadar iyi takip ederseniz o kadar çok kazanıp puanlarınızı arttırırsınız.

Elmas Bulma Elmas Bulma Korsan elması kutuların içine koyup karıştıracak sizde elmas nerede onu bulmaya çalışacaksınız. Ne kadar çok bilirseniz o kadar çok puan kazanırsınız. Eğer bilemezseniz karşınızdaki kişi değişecek.

Elmalı Pasta Elmalı Pasta Lezzetli bir elma pastası oyunu oynamak istermisiniz ? elma pastasını sevmeyen yoktur. Oyunda lezzetli bir pasta yapın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Elmaları Vur Elmaları Vur Elmaları vurmak isteyen okçu ile mükemmel bir nişancılık sizlerle. Karşınızdaki çocuğun kafasında ki elmayı büyük bir ustalıkla vurmanız gerekiyor. Elmaları vurmak o kadar kolay değil. Çok dikkat edin ve sakın çocuğu vurmayın. Eğer çocuğu vurursanız oyunu kaybetmiş olursunuz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Elma Vurmaca Elma Vurmaca Wilhelm Tell hikayesinden alıntı olan bu oyunda hedefiniz her aşamadan sonra mesafesi arttırılan elmayı vurmaktır. Yay gerginliği ve açısını iyi ayarlayarak nişan alarak atış yapın.Fare ile ok açısını ayarlayın. Fareye basılı tuttuğunuzda yay gerilir. Bıraktığınızda fırlatın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Elma Toplama Elma Toplama Ağaçtan düşen elmaları MOUSE ile üzerine tıklayarak toplamaya çalışıyoruz.Bunun için hızlı ve seri olmalıyı.Çünkü elmalar yere hızla düşüyor.

Elma Reçeli Elma Reçeli Elma Reçeli oyunumuzda, elma reçeli yapmayı öğreniyoruz. Haydi yapılması gerekenleri takip ederek, elma reçelinin nasıl yapıldığını görelim.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...